0
clear
  • година нови пристигнување три Сатен изгорени Цвет Headband девојка Headband Luxe Headband 10pcs/многу бесплатен превозот
  • -20%
  • -20%
година нови пристигнување три Сатен изгорени Цвет Headband девојка Headband Luxe Headband 10pcs/многу бесплатен превозот

година нови пристигнување три Сатен изгорени Цвет Headband девојка Headband Luxe Headband 10pcs/многу

DEN 955.20
DEN 831.00

Количината на стоката
Тековен


Вовед
1)Боја : 11 боја Алтернативни
2)материјал : Ткаенина,chiffon
3)Тежина : 15g/set
4) големина : погоден за 3month да 5years стари
5)пакување : 10sets / OPP вреќа
( Ве молиме љубезно марка боја и квантитетот кога ќе го поставите цел ,или ние ќе ги испрати по случаен избор
Превозот
1.Ние превозот сите наши објекти во светот во рок од 48 часа од EMS/DHL/ или Кина пост/Хонгконг Пост
Превозот way Delivey Times Hongkong пост/кина post15-25 бизнис days EMS5-9 бизнис days DHL3-4 работни дена 2.Понекогаш тоа може да потрае до 30 работни дена dute на строги обичај Инспекција. 3.Нашата цена не вклучува даноци,ДДВ,или други скриени трошоци.Да се обезбеди да се плати минимален данок,ние ќе изјави како"подарок", со ниска вредност. Врати 1.За било која причина не сте задоволни со предмети,ние accpet се враќа и размена во рок од 7 дена откако ќе го добиете вашиот објект и ќе се преземат за враќање превозот цена,ние ќе обработиме вашето враќање барање во рок од 2 до 5 дена откако ќе го добие врати објектот. 2.Ако објектот е дефектен,ве молиме да ни кажете веднаш, со цел за замена или поправка.Ако заменетата не е достапно,тогаш на враќање ќе бидат издадени со оригиналниот метод на плаќање. Повратни информации 1.Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги,ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 Ѕвезди за Објект како што е опишано и Комуникација и превозот брзина . 2.Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации,ние ќе им обезбеди најдобри serive. Контактирајте со нас
1.Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака на aliexpress или ни е-мејл.
2.Ние може да одговори e-mail во рок од 24 Часа.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Headwear
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Флорални
Тип:
Headbands
Одделот За Името:
Деца
Материјал:
Rayon,Полиестер
Пол:
Девојки

Слични производи

БРЕНД ИМЕ : ЛАВ ANVI КОД : LA00103 ГОЛЕМИНА : 185 CM X 65 CM ( Грешка Опсег 1~3 CM )

Појас ИНФОРМАЦИИ Пол Мажи Боја Шарени, Како слика покажува Материјал СТП Кожа Големина Должина : 90120cm; Widt

? Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.? Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по

Функција : 100% Сосема нов и висок квалитет Количина : 1 Buc Материјал : Крпа Голема костим да се облекуваат, co

НА BOHOBOCO @BOHOBOCO / ЕСЕН ЗИМА ШАМИЈА ДИЗАЈНИ# топла продажба # 2017ОСНОВНИ ИНФОРМАЦИИ : големина:75*210cm / 29.53 *82.67

свадба Слоевит Цвеќиња сатен зголеми цвет Рамен Грб бебе девојка жените чевли се облекуваат коса додат

Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки.Во моментов,да се По

Испорака Метод : Предметите ќе бидат испратени од страна на Кина Пост , Тоа ќе потрае 1525 работни дена од п

Почитувани buye r,ние прифати продажба на мало, трговија на големо, dropshippingсе надевам дека ви се допаѓа наша

Ние нудиме 100% Задоволство Гаранција на сите наши клиенти време на испоракаНие брод вашата предмети од с

Логистика совети : 1.Со цел ,да може да брод економска логистика "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" (пакет м

моден мажите појасматеријал : крава сплит leatehrголемина : about105130*3.8 cmбоја : како се покажепакување : opp вреќ

Опис : Име на производ : Бебе Слика Реквизити Материјал : Памук, волнаБоја : Како на сликатаСтил : Beanie Прим

Бренд име : Modish Девојка s (Познат бренд во областа на текстил, модни додатоци)Боја : 12 бои, како на следнава

Почитувани купувачи, ние ќе брод колку што е можно поскоро .19 2017 Есенски и Зимски Бебе Плетени Шамија Нов

Пакет : PP пластика, пакување Големина : 23cm*23cm answer : ___________________________ Note : Како различни компјутери екранот бо

Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT.Marte&Joven Оригинални Геометриски Модел Пролет, Есен Преголеми Долга Сина

Please wait...