0
clear
  • 8*14cm Бела/Јасни Само Печат Resealable Патент Пластични Мало Пакување Торба Ziplock Zip Заклучуваат за Складирање Торба Пакет Со Висат Дупка
  • -20%
  • -20%
8*14cm Бела/Јасни Само Печат Resealable Патент Пластични Мало Пакување Торба Ziplock Zip Заклучуваат за Складирање Торба Пакет Со Висат Дупка

8*14cm Бела/Јасни Само Печат Resealable Патент Пластични Мало Пакување Торба Ziplock Zip Заклучуваат за Складирање

DEN 767.52
DEN 660.00

Количината на стоката
Тековен

Спецификација : Надворешни Димензии : 8cm*14cm Внатре Димензија : 7cm*11cm Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново. Совршен за изработка на накит, ракотворби, костим дизајн, Електронски производи & додатоци итн На ziplock торба е лесно затворени и рециклирање Материјал : Висок квалитет транспарентен PP(Propene Полимер) Боја : Пред е јасно, Грб е бел
Ако знаете големината треба, ве Молиме кликнете на линкот
Слики Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

Детални карактеристики

Бренд Име:
ЈАС'MFINE
Производот:
Бонбони Кутија Додатоци
Шема:
Рамно Тип
Класификација:
Vaccum Компресирани Торба
Материјал:
Пластични
Употреба:
Дребулии
Применливи Простор:
дневна соба
Форма:
Торба За Компресија Тип
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
Складирање Кеси
Обликот:
Плоштад
Тип:
Складирање Кеси

Слични производи

200pcs / многу 10*15cm Зелена алуминиумска фолија рамен торба, обоени mylar позлата лицето маска водоотпорен скл

Проѕирен позлата алуминиум ziplock торбаСпецификација : Лесно да ја раскинамДебелина : 0.075 mm еден, двостран

Specificatio Големина : 12 cm*7cm*22cm (4.7"*2.8"*8.7") Материјал : Kraft Хартија во Боја : Кафена Најдобро за пакување на храна,

СпецификацијаСликиБило каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негатив

Димензија : 2.5*3cm, 0.98"x1.18" Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за

ПВЦ Топлина Shrinkable КесиПВЦ Топлина Shrinkable Торба е составена од polyvinyl хлорид (ПВЦ) colophony и десетици помошни

Материјал : Висок квалитет ЈП Совршен пакување торба за сок, млеко, пиење, желе, оцет, соја сос, вино, масл

500pcs / многу 13*13.5 cm Само Лепило Печат OPP вреќависоко ниво на транспарентност овошје / чување храна за пакув

СпецификацијаПредмет тип : чистење brusherМатеријал : нерѓосувачки челикДимензии : должина : 5.2 cm / 2.04 водија

Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за храна, кафе, ореви, шеќе

Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за изработка на накит, рак

Надвор Димензија : 10.5*15cm, 4.13"х5.9" Внатре Димензија : 9.5*12cm, 3.74"x4.72" Водоотпорен, повторно запечатува, може да

1000pcs / сите многу јасно пластика кеса, 4*6cm Само Лепило Печат OPP вреќаtransparence храна / свежо овошје пакување п

Спецификација Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за Козмети

Употреба : Само За 900g Прав Млеко Конзервирана Материјал : Високо квалитетни Пластични Големина : 13*21cm, 5.11"

Спецификација : Надвор Димензија : 20cm*30cm Внатре Димензија : 18cm*беа 25,5 см Водоотпорен, повторно запечатува

СпецификацијаДебелина : 0.075 ММ;Надворешни димензии : 400 * 430 MM;Внатре Големина : 390 * 410 MM;Големина на толеран

Specificatio Материјал : Висок квалитет на Kraft Хартија Совршен за леб, куки, чоколадо,торта, пекарница, ужинка,

СпецификацијаМатеријал : APET / CPPБоја : Сребро СиваГолемина : 17cm*28cmИме : Антистатички торба / антистатичк

Застане алуминиумска фолија ziplock торба со пред јаснаСпецификација : Лесно да се солза Солза рецкаДебел

На opp поли торба е лесно затворени и рециклирање на Мало пакување со висат дупка Материјал : Висок квалит

Спецификација : Рамка : 9*13cm, 3.5"*5.1" Водоотпорен, топлина печат Совршен за храна кафе долгорочно чување Мож

Надвор Димензија : 22cm*32cm Внатре Димензија : 20cm*28cm Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат о

Answer : ___________________________ Note : не пакет остри предмети, ако вакуум торба е зимските, тоа ќе го изгубите ефектот

Please wait...