0
clear
  • НОВА Универзална Ѕид Полнач За 3.7 V 18650 16340 14500 Li-ion Батерија 18650 двојно ритам универзален полнач
  • -20%
  • -20%
НОВА Универзална Ѕид Полнач За 3.7 V 18650 16340 14500 Li-ion Батерија 18650 двојно ритам универзален полнач

НОВА Универзална Ѕид Полнач За 3.7 V 18650 16340 14500 Li-ion Батерија 18650 двојно ритам универзален полнач

DEN 384.00
DEN 365.00

Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

боја:
Црна
Брзо полнење:
No
Употреба:
Стандардна Батерија
Интелигентни Полнење:
No
Тип:
Електричен
Број На Модел На:
18650 16340 14500 универзален полнач
екран:
No
Бренд Име:
jiaxinda

Слични производи

2 парчиња 5 V 420 MA Универзална Електронска Цигара Ецигара Vape USB Полнач за Полнење Кабел Електронски Цигари

Враќање на средствата ќе бидат дадени по што доби назад објект квалитет парична казна Ние ќе забележите

3 × 46 × 22mm, една тежина од околу 50gНовиот полнач, секој има заштитна фолија, појавата на новиАко купувачот

Најпопуларните BTYГД 920 D 10pcs / многу АА / AAA / NiHM / NiCd 1.2 v батерија полнач Универзална НИ ЕУ Plug бесплатен прев

N?о desmonte о carregador, leválo став pessoa quando о servi?о qualificado оу repara??о й necessária ве Молиме да не контактирате ако имате би

Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи); или не го знам модел; или не може да се најде н

Услужни Почеток прелиминарна полнење процеси кои нежно се воведува моќ да ја батеријата.0 V • 7 фази се : D

Liion Батеријата Апарат за полнење За Bosch Електрични Вежба 10.8 V за 12 V Моќ Алатка TSR1080 GSR10.82 GSA10.8 V GWI10.8 V TSR120Бро

3 НаГолемина64x55x69mmUSB Излез2 USB 5 V1 A / 2 Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВА

Este carregador й projetado став carregar baterias tupe де lítio só 3 й де алта qualidade e de алта potência carregador де bateria, Елементи pode ser usado em

Спецификации : Модел : MSL0003Моментален Излез Тековната : 12 AИзлезен Напон : DC 5 VВлезен Напон : AC 100 V240 VКабел Д

НоминалнаИзлезниот НапонCVCCТранзиција / Cutoff ТековнатаНето ТежинаГолеминаОловниLiMn O2Li Fe PO4АОловни (А)Li(А

Топла Sellinhg BTY 812 B стандарден полнач на АА / AAA / 9 V / NiМЗ / NiCd батерија НИ ЕУ Plug бесплатен превозот Спецификац

Замена на Литиум полначот 7.2 V18 V DC18 RC DC18 RA за Makita Моќ алатка батеријата BL1830 BL1840 BL1430 Liion батеријаСпецификац

7, Tab P1000, Табот P1010, Јазиче 2 7 Сите Големи Кредитни Картички Се Прифаќаат Преку Secure Уплатата ЗАЧУВАМ .Опис :

НоминалнаИзлезниот НапонCVCCТранзиција / Cutoff ТековнатаНето ТежинаГолеминаОловниLiMn O2Li Fe PO4АОловни (А)Li(А

Пратката Важно : Бразил Клиенти, ве молиме оставете ги вашите CPF по поставена цел 1.Сите нарачки ќе биде п

ве советуваме превозот од DHL, или ЕМС ,и ние да се даде попуст за вас,може да се примени во 49 дена .

Please wait...