0
clear
  • 15*20cm Reclosable Анти-Статички Оклопна Торба ESD Antistatic Пакет Торба Zip Заклучување Ziplock Патент Настан Анти-Статички Пакување Торба
  • -20%
  • -20%
15*20cm Reclosable Анти-Статички Оклопна Торба ESD Antistatic Пакет Торба Zip Заклучување Ziplock Патент Настан Анти-Статички Пакување Торба

15*20cm Reclosable Анти-Статички Оклопна Торба ESD Antistatic Пакет Торба Zip Заклучување Ziplock Патент Настан

DEN 758.40
DEN 652.00

Количината на стоката
Тековен


Спецификација
Дебелина : 0.075 ММ;
Надворешни димензии : 150 * 200 MM;
Внатре Големина : 140 * 185 MM;
Големина на толеранција : плус или минус за 3ММ;
Печат edge : двојно или тројно запечатување на работ на секој 5-10ММ;
Ако ви треба уште една големина, ве Молиме кликнете на линкот :
Слики
Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

Детални карактеристики

Тип:
Складирање Кеси
Бренд Име:
ЈАС'MFINE
Обликот:
Плоштад
Материјал:
Пластични
Шема:
Рамно Тип
Функција:
Еко-Пријателски
Форма:
Торба За Компресија Тип
Број На Модел На:
Складирање Кеси
Производот:
Бонбони Кутија Додатоци
Употреба:
Дребулии
Применливи Простор:
дневна соба
Класификација:
Vaccum Компресирани Торба

Слични производи

Спецификација Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за Козмети

Specificatio Димензија : 13cm*21cm, 5.1"x8.3" Водоотпорен, застане со алуминиумска фолија, повторно запечатува, може да

СпецификацијаДебелина : 0.075 ММ;Надворешни димензии : 400 * 430 MM;Внатре Големина : 390 * 410 MM;Големина на толеран

Проѕирен позлата алуминиум ziplock торбаСпецификација : Лесно да ја раскинамДебелина : 0.075 mm еден, двостран

Димензија : 12*20cm Совршен за храна, кафе, ореви, шеќер, чај долгорочно чување На поштенски за заклучување т

Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за храна, кафе, ореви, шеќе

3,СИТЕ Стоки се достапни откако ќе се плати За Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квал

Спецификација Употреба : Партија свадба подарок кутија, чоколадо кутија, кутија за накит, уметности & за

Надвор Димензија : 9cm*12cm Внатре Димензии : 8cm*9cm Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одно

200pcs / многу 10*15cm Зелена алуминиумска фолија рамен торба, обоени mylar позлата лицето маска водоотпорен скл

Specificatio Големина : 12 cm*7cm*22cm (4.7"*2.8"*8.7") Материјал : Kraft Хартија во Боја : Кафена Најдобро за пакување на храна,

Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за храна, кафе, ореви, шеќе

СпецификацијаОпис : Чист алуминиум торбаСпецификација : 5 x 7cm(ширина x должина) со лесно да ја раскинамДе

Спецификација : На opp поли торба е лесно затворени и рециклирање на Мало пакување со висат дупка Материј

100pcs / многу 20*30cm Бело, проѕирни BOPP бисер филм ziplock торбапред транспарентен usb флеш диск кристал торбичка с

Спецификација Димензија : 12*18cm, 4.7"*7.1" Водоотпорен, топлина печат Совршен за храна кафе долгорочно чување

Specificatio Материјал : Висок квалитет на Kraft Хартија Совршен за леб, куки, чоколадо,торта, пекарница, ужинка,

СпецификацијаБесплатен Превозот lidded Транспарентна Пластика Мал плоштад Кутии за Пакување се Згусне Ск

Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за изработка на накит, рак

СпецификацијаСликиБило каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негатив

50pcs / многу 4.8*4.8*12.4 cm 100ml Kraft Хартија Суштината Масло шише пакување кутија Подарок Кутии за Козметика паке

5*7cm, 200pieces / многу алуминиумска фолија торба топлина печат пакување храна торба / вакуум пластични торбич

На opp поли торба е лесно затворени и рециклирање на Мало пакување со висат дупка Материјал : Висок квалит

Употреба : Само За 900g Прав Млеко Конзервирана Материјал : Високо квалитетни Пластични Големина : 13*21cm, 5.11"

Застане алуминиумска фолија ziplock торба со пред јаснаСпецификација : Лесно да се солза Солза рецкаДебел

Please wait...