0
clear
  • Година Најновите Модни Геометриски Печати LongTassel Шамија Жените Rhombus Печати Пригушувач Шамија Tassel Shawl Hijab Бесплатен Превозот
  • -20%
  • -20%
Година Најновите Модни Геометриски Печати LongTassel Шамија Жените Rhombus Печати Пригушувач Шамија Tassel Shawl Hijab Бесплатен Превозот

Година Најновите Модни Геометриски Печати LongTassel Шамија Жените Rhombus Печати Пригушувач Шамија Tassel

DEN 2016.00

Количината на стоката
Тековен


2016 година најновите модни Геометрија Печати Жените Tassel Марами
големина : 180*100cm
материјал : памук+полиестер,многу мек материјал,
боја : една боја како пик,
минимална количина : 10pcs секоја боја,
добро се продава нов шамија
многу убава дизајн, кога патуваат земе,

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Марами
Шаблон Тип:
Геометриски
Одделот За Името:
Возрасни
Марами Тип:
Шамија
Стил:
Моден
Пол:
Жените
Бренд Име:
IFIIIRISI
Материјал:
Памук,Полиестер
Број На Модел На:
FF0589
Марами Должина:
>175cm
боја:
една боја
Материјал:
Памук+ Полиестер
Големина:
180*100cm
Погоден Сезона:
пролет лето зима

Слични производи

Опис : Карактеристики : Супер симпатична и убава бебе девојки' headband Најдобар избор за роденден, забава и �

Почитувани купувачи, ние ќе брод колку што е можно поскоро .19 2017 Есенски и Зимски Бебе Плетени Шамија Нов

Ве молиме cotact нас преку емаил при донесувањето на плаќање доколку имате било какви посебни барање(боја)

Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT.Marte&Joven Оригинални Геометриски Модел Пролет, Есен Преголеми Долга Сина �

10cm 20 Colors Мода Шупливи Од Цвет Отворот Коса Цвеќиња Мека Шик Вештачки Ткаенина Цвеќиња За Деца Headbands

3 CM / 3cmОбјектот ФормаКако СликиМерка Конверзија1cm=0.Тоа се случи дека некој украл производ од пратката Не

Појас ИНФОРМАЦИИ Пол Мажи Боја Шарени, Како слика покажува Материјал СТП Кожа Големина Должина : 90120cm; Widt

Димензии : 8cm ширина*70cm должинаТопло совети за вистинско крзно производ : 1 About лебди крзно : Постојат неко

Гроздобер Шема Американски Гордост Легура Орел Мода Метал Мажите Вратот Се Врзува Bowtie За Каубојски Бол�

Испорака Метод : Предметите ќе бидат испратени од страна на Кина Пост , Тоа ќе потрае 1525 работни дена од п

? Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.? Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по

НА BOHOBOCO @BOHOBOCO / ЕСЕН ЗИМА ШАМИЈА ДИЗАЈНИ# топла продажба # 2017ОСНОВНИ ИНФОРМАЦИИ : големина:75*210cm / 29.53 *82.67

100% Сосема Нов & Висок Квалитет Спроведен со bowknot, симпатична и слатка; совршен коса декорација за жените..

известување големина :појас должина околу 254 cm ( Ликвидација комплет )појас широк : 1.5 cm,Метал тока :

моден мажите појасматеријал : крава сплит leatehrголемина : about105130*3.8 cmбоја : како се покажепакување : opp вреќ�

* Ние може да обезбеди слики без жиг.* Ако имате некои проблеми во врска со предмети, ве молиме контактира

Please wait...