0
clear
  • Велосипед Велосипед Печати Шамија Циклус Елегантен Ретро Модата shawl заврши женска шамија
  • -20%
  • -20%
Велосипед Велосипед Печати Шамија Циклус Елегантен Ретро Модата shawl заврши женска шамија

Велосипед Велосипед Печати Шамија Циклус Елегантен Ретро Модата shawl заврши женска шамија

DEN 1680.00

Количината на стоката
Тековен


ОПИС
100% Рачно Изработени Шамија.
Шамија направени од мека Viscose ткаенина.
МЕРЕЊА
Ширина : 39 во (99 см)
Должина : 70 во (178 cm)
Можете да изберете боја ви се допаѓа,или ние ќе се меша во случаен избор!
НЕГА
За најдобри резултати на fringe, рака мие; лежеше рамен да се исуши.
Answer : ___________________________ NOTE : Viscose ткаенина може да се повлекува во материјалот тоа е природно за овој тип на ткаенина.
Превозот
Ве молиме проверете со вашиот превозот адреса внимателно пред касата, тоа не може да се промени доколку цел завршена.
Ние брод во рок од 2 работни еднаш плаќање завршен.
Ако ви треба нешто што не се наведени или поголема количина отколку што се наведени, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас. Ние ќе се обидеме да го најдете/list повеќе за вас. ние ќе обезбедиме специјален попуст и да ги прилагодите на листата за вас
Се враќа
Ние нудиме 14 ден парите назад гаранција.
Купувачот плаќа врати превозот.
Ако ви треба замена, ве молиме проверете два пати за да се потврди објектот не работат и се јавите на нашите услуги на клиентите претставник, ги споделите со нас детални проблем и ни ги испратите некои слики за потврда. Потоа да се добие уникатен адреса за враќање.
За Freedback
Ако сте незадоволни од било која причина, ве молиме donot биде брзо да се остави негативни/неутрален повратни информации. Ние работиме напорно за да бидете сигурни дека СЕКОЈ КЛИЕНТ 100% СЕДНА ве молиме контактирајте со нас преку порака систем или е-пошта за најбрзо време на одговор.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Марами
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Марами Тип:
Шамија
Број На Модел На:
LC-05
Материјал:
Viscose
Марами Должина:
>175cm
Шаблон Тип:
Цртан филм

Слични производи

Невидлив градник Backless долна облека Секси долна Облека Strapless притисни до половина чаша sutia Силиконски Ге

Бренд име : Modish Девојка s (Познат бренд во областа на текстил, модни додатоци)Боја : 12 бои, како на следнава

Логистика совети : 1.Со цел ,да може да брод економска логистика "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" (пакет м

големина : поставата должина околу 65cm крзно површината за 73cm linging ширина околу 45cm

Гроздобер Шема Американски Гордост Легура Орел Мода Метал Мажите Вратот Се Врзува Bowtie За Каубојски Бол

Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки.Во моментов,да се По

Појас ИНФОРМАЦИИ Пол Мажи Боја Шарени, Како слика покажува Материјал СТП Кожа Големина Должина : 90120cm; Widt

Есен, Зима Шамија За Жени, Мажи, Деца, Бебе Секојдневен Шамија Дебели Волнени Јака Марами Момчиња Девојк

Големина : околу 60*200cm Ткаенини / Плус материјал : Кашмир Големина / Големина на : ( ве Молиме внимателно

Димензии : 8cm ширина*70cm должинаТопло совети за вистинско крзно производ : 1 About лебди крзно : Постојат неко

10cm 20 Colors Мода Шупливи Од Цвет Отворот Коса Цвеќиња Мека Шик Вештачки Ткаенина Цвеќиња За Деца Headbands

>>>>>Начин на плаќање Кога ќе го додадете објектот во вашата кошничка,можете да касата и да оди напред со п

Вовед1)Боја : 11 боја Алтернативни2)материјал : Ткаенина,chiffon3)Тежина : 15g / set4) големина : погоден за 3month да 5yea

Please wait...