0
clear
  • Reatil 2.5*3cm 500Pcs/Многу Сина Мали Занаетчиски Транспарентен Ziplock Дебели Поли Пакет Торба Мека Пластика Reclosable Пакување Торба
  • -20%
  • -20%
Reatil 2.5*3cm 500Pcs/Многу Сина Мали Занаетчиски Транспарентен Ziplock Дебели Поли Пакет Торба Мека Пластика Reclosable Пакување Торба

Reatil 2.5*3cm 500Pcs/Многу Сина Мали Занаетчиски Транспарентен Ziplock Дебели Поли Пакет Торба Мека Пластика

DEN 623.52
DEN 536.00

Количината на стоката
Тековен


Димензија : 2.5*3cm, 0.98"x1.18" Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново. Совршен за Мали накит, Малите занаети, Мали облека копчиња, Мали Електронски производи & прибор и слично Пакување. На ziplock торба е лесно затворени и рециклирање Материјал : Висок квалитет транспарентен PP(Propene Полимер) Боја : Сина
Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

Детални карактеристики

Бренд Име:
ЈАС'MFINE
Производот:
Бонбони Кутија Додатоци
Шема:
Рамно Тип
Класификација:
Vaccum Компресирани Торба
Употреба:
Дребулии
Применливи Простор:
дневна соба
Дебелина:
6 жица
Форма:
Торба За Компресија Тип
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
Складирање и пакување
Обликот:
Плоштад
Тип:
Складирање Кеси
Складирање и пакување:
Складирање и пакување

Слични производи

40*55cm,100pcs / Многу Голем Само Лепило Печат OPP вреќа Сите високо јасно Пластика торбичка, Лепак лента запеча

Спецификација Димензија : 22cm*29cm, 8.7"x11.4" Водоотпорен, застане, повторно запечатува, може да се користат од�

Specificatio Материјал : Висок квалитет на Kraft Хартија Совршен за леб, куки, чоколадо,торта, пекарница, ужинка, �

СпецификацијаСликиБило каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негатив�

СпецификацијаДебелина : 0.075 ММ;Надворешни димензии : 400 * 430 MM;Внатре Големина : 390 * 410 MM;Големина на толеран

3,СИТЕ Стоки се достапни откако ќе се плати За Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квал

Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за храна, кафе, ореви, шеќе

Спецификација : На opp поли торба е лесно затворени и рециклирање на Мало пакување со висат дупка Материј�

Надвор Димензија : 10.5*15cm, 4.13"х5.9" Внатре Димензија : 9.5*12cm, 3.74"x4.72" Водоотпорен, повторно запечатува, може да

СпецификацијаМатеријал : APET / CPPБоја : Сребро СиваГолемина : 17cm*28cmИме : Антистатички торба / антистатичк

Застане алуминиумска фолија ziplock торба со пред јаснаСпецификација : Лесно да се солза Солза рецкаДебел�

Големина : 14*22+4cm, 5.51"x8.66"+1.57" Материјал : Висок квалитет на поли Боја : Бела Индустриска употреба : мејлинг, �

Спецификација Употреба : Партија свадба подарок кутија, чоколадо кутија, кутија за накит, уметности & за�

Спецификација Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за Козмети�

5*7cm, 200pieces / многу алуминиумска фолија торба топлина печат пакување храна торба / вакуум пластични торбич

Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за храна, кафе, ореви, шеќе

100pcs / многу 20*30cm Бело, проѕирни BOPP бисер филм ziplock торбапред транспарентен usb флеш диск кристал торбичка с

Please wait...