0
clear
  • Нов Мобилен Телефон Случај Покрие Складирање на Мало Пакување Кеси за iPhone 4 и 4S 5 5S 6 Пластични Ziplock Поли Пакети Бела 100Pcs/Многу
  • -20%
  • -20%
Нов Мобилен Телефон Случај Покрие Складирање на Мало Пакување Кеси за iPhone 4 и 4S 5 5S 6 Пластични Ziplock Поли Пакети Бела 100Pcs/Многу

Нов Мобилен Телефон Случај Покрие Складирање на Мало Пакување Кеси за iPhone 4 и 4S 5 5S 6 Пластични Ziplock

DEN 746.88
DEN 642.00

Количината на стоката
Тековен


Specificatio се Заштити вашиот мобилен телефон случаи од прашина, влага, scart На мало пакување е лесно затворени и рециклирање Користи за PC случај, силикони случај, TPU случај, некои тенка Кожа случај, но не се компатибилни со некои тешки случај Материјал : Висок квалитет транспарентен PP(Propene Полимер) Мерење : Околу 15 CM (L) (не inlude горниот дел) x 11 CM (W) Компатибилен со : Случај за i Phone 6 5 S 5 4 S 4 (не за i Phone 6 Плус), Samsung Галакси S6 S6 работ S5 S4 S2 S3(НЕ се компатибилни со Галакси Забелешка Забелешка 2 Забелешка 3 Забелешка 4) итн Мало Пакување само, Телефон Случај не се вклучени Боја : Бела
Цел 500 парчиња, Забрзана Испорака. Слики
Drear Пријател,
Добредојдовте на нашата продавница!! Се надевам дека ќе имаат среќен шопинг тука.,Ние ќе ви испратиме голем бесплатен дар само слика од Екранот слика ќе го споделите !!
Додадете нашата продавница :
таму ќе биде e-mail за да ве информираме за сите нови пристигнување или попуст.
Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

Детални карактеристики

Бренд Име:
ЈАС'MFINE
Производот:
Бонбони Кутија Додатоци
Шема:
Рамно Тип
Класификација:
Vaccum Компресирани Торба
Материјал:
Пластични
Употреба:
Дребулии
Применливи Простор:
дневна соба
Дебелина:
13 жица
Форма:
Торба За Компресија Тип
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
Складирање Кеси
Обликот:
Плоштад
Тип:
Складирање Кеси

Слични производи

40*55cm,100pcs / Многу Голем Само Лепило Печат OPP вреќа Сите високо јасно Пластика торбичка, Лепак лента запеча

СпецификацијаДебелина : 0.075 ММ;Надворешни димензии : 400 * 430 MM;Внатре Големина : 390 * 410 MM;Големина на толеран

СпецификацијаМатеријал : APET / CPPБоја : Сребро СиваГолемина : 17cm*28cmИме : Антистатички торба / антистатичк

СпецификацијаГолемина : За 9cm 12cm xМерка Конверзија : 1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mmМатеријал : високо квалитетен м

Материјал : Висок квалитет ЈП Совршен пакување торба за сок, млеко, пиење, желе, оцет, соја сос, вино, масл

Спецификација Димензија : 12*18cm, 4.7"*7.1" Водоотпорен, топлина печат Совршен за храна кафе долгорочно чување

1000pcs / сите многу јасно пластика кеса, 4*6cm Само Лепило Печат OPP вреќаtransparence храна / свежо овошје пакување п

Спецификација Димензија : 22cm*29cm, 8.7"x11.4" Водоотпорен, застане, повторно запечатува, може да се користат од

5*7cm, 200pieces / многу алуминиумска фолија торба топлина печат пакување храна торба / вакуум пластични торбич

Answer : ___________________________ Note : не пакет остри предмети, ако вакуум торба е зимските, тоа ќе го изгубите ефектот

Спецификација : Надворешни Димензии : 8cm*14cm Внатре Димензија : 7cm*11cm Водоотпорен, повторно запечатува, мож

На opp поли торба е лесно затворени и рециклирање на Мало пакување со висат дупка Материјал : Висок квалит

Спецификација : Надвор Димензија : 20cm*30cm Внатре Димензија : 18cm*беа 25,5 см Водоотпорен, повторно запечатува

Димензија : 2.5*3cm, 0.98"x1.18" Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново...

50pcs / многу 4.8*4.8*12.4 cm 100ml Kraft Хартија Суштината Масло шише пакување кутија Подарок Кутии за Козметика паке

Големина : 14*22+4cm, 5.51"x8.66"+1.57" Материјал : Висок квалитет на поли Боја : Бела Индустриска употреба : мејлинг,

СпецификацијаПредмет тип : чистење brusherМатеријал : нерѓосувачки челикДимензии : должина : 5.2 cm / 2.04 водија

100pcs / многу 20*30cm Бело, проѕирни BOPP бисер филм ziplock торбапред транспарентен usb флеш диск кристал торбичка с

Надвор Димензија : 14*17cm, 5.51"x6.69" Внатре Димензија : 12.5*14.5 cm, 4.92"х5.7" Водоотпорен, повторно запечатува, може д

Спецификација Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за Козмети

30*40cm Бело, проѕирни BOPP бисер филм ziplock торба100pcs / многу Слушалки пакување кристал кеси, пред јасна USB торб

Надвор Димензија : 11cm*19cm Внатре Димензија : 10cm*15cm Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат о

500pcs / многу 13*13.5 cm Само Лепило Печат OPP вреќависоко ниво на транспарентност овошје / чување храна за пакув

Надвор Димензија : 6cm*9cm Внатре Димензија : 5cm*7.5 cm Водоотпорен, Повторно запечатува, може да се користат од

Надвор Димензија : 22cm*32cm Внатре Димензија : 20cm*28cm Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат о

СпецификацијаБесплатен Превозот lidded Транспарентна Пластика Мал плоштад Кутии за Пакување се Згусне Ск

Употреба : Само За 900g Прав Млеко Конзервирана Материјал : Високо квалитетни Пластични Големина : 13*21cm, 5.11"

Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.5*11cm, 200pc

Надвор Димензија : 9cm*12cm Внатре Димензии : 8cm*9cm Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одно

Please wait...