0
clear
  • 100pcs 9x12cm Трепките Eugen предиво џебови рачно изработени сапун нето предиво кеси свадба бонбони торба накит кеси
  • -20%
  • -20%
100pcs 9x12cm Трепките Eugen предиво џебови рачно изработени сапун нето предиво кеси свадба бонбони торба накит кеси

100pcs 9x12cm Трепките Eugen предиво џебови рачно изработени сапун нето предиво кеси свадба бонбони торба накит

DEN 379.20
DEN 326.00

Количината на стоката
Тековен


Спецификација
Големина : За 9cm 12cm x
Мерка Конверзија : 1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mm
Материјал : високо квалитетен материјал organza
Пакет : 95-100pcs
Објектот Useage
Одговара Накит Обетки Бонбони Свадба Подарок Пакување Екранот
Кога го користите колку што можете нежно повлечете панделки, убава и лесна за пристојност, за голем број на подароци, накит, жад, прстени, ѓердани, обетки, сушени цвеќиња, козметика, бамбус јаглен, и други подарок пакување. Исто така, може да се рециклира, може да се нарекува еколошки производи! Предиво ќеси кои припаѓаат рачно изработени пакување, конец, интерфејси и други прашања е неизбежна. Големината на грешка е околу 1 CM е нормалниот опсег. Слики
Drear Пријател,
Добредојдовте на нашата продавница!! Се надевам дека ќе имаат среќен шопинг тука.,Ние ќе ви испратиме голем бесплатен дар само слика од Екранот слика ќе го споделите !!
Додадете нашата продавница :
таму ќе биде e-mail за да ве информираме за сите нови пристигнување или попуст.
Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

Детални карактеристики

боја:
Црна, Сина, Жолта, Розова, Виолетова, Бела, Deep Blue
Бренд Име:
ЈАС'MFINE
Производот:
Бонбони Кутија Додатоци
Шема:
Рамно Тип
Класификација:
Vaccum Компресирани Торба
Форма:
Торба За Компресија Тип
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
Складирање и пакување
Обликот:
Плоштад
Тип:
Складирање Кеси

Слични производи

СпецификацијаБесплатен Превозот lidded Транспарентна Пластика Мал плоштад Кутии за Пакување се Згусне Ск

500pcs / многу 13*13.5 cm Само Лепило Печат OPP вреќависоко ниво на транспарентност овошје / чување храна за пакув

Надвор Димензија : 9cm*12cm Внатре Димензии : 8cm*9cm Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одно

Спецификација : Рамка : 10*15cm, 3.9"*5.9" Водоотпорен, топлина печат Совршен за храна кафе долгорочно чување Мо

Спецификација Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново...

Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за храна во прав, кафе, оре

Надвор Димензија : 22cm*32cm Внатре Димензија : 20cm*28cm Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат о

Проѕирен позлата алуминиум ziplock торбаСпецификација : Лесно да ја раскинамДебелина : 0.075 mm еден, двостран

Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за храна, кафе, ореви, шеќе

Спецификација : Надвор Димензија : 20cm*30cm Внатре Димензија : 18cm*беа 25,5 см Водоотпорен, повторно запечатува

Надвор Димензија : 6cm*9cm Внатре Димензија : 5cm*7.5 cm Водоотпорен, Повторно запечатува, може да се користат од

40*55cm,100pcs / Многу Голем Само Лепило Печат OPP вреќа Сите високо јасно Пластика торбичка, Лепак лента запеча

Димензија : 2.5*3cm, 0.98"x1.18" Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за

Спецификација Димензија : 12*18cm, 4.7"*7.1" Водоотпорен, топлина печат Совршен за храна кафе долгорочно чување

1000pcs / сите многу јасно пластика кеса, 4*6cm Само Лепило Печат OPP вреќаtransparence храна / свежо овошје пакување п

Надвор Димензија : 10.5*15cm, 4.13"х5.9" Внатре Димензија : 9.5*12cm, 3.74"x4.72" Водоотпорен, повторно запечатува, може да

Specificatio Материјал : Висок квалитет на Kraft Хартија Совршен за леб, куки, чоколадо,торта, пекарница, ужинка,

ПВЦ Топлина Shrinkable КесиПВЦ Топлина Shrinkable Торба е составена од polyvinyl хлорид (ПВЦ) colophony и десетици помошни

Застане алуминиумска фолија ziplock торба со пред јаснаСпецификација : Лесно да се солза Солза рецкаДебел

СпецификацијаДебелина : 0.075 ММ;Надворешни димензии : 400 * 430 MM;Внатре Големина : 390 * 410 MM;Големина на толеран

Спецификација : Рамка : 9*13cm, 3.5"*5.1" Водоотпорен, топлина печат Совршен за храна кафе долгорочно чување Мож

Please wait...