0
clear
  • Мало 200Pcs/Многу Јасно ПВЦ Топлина Shrinkable Заврши Торба Торбичка Топлина се Смалуваат Рамен Торба Филм Козметика за Завиткување Пластични Пакет Торба
  • -20%
  • -20%
Мало 200Pcs/Многу Јасно ПВЦ Топлина Shrinkable Заврши Торба Торбичка Топлина се Смалуваат Рамен Торба Филм Козметика за Завиткување Пластични Пакет Торба

Мало 200Pcs/Многу Јасно ПВЦ Топлина Shrinkable Заврши Торба Торбичка Топлина се Смалуваат Рамен Торба Филм

DEN 479.52
DEN 412.00

Количината на стоката
Тековен


ПВЦ Топлина Shrinkable Кеси
ПВЦ Топлина Shrinkable Торба е составена од polyvinyl хлорид (ПВЦ) colophony и десетици помошни материјали. Таа е формирана од страна втор пат дува нагоре. Тоа е еден вид на филмот што ќе се намалува во топлина и обвива цврсто на производи. Така, тоа може да придонесе за подобрување на имиџот на компанијата, подобрување на производот одделение. Сега ПВЦ Топлина Shrinkable Торба е еден од најчестите користи топлина shrinkable материјали.
Карактеристики & Предности :
1.Силна топлина-shrinkable сила, тоа се намалува според обликот на производи.
2.Добра транспарентност, тоа може да се покаже изглед на производи јасно.
3.Прилагодете го Соберете го оценувате слободно, добра маневрирање и пластични капацитет.
4.Добра цврстина, не-ронливост, одлична абење отпор.
5.Заштита на животната средина, уредни и чисти.
6.Широка употреба, влага и корозија отпор, водоотпорен.
7.Модерната мода изглед. Подобрување на имиџот на производите.
Цел 1800 парчиња, Забрзана Испорака.
Drear Пријател,
Добредојдовте на нашата продавница!! Се надевам дека ќе имаат среќен шопинг тука.,Ние ќе ви испратиме голем бесплатен дар само слика од Екранот слика ќе го споделите !!
Додадете нашата продавница :
таму ќе биде e-mail за да ве информираме за сите нови пристигнување или попуст.
Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

Детални карактеристики

боја:
11x25cm, 15x20cm, 12x35cm, 15x35cm, 15x50cm, 13x20cm, 15x30cm, 14x22cm, 13x25cm, 8x15cm
Тип:
Складирање Кеси
Број На Модел На:
ПВЦ Топлина Shrink Wrap Film Непропустлива Мембрана Пластична Амбалажа Филм Transpar
Обликот:
Плоштад
Производот:
Бонбони Кутија Додатоци
Шема:
Рамно Тип
Бренд Име:
ЈАС'MFINE
Форма:
Торба За Компресија Тип
Употреба:
термичка
Пластични Тип:
ПВЦ
Функција:
Еко-Пријателски
Применливи Простор:
дневна соба
Класификација:
Vaccum Компресирани Торба
Материјал:
Пластични
Големина:
12*18cm, 4.7*7.1
Употреба:
користи широко во областа на вино, храна, спортски стока, дезинфицирани
Материјал:
ПВЦ

Слични производи

Димензија : 17cm*24cm, 6.7"x9.4" Водоотпорен, застане со прозорецот, повторно се запечатува, може да се користат о

СпецификацијаДебелина : 0.075 ММ;Надворешни димензии : 400 * 430 MM;Внатре Големина : 390 * 410 MM;Големина на толеран

Дополнителни Детали : 1,Автозапечатување, кора и се држи, лепило чува содржината безбедна и подесувате д

На opp поли торба е лесно затворени и рециклирање на Мало пакување со висат дупка Материјал : Висок квалит

На opp поли торба е лесно затворени и рециклирање на Мало пакување со висат дупка Материјал : Висок квалит

5*7cm, 200pieces / многу алуминиумска фолија торба топлина печат пакување храна торба / вакуум пластични торбич

Производот Употреба : секојдневниот живот, врз основа на својот добар бариера својства, топлина запечат

40*55cm,100pcs / Многу Голем Само Лепило Печат OPP вреќа Сите високо јасно Пластика торбичка, Лепак лента запеча

Надвор Димензија : 10.5*15cm, 4.13"х5.9" Внатре Димензија : 9.5*12cm, 3.74"x4.72" Водоотпорен, повторно запечатува, може да

Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за храна, кафе, ореви, шеќе

3,СИТЕ Стоки се достапни откако ќе се плати За Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квал

Спецификација Димензија : 10cm*15cm, 3.9"х5.9" Водоотпорен, застане, повторно запечатува, може да се користат од

Ако знаете големината треба, ве Молиме кликнете на линкотНадворешни Димензии : 30cm*39cm Внатре Димензија : 2

СпецификацијаБесплатен Превозот lidded Транспарентна Пластика Мал плоштад Кутии за Пакување се Згусне Ск

Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за храна во прав, кафе, оре

Спецификација : Големина : 10cm*15cm Совршен за пакување 2.5" хард дискови Спречување на статички startup и штит ч

Please wait...