0
clear
  • 6*9cm Анти-Статички Оклопна Торба ESD Анти-Статички Пакет Торба Zip Патент за Заклучување на Врвот Водоотпорен Само Печат Antistatic Складирање Пакет Торба
  • -20%
  • -20%
6*9cm Анти-Статички Оклопна Торба ESD Анти-Статички Пакет Торба Zip Патент за Заклучување на Врвот Водоотпорен Само Печат Antistatic Складирање Пакет Торба

6*9cm Анти-Статички Оклопна Торба ESD Анти-Статички Пакет Торба Zip Патент за Заклучување на Врвот Водоотпорен

DEN 373.44
DEN 321.00

Количината на стоката
Тековен

Надвор Димензија : 6cm*9cm Внатре Димензија : 5cm*7.5 cm Водоотпорен, Повторно запечатува, може да се користат одново и одново. Спречување на статички start-up и штит чувствителни електронски компоненти од оштетување на електрична води и области На ziplock торба е лесно затворени и рециклирање Дебелина : 0.075 MM Материјал : APET / CPP
Ако имате дополнителни прашања ве молиме не двоумете се да contactus.
Ние ќе ви одговори на вашата порака, како е можно поскоро.
Ви благодариме!
Посакуваме да имате пријатен шопинг

Ако ви треба уште една големина, ве Молиме кликнете на линкот :
Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

Детални карактеристики

Тип:
Складирање Кеси
Бренд Име:
ЈАС'MFINE
Применливи Простор:
Кујна
Обликот:
Плоштад
Материјал:
Пластични
Дебелина:
9 жица
Шема:
Рамно Тип
Функција:
Еко-Пријателски
Форма:
Торба За Компресија Тип
Број На Модел На:
Анти-Статички Оклопна Пластични Кеси ESD Antistatic Пакет Торба
Производот:
Бонбони Кутија Додатоци
Употреба:
Дребулии
Класификација:
Vaccum Компресирани Торба
Големина:
Outside Dimension
Материјал:
APET / CPP
Употреба:
Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново. Совршен за

Слични производи

40*55cm,100pcs / Многу Голем Само Лепило Печат OPP вреќа Сите високо јасно Пластика торбичка, Лепак лента запеча

5*7cm, 200pieces / многу алуминиумска фолија торба топлина печат пакување храна торба / вакуум пластични торбич

СпецификацијаОпис : Чист алуминиум торбаСпецификација : 5 x 7cm(ширина x должина) со лесно да ја раскинамДе

50pcs / многу18*30cm,20*30cm 240mic Црни Сјајни Алуминиумска Фолија за Пакување Кеси Застане Патент Торбичка Чај во

На opp поли торба е лесно затворени и рециклирање на Мало пакување со висат дупка Материјал : Висок квалит

Спецификација Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за Козмети

Спецификација Димензија : 10cm*15cm, 3.9"х5.9" Водоотпорен, застане, повторно запечатува, може да се користат од

200pcs / многу 10*15cm Зелена алуминиумска фолија рамен торба, обоени mylar позлата лицето маска водоотпорен скл

Застане алуминиумска фолија ziplock торба со пред јаснаСпецификација : Лесно да се солза Солза рецкаДебел

Димензија : 17cm*24cm, 6.7"x9.4" Водоотпорен, застане со прозорецот, повторно се запечатува, може да се користат о

На opp поли торба е лесно затворени и рециклирање на Мало пакување со висат дупка Материјал : Висок квалит

Ако знаете големината треба, ве Молиме кликнете на линкотНадворешни Димензии : 30cm*39cm Внатре Димензија : 2

Пластични Кеси Накит Ziplock Zip Архивиран Заклучување Reclosable Поли Јасно Пакување Кеси Количина : 100pcs(15pcs пове

Надвор Димензија : 10.5*15cm, 4.13"х5.9" Внатре Димензија : 9.5*12cm, 3.74"x4.72" Водоотпорен, повторно запечатува, може да

СпецификацијаГолемина : За 9cm 12cm xМерка Конверзија : 1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mmМатеријал : високо квалитетен м

Надвор Димензија : 11cm*19cm Внатре Димензија : 10cm*15cm Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат о

Спецификација : На opp поли торба е лесно затворени и рециклирање на Мало пакување со висат дупка Материј

Димензија : 14cm*20cm, 5.5"x7.9" Водоотпорен, застане со прозорецот, повторно се запечатува, може да се користат о

Спецификација Надвор Димензија : 20cm*30cm, 7.9"*11.8" Внатре Димензија : 20cm*28cm, 7.9"*11" Водоотпорен, повторно запеча

СпецификацијаБесплатен Превозот lidded Транспарентна Пластика Мал плоштад Кутии за Пакување се Згусне Ск

Спецификација : Рамка : 9*13cm, 3.5"*5.1" Водоотпорен, топлина печат Совршен за храна кафе долгорочно чување Мож

Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.5*11cm, 200pc

Please wait...