0
clear
  • 20PCS/МНОГУ 40*43cm Анти-Статички Оклопна Торба ESD Antistatic Пакет Торба Zip Заклучување Ziplock Патент Настан Анти-Статички Пакување Торба
  • -20%
  • -20%
20PCS/МНОГУ 40*43cm Анти-Статички Оклопна Торба ESD Antistatic Пакет Торба Zip Заклучување Ziplock Патент Настан Анти-Статички Пакување Торба

20PCS/МНОГУ 40*43cm Анти-Статички Оклопна Торба ESD Antistatic Пакет Торба Zip Заклучување Ziplock Патент Настан

DEN 806.40
DEN 669.00

Количината на стоката
Тековен


Спецификација
Дебелина : 0.075 ММ;
Надворешни димензии : 400 * 430 MM;
Внатре Големина : 390 * 410 MM;
Големина на толеранција : плус или минус за 3ММ;
Печат edge : двојно или тројно запечатување на работ на секој 5-10ММ;
Ако ви треба уште една големина, ве Молиме кликнете на линкот :
Слики
Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

Детални карактеристики

Тип:
Складирање Кеси
Бренд Име:
ЈАС'MFINE
Обликот:
Плоштад
Материјал:
Пластични
Шема:
Рамно Тип
Функција:
Еко-Пријателски
Форма:
Торба За Компресија Тип
Број На Модел На:
Складирање Кеси
Производот:
Бонбони Кутија Додатоци
Употреба:
Дребулии
Применливи Простор:
дневна соба
Класификација:
Vaccum Компресирани Торба

Слични производи

Димензија : 14cm*20cm, 5.5"x7.9" Водоотпорен, застане со прозорецот, повторно се запечатува, може да се користат о

Дополнителни Детали : 1,Автозапечатување, кора и се држи, лепило чува содржината безбедна и подесувате д

Спецификација Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за Козмети

Спецификација : На opp поли торба е лесно затворени и рециклирање на Мало пакување со висат дупка Материј

СпецификацијаБесплатен Превозот lidded Транспарентна Пластика Мал плоштад Кутии за Пакување се Згусне Ск

Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за храна во прав, кафе, оре

На opp поли торба е лесно затворени и рециклирање на Мало пакување со висат дупка Материјал : Висок квалит

Надвор Димензија : 11cm*19cm Внатре Димензија : 10cm*15cm Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат о

Спецификација : Големина : 10cm*15cm Совршен за пакување 2.5" хард дискови Спречување на статички startup и штит ч

Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за изработка на накит, рак

СпецификацијаОпис : Чист алуминиум торбаСпецификација : 5 x 7cm(ширина x должина) со лесно да ја раскинамДе

Надвор Димензија : 10.5*15cm, 4.13"х5.9" Внатре Димензија : 9.5*12cm, 3.74"x4.72" Водоотпорен, повторно запечатува, може да

Спецификација Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за Козмети

Пластични Кеси Накит Ziplock Zip Архивиран Заклучување Reclosable Поли Јасно Пакување Кеси Количина : 100pcs(15pcs пове

40*55cm,100pcs / Многу Голем Само Лепило Печат OPP вреќа Сите високо јасно Пластика торбичка, Лепак лента запеча

28*38cm Само Лепило Печат OPP вреќа,100pcs / многу висока транспарентен божиќ кукла пакување торбичкаподарок dust

Производот Употреба : секојдневниот живот, врз основа на својот добар бариера својства, топлина запечат

Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за храна, кафе, ореви, шеќе

Застане алуминиумска фолија ziplock торба со пред јаснаСпецификација : Лесно да се солза Солза рецкаДебел

Надвор Димензија : 22cm*32cm Внатре Димензија : 20cm*28cm Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат о

200pcs / многу 10*15cm Зелена алуминиумска фолија рамен торба, обоени mylar позлата лицето маска водоотпорен скл

Please wait...