0
clear
  • 50pcs/многу-4.8*4.8*12.4 cm 100ml Kraft Хартија Суштината Масло шише Складирање кутија Занает Подарок Кутии за Козметика кутија вентил цевки
  • -20%
  • -20%
50pcs/многу-4.8*4.8*12.4 cm 100ml Kraft Хартија Суштината Масло шише Складирање кутија Занает Подарок Кутии за Козметика кутија вентил цевки

50pcs/многу-4.8*4.8*12.4 cm 100ml Kraft Хартија Суштината Масло шише Складирање кутија Занает Подарок Кутии

DEN 948.48
DEN 816.00

Количината на стоката
Тековен


50pcs/многу- 4.8*4.8*12.4 cm 100ml Kraft Хартија Суштината Масло шише пакување кутија Подарок Кутии за Козметика пакет
Димензии : должина 4.8 cm* ширина 4.8 cm* висина 12.4 cm (прибл. 1.87"*1.87"*4.83" ) Материјал : 350 грама kraft картон Капацитет : 100ml, ( не одговара dropper шишиња ) Количеството : 50pieces/многу Боја : kraft хартија во боја, бела, црна
*Ние ги испратите на кутија за да ви се рамни, треба да се свитка кутии себе, благодарам.
Drear Пријател,
Добредојдовте на нашата продавница!! Се надевам дека ќе имаат среќен шопинг тука.,Ние ќе ви испратиме голем бесплатен дар само слика од Екранот слика ќе го споделите !!
Додадете нашата продавница :
таму ќе биде e-mail за да ве информираме за сите нови пристигнување или попуст.
Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

Детални карактеристики

боја:
кафе
Тип:
Чување На Кутии & Кантите
Материјал:
Хартија
Стил:
Модерна
Обликот:
Плоштад
Функција:
Виткање,Еко-Пријателски
Решетки Количина:
1
Производот:
Бонбони Кутија Додатоци
Техника:
Сјајни
Број На Модел На:
Kraft Фиока Кутија Рачно Изработени Сапун Подарок Занает Скапоцен Камен Macaron Пакување Дел
Употреба:
Дребулии
Капацитет:
1-4 парчиња на бонбони Алпите
Спецификација:
4.8*4.8*12.4cm

Слични производи

Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за изработка на накит, рак

Надвор Димензија : 9cm*12cm Внатре Димензии : 8cm*9cm Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одно

СпецификацијаБесплатен Превозот lidded Транспарентна Пластика Мал плоштад Кутии за Пакување се Згусне Ск

5*7cm, 200pieces / многу алуминиумска фолија торба топлина печат пакување храна торба / вакуум пластични торбич

Specificatio Материјал : Висок квалитет на Kraft Хартија Совршен за леб, куки, чоколадо,торта, пекарница, ужинка,

Димензија : 14cm*20cm, 5.5"x7.9" Водоотпорен, застане со прозорецот, повторно се запечатува, може да се користат о

На opp поли торба е лесно затворени и рециклирање на Мало пакување со висат дупка Материјал : Висок квалит

СпецификацијаДебелина : 0.075 ММ;Надворешни димензии : 400 * 430 MM;Внатре Големина : 390 * 410 MM;Големина на толеран

Дополнителни Детали : 1,Автозапечатување, кора и се држи, лепило чува содржината безбедна и подесувате д

Проѕирен позлата алуминиум ziplock торбаСпецификација : Лесно да ја раскинамДебелина : 0.075 mm еден, двостран

Надвор Димензија : 6cm*9cm Внатре Димензија : 5cm*7.5 cm Водоотпорен, Повторно запечатува, може да се користат од

Specificatio Димензија : 15cm*24cm, 5.9"x9.4" Водоотпорен, застане со алуминиумска фолија, повторно запечатува, може да

Спецификација Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за Козмети

Спецификација : Големина : 10cm*15cm Совршен за пакување 2.5" хард дискови Спречување на статички startup и штит ч

СпецификацијаПредмет тип : чистење brusherМатеријал : нерѓосувачки челикДимензии : должина : 5.2 cm / 2.04 водија

Спецификација : Рамка : 10*15cm, 3.9"*5.9" Водоотпорен, топлина печат Совршен за храна кафе долгорочно чување Мо

Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.5*11cm, 200pc

Спецификација Димензија : 22cm*29cm, 8.7"x11.4" Водоотпорен, застане, повторно запечатува, може да се користат од

Надвор Димензија : 11cm*19cm Внатре Димензија : 10cm*15cm Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат о

40*55cm,100pcs / Многу Голем Само Лепило Печат OPP вреќа Сите високо јасно Пластика торбичка, Лепак лента запеча

3,СИТЕ Стоки се достапни откако ќе се плати За Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квал

Употреба : Само За 900g Прав Млеко Конзервирана Материјал : Високо квалитетни Пластични Големина : 13*21cm, 5.11"

СпецификацијаСликиБило каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негатив

Спецификација Употреба : Партија свадба подарок кутија, чоколадо кутија, кутија за накит, уметности & за

Материјал : Висок квалитет ЈП Совршен пакување торба за сок, млеко, пиење, желе, оцет, соја сос, вино, масл

Specificatio Димензија : 13cm*21cm, 5.1"x8.3" Водоотпорен, застане со алуминиумска фолија, повторно запечатува, може да

Ако знаете големината треба, ве Молиме кликнете на линкотНадворешни Димензии : 30cm*39cm Внатре Димензија : 2

Please wait...