0
clear
  • Мало 2 парчиња Магија Дамка помалку челик почиста тенџере рѓа brusher Метал чистење магија прачки Омекне стаклени влакна година
  • -20%
  • -20%
Мало 2 парчиња Магија Дамка помалку челик почиста тенџере рѓа brusher Метал чистење магија прачки Омекне стаклени влакна година

Мало 2 парчиња Магија Дамка помалку челик почиста тенџере рѓа brusher Метал чистење магија прачки Омекне стаклени

DEN 86.40
DEN 74.00

Количината на стоката
Тековен

Спецификација
Предмет тип : чистење brusher
Материјал : нерѓосувачки челик
Димензии : должина : 5.2 cm/2.04 во
дијаметар : 3.0 cm/1.18 во
Количина : 2 КОМПЈУТЕРИ
Боја : како на сликата покажува, испратени по случаен избор
Употреба : за автомобил гума, врата на ѕидот, подот, кујна, бања
Карактеристики :
Силна detergency, широк опсег на апликацијата со ' рѓа, оксидација и тави во готвење објект
Состојба : 100% сосема нов
Пакет се вклучени : 2 x чистење со четки.
Слики
Drear Пријател,
Добредојдовте на нашата продавница!! Се надевам дека ќе имаат среќен шопинг тука.,Ние ќе ви испратиме голем бесплатен дар само слика од Екранот слика ќе го споделите !!
Додадете нашата продавница :
таму ќе биде e-mail за да ве информираме за сите нови пристигнување или попуст.
Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

Детални карактеристики

Бренд Име:
ЈАС'MFINE
Производот:
Бонбони Кутија Додатоци
Шема:
Рамно Тип
Класификација:
Vaccum Компресирани Торба
Материјал:
Пластични
Употреба:
Дребулии
Применливи Простор:
дневна соба
Дебелина:
13 жица
Форма:
Торба За Компресија Тип
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
Складирање Кеси
Обликот:
Плоштад
Тип:
Складирање Кеси

Слични производи

500pcs / многу 13*13.5 cm Само Лепило Печат OPP вреќависоко ниво на транспарентност овошје / чување храна за пакув

На opp поли торба е лесно затворени и рециклирање на Мало пакување со висат дупка Материјал : Висок квалит

Specificatio Димензија : 15cm*24cm, 5.9"x9.4" Водоотпорен, застане со алуминиумска фолија, повторно запечатува, може да

40*55cm,100pcs / Многу Голем Само Лепило Печат OPP вреќа Сите високо јасно Пластика торбичка, Лепак лента запеча

СпецификацијаОпис : Чист алуминиум торбаСпецификација : 5 x 7cm(ширина x должина) со лесно да ја раскинамДе

Specificatio Материјал : Висок квалитет на Kraft Хартија Совршен за леб, куки, чоколадо,торта, пекарница, ужинка,

СпецификацијаБесплатен Превозот lidded Транспарентна Пластика Мал плоштад Кутии за Пакување се Згусне Ск

На opp поли торба е лесно затворени и рециклирање на Мало пакување со висат дупка Материјал : Висок квалит

Надвор Димензија : 6cm*9cm Внатре Димензија : 5cm*7.5 cm Водоотпорен, Повторно запечатува, може да се користат од

Спецификација Димензија : 10cm*15cm, 3.9"х5.9" Водоотпорен, застане, повторно запечатува, може да се користат од

СпецификацијаСликиБило каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негатив

Употреба : Само За 900g Прав Млеко Конзервирана Материјал : Високо квалитетни Пластични Големина : 13*21cm, 5.11"

Спецификација : Големина : 11.5 cm*30cm, 4.5"*11.8" Спречување на статички startup и штит чувствителни електронски ком

Производот Употреба : секојдневниот живот, врз основа на својот добар бариера својства, топлина запечат

Спецификација : Надвор Димензија : 20cm*30cm Внатре Димензија : 18cm*беа 25,5 см Водоотпорен, повторно запечатува

Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за храна, кафе, ореви, шеќе

Спецификација : На opp поли торба е лесно затворени и рециклирање на Мало пакување со висат дупка Материј

Спецификација Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за Козмети

Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.5*11cm, 200pc

Надвор Димензија : 10.5*15cm, 4.13"х5.9" Внатре Димензија : 9.5*12cm, 3.74"x4.72" Водоотпорен, повторно запечатува, може да

Спецификација : Големина : 10cm*15cm Совршен за пакување 2.5" хард дискови Спречување на статички startup и штит ч

Димензија : 14cm*20cm, 5.5"x7.9" Водоотпорен, застане со прозорецот, повторно се запечатува, може да се користат о

Димензија : 12*20cm Совршен за храна, кафе, ореви, шеќер, чај долгорочно чување На поштенски за заклучување т

Дополнителни Детали : 1,Автозапечатување, кора и се држи, лепило чува содржината безбедна и подесувате д

Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за храна во прав, кафе, оре

Specificatio Димензија : 13cm*21cm, 5.1"x8.3" Водоотпорен, застане со алуминиумска фолија, повторно запечатува, може да

Проѕирен позлата алуминиум ziplock торбаСпецификација : Лесно да ја раскинамДебелина : 0.075 mm еден, двостран

Please wait...