0
clear
  • DHL 300Pcs/Број 12*7*22cm Храна, Десерт Пакет Партија Торбичка Браун Гроздобер Kraft Подарок Хартиена Кеса Kraft За Храна Леб Сендвич Ореви
  • -20%
  • -20%
DHL 300Pcs/Број 12*7*22cm Храна, Десерт Пакет Партија Торбичка Браун Гроздобер Kraft Подарок Хартиена Кеса Kraft За Храна Леб Сендвич Ореви

DHL 300Pcs/Број 12*7*22cm Храна, Десерт Пакет Партија Торбичка Браун Гроздобер Kraft Подарок Хартиена Кеса

DEN 3839.52
DEN 3225.00

Количината на стоката
Тековен

Specificatio Големина : 12 cm*7cm*22cm (4.7"*2.8"*8.7") Материјал : Kraft Хартија во Боја : Кафена Најдобро за пакување на храна, леб, десерт, сендвич, Хамбургер, грицки, бонбони, колачи, бисквит, ореви, итн.
Ве молиме имајте во предвид дека : Само торби, налепници на сликата не се вклучени
Топло Совет : Еден инч е еднаков на околу 2.54 сантиметри Слики
Drear Пријател,
Добредојдовте на нашата продавница!! Се надевам дека ќе имаат среќен шопинг тука.,Ние ќе ви испратиме голем бесплатен дар само слика од Екранот слика ќе го споделите !!
Додадете нашата продавница :
таму ќе биде e-mail за да ве информираме за сите нови пристигнување или попуст.
Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

Детални карактеристики

Бренд Име:
ЈАС'MFINE
Производот:
Бонбони Кутија Додатоци
Шема:
Рамно Тип
Класификација:
Vaccum Компресирани Торба
Материјал:
Ткаенини
Употреба:
Дребулии
Применливи Простор:
дневна соба
Форма:
Торба За Компресија Тип
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
Kraft Хартија
Обликот:
Плоштад
Тип:
Складирање Кеси

Слични производи

СпецификацијаПредмет тип : чистење brusherМатеријал : нерѓосувачки челикДимензии : должина : 5.2 cm / 2.04 водија

Надвор Димензија : 9cm*12cm Внатре Димензии : 8cm*9cm Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одно

Спецификација : Рамка : 9*13cm, 3.5"*5.1" Водоотпорен, топлина печат Совршен за храна кафе долгорочно чување Мож

Употреба : Само За 900g Прав Млеко Конзервирана Материјал : Високо квалитетни Пластични Големина : 13*21cm, 5.11"

Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.5*11cm, 200pc

500pcs / многу 13*13.5 cm Само Лепило Печат OPP вреќависоко ниво на транспарентност овошје / чување храна за пакув

Спецификација : Рамка : 10*15cm, 3.9"*5.9" Водоотпорен, топлина печат Совршен за храна кафе долгорочно чување Мо

Спецификација Димензија : 10cm*15cm, 3.9"х5.9" Водоотпорен, застане, повторно запечатува, може да се користат од

Спецификација Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за Козмети

ПВЦ Топлина Shrinkable КесиПВЦ Топлина Shrinkable Торба е составена од polyvinyl хлорид (ПВЦ) colophony и десетици помошни

СпецификацијаБесплатен Превозот lidded Транспарентна Пластика Мал плоштад Кутии за Пакување се Згусне Ск

Материјал : Висок квалитет ЈП Совршен пакување торба за сок, млеко, пиење, желе, оцет, соја сос, вино, масл

Дополнителни Детали : 1,Автозапечатување, кора и се држи, лепило чува содржината безбедна и подесувате д

Спецификација Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за Козмети

100pcs / многу 20*30cm Бело, проѕирни BOPP бисер филм ziplock торбапред транспарентен usb флеш диск кристал торбичка с

40*55cm,100pcs / Многу Голем Само Лепило Печат OPP вреќа Сите високо јасно Пластика торбичка, Лепак лента запеча

Димензија : 14cm*20cm, 5.5"x7.9" Водоотпорен, застане со прозорецот, повторно се запечатува, може да се користат о

СпецификацијаДебелина : 0.075 ММ;Надворешни димензии : 400 * 430 MM;Внатре Големина : 390 * 410 MM;Големина на толеран

Спецификација : Големина : 11.5 cm*30cm, 4.5"*11.8" Спречување на статички startup и штит чувствителни електронски ком

СпецификацијаСликиБило каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негатив

Проѕирен позлата алуминиум ziplock торбаСпецификација : Лесно да ја раскинамДебелина : 0.075 mm еден, двостран

50pcs / многу 4.8*4.8*12.4 cm 100ml Kraft Хартија Суштината Масло шише пакување кутија Подарок Кутии за Козметика паке

Спецификација : Надвор Димензија : 20cm*30cm Внатре Димензија : 18cm*беа 25,5 см Водоотпорен, повторно запечатува

Specificatio Материјал : Висок квалитет на Kraft Хартија Совршен за леб, куки, чоколадо,торта, пекарница, ужинка,

Надвор Димензија : 11cm*19cm Внатре Димензија : 10cm*15cm Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат о

Спецификација Употреба : Партија свадба подарок кутија, чоколадо кутија, кутија за накит, уметности & за

Спецификација Димензија : 22cm*29cm, 8.7"x11.4" Водоотпорен, застане, повторно запечатува, може да се користат од

Застане алуминиумска фолија ziplock торба со пред јаснаСпецификација : Лесно да се солза Солза рецкаДебел

Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за храна, кафе, ореви, шеќе

Please wait...