0
clear
  • 12*18cm Пурпурна Алуминиумска Фолија Кафе Пакување Торба 100Pcs Топлина Печат Mylar Фолија Торбичка Обичен Џеб За Храна Чај Складирање Вакуум Торба
  • -20%
  • -20%
12*18cm Пурпурна Алуминиумска Фолија Кафе Пакување Торба 100Pcs Топлина Печат Mylar Фолија Торбичка Обичен Џеб За Храна Чај Складирање Вакуум Торба

12*18cm Пурпурна Алуминиумска Фолија Кафе Пакување Торба 100Pcs Топлина Печат Mylar Фолија Торбичка Обичен

DEN 1055.04
DEN 907.00

Количината на стоката
Тековен

Спецификација Димензија : 12*18cm, 4.7"*7.1" Водоотпорен, топлина печат. Совршен за храна кафе долгорочно чување Може да се користи на топлина запечатување sealer да се печат торба Материјал : Алуминиумска Фолија Боја : Виолетова
Ако ви треба уште една големина, ве Молиме кликнете на линкот :
Слики
Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

Детални карактеристики

Бренд Име:
ЈАС'MFINE
Производот:
Бонбони Кутија Додатоци
Шема:
Рамно Тип
Класификација:
Vaccum Компресирани Торба
Материјал:
Пластични
Употреба:
Дребулии
Применливи Простор:
дневна соба
Дебелина:
13 жица
Форма:
Торба За Компресија Тип
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
Складирање Кеси
Обликот:
Плоштад
Тип:
Складирање Кеси

Слични производи

Застане алуминиумска фолија ziplock торба со пред јаснаСпецификација : Лесно да се солза Солза рецкаДебел�

40*55cm,100pcs / Многу Голем Само Лепило Печат OPP вреќа Сите високо јасно Пластика торбичка, Лепак лента запеча

Надвор Димензија : 10.5*15cm, 4.13"х5.9" Внатре Димензија : 9.5*12cm, 3.74"x4.72" Водоотпорен, повторно запечатува, може да

50pcs / многу 4.8*4.8*12.4 cm 100ml Kraft Хартија Суштината Масло шише пакување кутија Подарок Кутии за Козметика паке�

Производот Употреба : секојдневниот живот, врз основа на својот добар бариера својства, топлина запечат

Надвор Димензија : 9cm*12cm Внатре Димензии : 8cm*9cm Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одно

Specificatio Димензија : 15cm*24cm, 5.9"x9.4" Водоотпорен, застане со алуминиумска фолија, повторно запечатува, може да

200pcs / многу 10*15cm Зелена алуминиумска фолија рамен торба, обоени mylar позлата лицето маска водоотпорен скл�

СпецификацијаСликиБило каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негатив�

Спецификација Димензија : 10cm*15cm, 3.9"х5.9" Водоотпорен, застане, повторно запечатува, може да се користат од�

500pcs / многу 13*13.5 cm Само Лепило Печат OPP вреќависоко ниво на транспарентност овошје / чување храна за пакув

Материјал : Висок квалитет ЈП Совршен пакување торба за сок, млеко, пиење, желе, оцет, соја сос, вино, масл�

Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за изработка на накит, рак

Specificatio Димензија : 13cm*21cm, 5.1"x8.3" Водоотпорен, застане со алуминиумска фолија, повторно запечатува, може да

Надвор Димензија : 11cm*19cm Внатре Димензија : 10cm*15cm Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат о�

Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за храна, кафе, ореви, шеќе

Димензија : 12*20cm Совршен за храна, кафе, ореви, шеќер, чај долгорочно чување На поштенски за заклучување т

Ако знаете големината треба, ве Молиме кликнете на линкотНадворешни Димензии : 30cm*39cm Внатре Димензија : 2

Надвор Димензија : 22cm*32cm Внатре Димензија : 20cm*28cm Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат о�

3,СИТЕ Стоки се достапни откако ќе се плати За Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квал

Спецификација : Надвор Димензија : 20cm*30cm Внатре Димензија : 18cm*беа 25,5 см Водоотпорен, повторно запечатува

На opp поли торба е лесно затворени и рециклирање на Мало пакување со висат дупка Материјал : Висок квалит

Спецификација Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за Козмети�

Надвор Димензија : 6cm*9cm Внатре Димензија : 5cm*7.5 cm Водоотпорен, Повторно запечатува, може да се користат од

Спецификација Димензија : 22cm*29cm, 8.7"x11.4" Водоотпорен, застане, повторно запечатува, може да се користат од�

СпецификацијаБесплатен Превозот lidded Транспарентна Пластика Мал плоштад Кутии за Пакување се Згусне Ск

СпецификацијаМатеријал : APET / CPPБоја : Сребро СиваГолемина : 17cm*28cmИме : Антистатички торба / антистатичк

Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.5*11cm, 200pc

5*7cm, 200pieces / многу алуминиумска фолија торба топлина печат пакување храна торба / вакуум пластични торбич

Please wait...