0
clear
  • 21*26cm Бело, проѕирни BOPP бисер филм ziplock торба-100pcs/многу од кикирики пакување торбичка со resealable патент на предната јасно
  • -20%
  • -20%
21*26cm Бело, проѕирни BOPP бисер филм ziplock торба-100pcs/многу од кикирики пакување торбичка со resealable патент на предната јасно

21*26cm Бело, проѕирни BOPP бисер филм ziplock торба-100pcs/многу од кикирики пакување торбичка со resealable

DEN 512.16
DEN 441.00

Количината на стоката
Тековен

21*26cm Бело, проѕирни BOPP бисер филм ziplock торба-100pcs/многу од кикирики пакување торбичка со resealable патент на предната јасно
Опис : P earled филм соединение BOPP ziplock торба
Спецификација : Лесно да ја раскинам
Дебелина : 0.08 mm еден, двострано 0.16 mm
Материјал : BOPP
Стил : Три работ запечатување
Боја : Бела
Број : 100 / многу (Не посебно )
Карактеристики : Добро запечатување, добра транспарентност. Храна одделение материјали.
Контакт со нас на :
Ако имате дополнителни прашања ве молиме не двоумете се да contactus.
Ние ќе ви одговори на вашата порака, како е можно поскоро.
Ви благодариме!
Посакуваме да имате пријатен шопинг!
Drear Пријател,
Добредојдовте на нашата продавница!! Се надевам дека ќе имаат среќен шопинг тука.,Ние ќе ви испратиме голем бесплатен дар само слика од Екранот слика ќе го споделите !!
Додадете нашата продавница :
таму ќе биде e-mail за да ве информираме за сите нови пристигнување или попуст.
Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

Детални карактеристики

Бренд Име:
ЈАС'MFINE
Производот:
Бонбони Кутија Додатоци
Шема:
Рамно Тип
Класификација:
Сет
Материјал:
Пластични
Употреба:
Дребулии
Применливи Простор:
дневна соба
Форма:
Торба За Компресија Тип
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
Складирање Кеси
Обликот:
Плоштад
Тип:
Складирање Кеси

Слични производи

Спецификација : Надвор Димензија : 20cm*30cm Внатре Димензија : 18cm*беа 25,5 см Водоотпорен, повторно запечатува

СпецификацијаОпис : Чист алуминиум торбаСпецификација : 5 x 7cm(ширина x должина) со лесно да ја раскинамДе�

50pcs / многу 4.8*4.8*12.4 cm 100ml Kraft Хартија Суштината Масло шише пакување кутија Подарок Кутии за Козметика паке�

Надвор Димензија : 6cm*9cm Внатре Димензија : 5cm*7.5 cm Водоотпорен, Повторно запечатува, може да се користат од

3,СИТЕ Стоки се достапни откако ќе се плати За Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квал

На opp поли торба е лесно затворени и рециклирање на Мало пакување со висат дупка Материјал : Висок квалит

ПВЦ Топлина Shrinkable КесиПВЦ Топлина Shrinkable Торба е составена од polyvinyl хлорид (ПВЦ) colophony и десетици помошни �

Спецификација Димензија : 22cm*29cm, 8.7"x11.4" Водоотпорен, застане, повторно запечатува, може да се користат од�

СпецификацијаПредмет тип : чистење brusherМатеријал : нерѓосувачки челикДимензии : должина : 5.2 cm / 2.04 водија

Спецификација Употреба : Партија свадба подарок кутија, чоколадо кутија, кутија за накит, уметности & за�

Спецификација : Рамка : 10*15cm, 3.9"*5.9" Водоотпорен, топлина печат Совршен за храна кафе долгорочно чување Мо�

СпецификацијаДебелина : 0.075 ММ;Надворешни димензии : 150 * 200 MM;Внатре Големина : 140 * 185 MM;Големина на толеран

Спецификација Димензија : 10cm*15cm, 3.9"х5.9" Водоотпорен, застане, повторно запечатува, може да се користат од�

500pcs / многу 13*13.5 cm Само Лепило Печат OPP вреќависоко ниво на транспарентност овошје / чување храна за пакув

Спецификација Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за Козмети�

Надвор Димензија : 11cm*19cm Внатре Димензија : 10cm*15cm Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат о�

Please wait...