0
clear
  • 500PCS Симпатична Розев Лак Cookie Cellophane Кеси Роденден Пластични Бисквит Кеси Свадба Бонбони Пакување Само Лепило Кеси OPP Вреќа 8x10
  • -20%
  • -20%
500PCS Симпатична Розев Лак Cookie Cellophane Кеси Роденден Пластични Бисквит Кеси Свадба Бонбони Пакување Само Лепило Кеси OPP Вреќа 8x10

500PCS Симпатична Розев Лак Cookie Cellophane Кеси Роденден Пластични Бисквит Кеси Свадба Бонбони Пакување

DEN 633.60
DEN 545.00

Количината на стоката
Тековен

Име : Храна Пластични Кеси Материјал : OPP Храна Gade Количина : 500pcs/број (+/-2 парчиња) Големина : 8x10cm (1cm=0.3937 инчи) (Проверете во прилог Големини, пред ставање ред. Тоа не е Толку Голем како што сликата. ) Употреба : Подарок, Храна, Куки, Бисквит, Бонбони, Чоколада, Macaron, Торта, итн. Овие високо квалитетни пластични кеси се совршени за било прилики. Пополни секој со слатки,Куки,чоколадо,торта,Macaron пеперминт или било какви посебни добрите би сакале да ја претстави на гостите. Се истакна : Таму ќе биде малку поинаква боја betweent екранот и вистински prodoucts!!! Сликите се за повикување само, ве молиме да се измери Вистинската Големина од себе!!!
Drear Пријател,
Добредојдовте на нашата продавница!! Се надевам дека ќе имаат среќен шопинг тука.,Ние ќе ви испратиме голем бесплатен дар само слика од Екранот слика ќе го споделите !!
Додадете нашата продавница :
таму ќе биде e-mail за да ве информираме за сите нови пристигнување или попуст.
Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

Детални карактеристики

боја:
Микс Од Бои, Сина, Розова
Тип:
Складирање Кеси
Употреба:
Храна
Обликот:
Плоштад
Функција:
Еко-Пријателски
Применливи Простор:
дневна соба
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
PE
Број На Модел На:
Подароци Торба за Свадба Партија Cellophane Cookie Пластични Кеси Пакет за
Производот:
Бонбони Кутија Додатоци
Шема:
Рамно Тип
Бренд Име:
ЈАС'MFINE
Форма:
Торба За Компресија Тип
Дебелина:
8 жица
Класификација:
Vaccum Компресирани Торба
Спецификација:
8x10

Слични производи

Димензија : 2.5*3cm, 0.98"x1.18" Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново...

Димензија : 12*20cm Совршен за храна, кафе, ореви, шеќер, чај долгорочно чување На поштенски за заклучување т

500pcs / многу 13*13.5 cm Само Лепило Печат OPP вреќависоко ниво на транспарентност овошје / чување храна за пакув

1000pcs / сите многу јасно пластика кеса, 4*6cm Само Лепило Печат OPP вреќаtransparence храна / свежо овошје пакување п

Употреба : Само За 900g Прав Млеко Конзервирана Материјал : Високо квалитетни Пластични Големина : 13*21cm, 5.11"

На opp поли торба е лесно затворени и рециклирање на Мало пакување со висат дупка Материјал : Висок квалит

Specificatio Димензија : 15cm*24cm, 5.9"x9.4" Водоотпорен, застане со алуминиумска фолија, повторно запечатува, може да

Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.5*11cm, 200pc

Спецификација : Надворешни Димензии : 8cm*14cm Внатре Димензија : 7cm*11cm Водоотпорен, повторно запечатува, мож

Застане алуминиумска фолија ziplock торба со пред јаснаСпецификација : Лесно да се солза Солза рецкаДебел

100pcs / многу 20*30cm Бело, проѕирни BOPP бисер филм ziplock торбапред транспарентен usb флеш диск кристал торбичка с

30*40cm Бело, проѕирни BOPP бисер филм ziplock торба100pcs / многу Слушалки пакување кристал кеси, пред јасна USB торб

СпецификацијаГолемина : За 9cm 12cm xМерка Конверзија : 1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mmМатеријал : високо квалитетен м

Проѕирен позлата алуминиум ziplock торбаСпецификација : Лесно да ја раскинамДебелина : 0.075 mm еден, двостран

Материјал : Висок квалитет ЈП Совршен пакување торба за сок, млеко, пиење, желе, оцет, соја сос, вино, масл

Надвор Димензија : 6cm*9cm Внатре Димензија : 5cm*7.5 cm Водоотпорен, Повторно запечатува, може да се користат од

Спецификација Димензија : 10cm*15cm, 3.9"х5.9" Водоотпорен, застане, повторно запечатува, може да се користат од

Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за храна во прав, кафе, оре

Надвор Димензија : 9cm*12cm Внатре Димензии : 8cm*9cm Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одно

Specificatio Големина : 12 cm*7cm*22cm (4.7"*2.8"*8.7") Материјал : Kraft Хартија во Боја : Кафена Најдобро за пакување на храна,

СпецификацијаБесплатен Превозот lidded Транспарентна Пластика Мал плоштад Кутии за Пакување се Згусне Ск

ПВЦ Топлина Shrinkable КесиПВЦ Топлина Shrinkable Торба е составена од polyvinyl хлорид (ПВЦ) colophony и десетици помошни

СпецификацијаМатеријал : APET / CPPБоја : Сребро СиваГолемина : 17cm*28cmИме : Антистатички торба / антистатичк

Спецификација Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за Козмети

Please wait...