0
clear
  • DHL 14*22+4cm 1000Pcs/ Многу Изразат Плик се Изразат Курир Mailer Бела Партија Поли Мејлинг Пакет Џеб Мека Пластика Mailers Торба
  • -20%
  • -20%
DHL 14*22+4cm 1000Pcs/ Многу Изразат Плик се Изразат Курир Mailer Бела Партија Поли Мејлинг Пакет Џеб Мека Пластика Mailers Торба

DHL 14*22+4cm 1000Pcs/ Многу Изразат Плик се Изразат Курир Mailer Бела Партија Поли Мејлинг Пакет Џеб Мека

DEN 6479.52
DEN 5443.00

Количината на стоката
Тековен

Големина : 14*22+4cm, 5.51"x8.66"+1.57" Материјал : Висок квалитет на поли Боја : Бела Индустриска употреба : мејлинг, изразат пакет intransportation Слики
Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

Детални карактеристики

Тип:
Складирање Кеси
Обликот:
Плоштад
Дебелина:
9 жица
Бренд Име:
ЈАС'MFINE
Производот:
Бонбони Кутија Додатоци
Шема:
Рамно Тип
Форма:
Торба За Компресија Тип
Употреба:
Дребулии
Функција:
Еко-Пријателски
Применливи Простор:
дневна соба
Класификација:
Vaccum Компресирани Торба
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
Бела Партија Поли Мејлинг Пакет Џеб Мека Пластика Mailers Торба

Слични производи

Надвор Димензија : 11cm*19cm Внатре Димензија : 10cm*15cm Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат о�

Надвор Димензија : 10.5*15cm, 4.13"х5.9" Внатре Димензија : 9.5*12cm, 3.74"x4.72" Водоотпорен, повторно запечатува, може да

Име : Алуминиумска Фолија СтендАП Торба Материјали : Алуминиумска Фолија + ЈП Дебелина : 0.14 mm еден, двостр

Спецификација : На opp поли торба е лесно затворени и рециклирање на Мало пакување со висат дупка Материј�

Дополнителни Детали : 1,Автозапечатување, кора и се држи, лепило чува содржината безбедна и подесувате д�

Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за изработка на накит, рак

Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.5*11cm, 200pc

Specificatio Материјал : Висок квалитет ЈП Совршен пакување торба за сок, млеко, пиење, желе, оцет, соја сос, вин

Спецификација : Рамка : 9*13cm, 3.5"*5.1" Водоотпорен, топлина печат Совршен за храна кафе долгорочно чување Мож

Ако знаете големината треба, ве Молиме кликнете на линкотНадворешни Димензии : 30cm*39cm Внатре Димензија : 2

Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за храна во прав, кафе, оре

СпецификацијаСликиБило каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негатив�

Спецификација : Големина : 10cm*15cm Совршен за пакување 2.5" хард дискови Спречување на статички startup и штит ч�

Specificatio Материјал : Висок квалитет на Kraft Хартија Совршен за леб, куки, чоколадо,торта, пекарница, ужинка, �

40*55cm,100pcs / Многу Голем Само Лепило Печат OPP вреќа Сите високо јасно Пластика торбичка, Лепак лента запеча

Спецификација Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за Козмети�

200pcs / многу 10*15cm Зелена алуминиумска фолија рамен торба, обоени mylar позлата лицето маска водоотпорен скл�

Пластични Кеси Накит Ziplock Zip Архивиран Заклучување Reclosable Поли Јасно Пакување Кеси Количина : 100pcs(15pcs пове

Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за храна, кафе, ореви, шеќе

Производот Употреба : секојдневниот живот, врз основа на својот добар бариера својства, топлина запечат

Надвор Димензија : 22cm*32cm Внатре Димензија : 20cm*28cm Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат о�

Please wait...