0
clear
  • 30*40cm Бело, проѕирни BOPP бисер филм ziplock торба-100pcs/многу Слушалки пакување кристал кеси, пред јасна USB торбичка
  • -20%
  • -20%
30*40cm Бело, проѕирни BOPP бисер филм ziplock торба-100pcs/многу Слушалки пакување кристал кеси, пред јасна USB торбичка

30*40cm Бело, проѕирни BOPP бисер филм ziplock торба-100pcs/многу Слушалки пакување кристал кеси, пред јасна

DEN 1178.88
DEN 1014.00

Количината на стоката
Тековен

30*40cm Бело, проѕирни BOPP бисер филм ziplock торба-100pcs/многу Слушалки пакување кристал кеси, пред јасна USB торбичка
Опис : P earled филм соединение BOPP ziplock торба
Спецификација : Лесно да ја раскинам
Дебелина : 0.08 mm еден, двострано 0.16 mm
Материјал : BOPP
Стил : Три работ запечатување
Боја : Бела
Број : 100 / многу (Не посебно )
Карактеристики : Добро запечатување, добра транспарентност. Храна одделение материјали.
Контакт со нас на :
Ако имате дополнителни прашања ве молиме не двоумете се да contactus.
Ние ќе ви одговори на вашата порака, како е можно поскоро.
Ви благодариме!
Посакуваме да имате пријатен шопинг!
Drear Пријател,
Добредојдовте на нашата продавница!! Се надевам дека ќе имаат среќен шопинг тука.,Ние ќе ви испратиме голем бесплатен дар само слика од Екранот слика ќе го споделите !!
Додадете нашата продавница :
таму ќе биде e-mail за да ве информираме за сите нови пристигнување или попуст.
Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

Детални карактеристики

Бренд Име:
ЈАС'MFINE
Производот:
Бонбони Кутија Додатоци
Шема:
Рамно Тип
Класификација:
Сет
Материјал:
Пластични
Употреба:
Дребулии
Применливи Простор:
дневна соба
Форма:
Торба За Компресија Тип
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
Складирање Кеси
Обликот:
Плоштад
Тип:
Складирање Кеси

Слични производи

Димензија : 12*20cm Совршен за храна, кафе, ореви, шеќер, чај долгорочно чување На поштенски за заклучување т

ПВЦ Топлина Shrinkable КесиПВЦ Топлина Shrinkable Торба е составена од polyvinyl хлорид (ПВЦ) colophony и десетици помошни

СпецификацијаСликиБило каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негатив

500pcs / многу 13*13.5 cm Само Лепило Печат OPP вреќависоко ниво на транспарентност овошје / чување храна за пакув

СпецификацијаДебелина : 0.075 ММ;Надворешни димензии : 400 * 430 MM;Внатре Големина : 390 * 410 MM;Големина на толеран

1000pcs / сите многу јасно пластика кеса, 4*6cm Само Лепило Печат OPP вреќаtransparence храна / свежо овошје пакување п

Specificatio Материјал : Висок квалитет на Kraft Хартија Совршен за леб, куки, чоколадо,торта, пекарница, ужинка,

100pcs / многу 20*30cm Бело, проѕирни BOPP бисер филм ziplock торбапред транспарентен usb флеш диск кристал торбичка с

Спецификација Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за Козмети

Specificatio Димензија : 15cm*24cm, 5.9"x9.4" Водоотпорен, застане со алуминиумска фолија, повторно запечатува, може да

СпецификацијаГолемина : За 9cm 12cm xМерка Конверзија : 1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mmМатеријал : високо квалитетен м

СпецификацијаДебелина : 0.075 ММ;Надворешни димензии : 150 * 200 MM;Внатре Големина : 140 * 185 MM;Големина на толеран

Надвор Димензија : 9cm*12cm Внатре Димензии : 8cm*9cm Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одно

Спецификација Димензија : 22cm*29cm, 8.7"x11.4" Водоотпорен, застане, повторно запечатува, може да се користат од

Answer : ___________________________ Note : не пакет остри предмети, ако вакуум торба е зимските, тоа ќе го изгубите ефектот

Please wait...