0
clear
  • 10cm*18cm Јасно Само Лепило Печат Пластични Кеси OPP Поли Кеси Мало Пакување, Складирање Торба W/ Висат Дупка трговија на Големо 500Pcs/Многу
  • -20%
  • -20%
10cm*18cm Јасно Само Лепило Печат Пластични Кеси OPP Поли Кеси Мало Пакување, Складирање Торба W/ Висат Дупка трговија на Големо 500Pcs/Многу

10cm*18cm Јасно Само Лепило Печат Пластични Кеси OPP Поли Кеси Мало Пакување, Складирање Торба W/ Висат Дупка

DEN 720.00
DEN 619.00

Количината на стоката
Тековен


Спецификација
Слики
Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

Детални карактеристики

Тип:
Складирање Кеси
Обликот:
Плоштад
Производот:
Бонбони Кутија Додатоци
Шема:
Рамно Тип
Бренд Име:
ЈАС'MFINE
Форма:
Торба За Компресија Тип
Употреба:
Дребулии
Број На Модел На:
10cm*18cm
Дебелина:
12 жица
Функција:
Еко-Пријателски
Применливи Простор:
дневна соба
Класификација:
Vaccum Компресирани Торба
Материјал:
Пластични

Слични производи

500pcs / многу 13*13.5 cm Само Лепило Печат OPP вреќависоко ниво на транспарентност овошје / чување храна за пакув

Надвор Димензија : 11cm*19cm Внатре Димензија : 10cm*15cm Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат о

Надвор Димензија : 14*17cm, 5.51"x6.69" Внатре Димензија : 12.5*14.5 cm, 4.92"х5.7" Водоотпорен, повторно запечатува, може д

Specificatio Димензија : 15cm*24cm, 5.9"x9.4" Водоотпорен, застане со алуминиумска фолија, повторно запечатува, може да

Specificatio Димензија : 13cm*21cm, 5.1"x8.3" Водоотпорен, застане со алуминиумска фолија, повторно запечатува, може да

Specificatio Материјал : Висок квалитет на Kraft Хартија Совршен за леб, куки, чоколадо,торта, пекарница, ужинка,

Надвор Димензија : 6cm*9cm Внатре Димензија : 5cm*7.5 cm Водоотпорен, Повторно запечатува, може да се користат од

Застане алуминиумска фолија ziplock торба со пред јаснаСпецификација : Лесно да се солза Солза рецкаДебел

5*7cm, 200pieces / многу алуминиумска фолија торба топлина печат пакување храна торба / вакуум пластични торбич

Големина : 14*22+4cm, 5.51"x8.66"+1.57" Материјал : Висок квалитет на поли Боја : Бела Индустриска употреба : мејлинг,

Надвор Димензија : 22cm*32cm Внатре Димензија : 20cm*28cm Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат о

Спецификација : Рамка : 9*13cm, 3.5"*5.1" Водоотпорен, топлина печат Совршен за храна кафе долгорочно чување Мож

Answer : ___________________________ Note : не пакет остри предмети, ако вакуум торба е зимските, тоа ќе го изгубите ефектот

Specificatio Големина : 12 cm*7cm*22cm (4.7"*2.8"*8.7") Материјал : Kraft Хартија во Боја : Кафена Најдобро за пакување на храна,

Материјал : Висок квалитет ЈП Совршен пакување торба за сок, млеко, пиење, желе, оцет, соја сос, вино, масл

100pcs / многу 20*30cm Бело, проѕирни BOPP бисер филм ziplock торбапред транспарентен usb флеш диск кристал торбичка с

Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.5*11cm, 200pc

СпецификацијаДебелина : 0.075 ММ;Надворешни димензии : 150 * 200 MM;Внатре Големина : 140 * 185 MM;Големина на толеран

Please wait...