0
clear
  • DHL 7.5 cm*12cm Златниот / Заоблачено Само Печат Партија Патент Пластични Мало Пакување Пакет Торба, Zip Заклучување Торба Мало Пакет Со Висат Дупка
  • -20%
  • -20%
DHL 7.5 cm*12cm Златниот / Заоблачено Само Печат Партија Патент Пластични Мало Пакување Пакет Торба, Zip Заклучување Торба Мало Пакет Со Висат Дупка

DHL 7.5 cm*12cm Златниот / Заоблачено Само Печат Партија Патент Пластични Мало Пакување Пакет Торба, Zip Заклучување

DEN 3999.84
DEN 3320.00

Количината на стоката
Тековен


Надвор Димензија : 7.5 cm*12cm Внатре Димензија : 6.5 см*8.5 cm Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново. Совршен за изработка на накит, ракотворби, костим дизајн, Електронски производи & додатоци итн На ziplock торба е лесно затворени и рециклирање Материјал : Висок квалитет транспарентен PP(Propene Полимер) Боја : Пред е јасно, Назад е златна (внатрешно) + сребро (надворешно)
Ако имате дополнителни прашања ве молиме не двоумете се да contactus.
Ние ќе ви одговори на вашата порака, како е можно поскоро.
Ви благодариме!
Посакуваме да имате пријатен шопинг
Drear Пријател,
Добредојдовте на нашата продавница!! Се надевам дека ќе имаат среќен шопинг тука.,Ние ќе ви испратиме голем бесплатен дар само слика од Екранот слика ќе го споделите !!
Додадете нашата продавница :
таму ќе биде e-mail за да ве информираме за сите нови пристигнување или попуст.
Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

Детални карактеристики

Бренд Име:
ЈАС'MFINE
Производот:
Бонбони Кутија Додатоци
Шема:
Рамно Тип
Класификација:
Vaccum Компресирани Торба
Материјал:
Пластични
Употреба:
Дребулии
Применливи Простор:
дневна соба
Форма:
Торба За Компресија Тип
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
Складирање Кеси
Обликот:
Плоштад
Тип:
Складирање Кеси

Слични производи

ПВЦ Топлина Shrinkable КесиПВЦ Топлина Shrinkable Торба е составена од polyvinyl хлорид (ПВЦ) colophony и десетици помошни

СпецификацијаСликиБило каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негатив

3,СИТЕ Стоки се достапни откако ќе се плати За Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квал

Материјал : Висок квалитет ЈП Совршен пакување торба за сок, млеко, пиење, желе, оцет, соја сос, вино, масл

Случаен пакет на стил!Нов Стил Мини Подарок Пакување Кеси / Подарок Пошта / Накит Пакување КесиМодел : Зг

Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за храна, кафе, ореви, шеќе

СпецификацијаБесплатен Превозот lidded Транспарентна Пластика Мал плоштад Кутии за Пакување се Згусне Ск

1000pcs / сите многу јасно пластика кеса, 4*6cm Само Лепило Печат OPP вреќаtransparence храна / свежо овошје пакување п

Specificatio Димензија : 13cm*21cm, 5.1"x8.3" Водоотпорен, застане со алуминиумска фолија, повторно запечатува, може да

Спецификација Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за Козмети

На opp поли торба е лесно затворени и рециклирање на Мало пакување со висат дупка Материјал : Висок квалит

40*55cm,100pcs / Многу Голем Само Лепило Печат OPP вреќа Сите високо јасно Пластика торбичка, Лепак лента запеча

Надвор Димензија : 22cm*32cm Внатре Димензија : 20cm*28cm Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат о

30*40cm Бело, проѕирни BOPP бисер филм ziplock торба100pcs / многу Слушалки пакување кристал кеси, пред јасна USB торб

Застане алуминиумска фолија ziplock торба со пред јаснаСпецификација : Лесно да се солза Солза рецкаДебел

Димензија : 12*20cm Совршен за храна, кафе, ореви, шеќер, чај долгорочно чување На поштенски за заклучување т

СпецификацијаДебелина : 0.075 ММ;Надворешни димензии : 150 * 200 MM;Внатре Големина : 140 * 185 MM;Големина на толеран

Please wait...