0
clear
  • 2017 Новиот Дизајн на Големо 50pcs/многу 9*15cm Висок Квалитет Мали Беж Подарок Пакување Кеси Со Роза Цвет Корист Роденден Пакување
  • -20%
  • -20%
2017 Новиот Дизајн на Големо 50pcs/многу 9*15cm Висок Квалитет Мали Беж Подарок Пакување Кеси Со Роза Цвет Корист Роденден Пакување

2017 Новиот Дизајн на Големо 50pcs/многу 9*15cm Висок Квалитет Мали Беж Подарок Пакување Кеси Со Роза Цвет

DEN 110.40
DEN 105.00

Количината на стоката
Тековен


Случаен пакет на стил!
Нов Стил Мини Подарок Пакување Кеси/Подарок Пошта/Накит Пакување Кеси
Модел : Зголеми Цвет
Боја : Беж
Димензија : 9*15cm(3.5*5.9 инчи)
Мери со Рака ,exsiting за 0-0.5 cm разлика
Прифати Обичај Цел ,Customing свој логото или бренд ,посебно големина и така натаму
Сите производи имаат големо попуст ,ве Молиме да бидат слободни контактирајте со нас пред најголемиот дел нарачка
Неколку Наредби може да биде брод во рамките на 2-4 дена
Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

Детални карактеристики

Тип:
Складирање Кеси
Употреба:
Храна
Обликот:
Плоштад
Производот:
Бонбони Кутија Додатоци
Број На Модел На:
Складирање и пакување
Шема:
Рамно Тип
Бренд Име:
ЈАС'MFINE
Форма:
Торба За Компресија Тип
Функција:
Еко-Пријателски
Применливи Простор:
дневна соба
Класификација:
Vaccum Компресирани Торба
Материјал:
Пластични

Слични производи

Specificatio Големина : 12 cm*7cm*22cm (4.7"*2.8"*8.7") Материјал : Kraft Хартија во Боја : Кафена Најдобро за пакување на храна,

Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за храна, кафе, ореви, шеќе

Димензија : 2.5*3cm, 0.98"x1.18" Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за

5*7cm, 200pieces / многу алуминиумска фолија торба топлина печат пакување храна торба / вакуум пластични торбич

Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.5*11cm, 200pc

Спецификација : Надвор Димензија : 20cm*30cm Внатре Димензија : 18cm*беа 25,5 см Водоотпорен, повторно запечатува

Надвор Димензија : 22cm*32cm Внатре Димензија : 20cm*28cm Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат о

Надвор Димензија : 9cm*12cm Внатре Димензии : 8cm*9cm Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одно

Надвор Димензија : 14*17cm, 5.51"x6.69" Внатре Димензија : 12.5*14.5 cm, 4.92"х5.7" Водоотпорен, повторно запечатува, може д

Проѕирен позлата алуминиум ziplock торбаСпецификација : Лесно да ја раскинамДебелина : 0.075 mm еден, двостран

Спецификација : Надворешни Димензии : 8cm*14cm Внатре Димензија : 7cm*11cm Водоотпорен, повторно запечатува, мож

Материјал : Висок квалитет ЈП Совршен пакување торба за сок, млеко, пиење, желе, оцет, соја сос, вино, масл

Specificatio Димензија : 15cm*24cm, 5.9"x9.4" Водоотпорен, застане со алуминиумска фолија, повторно запечатува, може да

30*40cm Бело, проѕирни BOPP бисер филм ziplock торба100pcs / многу Слушалки пакување кристал кеси, пред јасна USB торб

Материјал : Висок квалитет ЈП Совршен пакување торба за сок, млеко, пиење, желе, оцет, соја сос, вино, масл

Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за храна во прав, кафе, оре

Надвор Димензија : 11cm*19cm Внатре Димензија : 10cm*15cm Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат о

Спецификација : Рамка : 9*13cm, 3.5"*5.1" Водоотпорен, топлина печат Совршен за храна кафе долгорочно чување Мож

Употреба : Само За 900g Прав Млеко Конзервирана Материјал : Високо квалитетни Пластични Големина : 13*21cm, 5.11"

Please wait...