0
clear
  • 10Pcs/ Многу 13*21cm 900g Прав Млеко Конзервирана 10 Колона Јасно Пластика Воздух Балон Колона За Лесно Скршени Анти Притисок Складирање Торба
  • -20%
  • -20%
10Pcs/ Многу 13*21cm 900g Прав Млеко Конзервирана 10 Колона Јасно Пластика Воздух Балон Колона За Лесно Скршени Анти Притисок Складирање Торба

10Pcs/ Многу 13*21cm 900g Прав Млеко Конзервирана 10 Колона Јасно Пластика Воздух Балон Колона За Лесно Скршени

DEN 719.52
DEN 619.00

Количината на стоката
Тековен

Употреба : Само За 900g Прав Млеко Конзервирана Материјал : Високо квалитетни Пластични Големина : 13*21cm, 5.11"x8.26" Боја : Claer answer : ___________________________ Note : Ние ги испратите на кеси од станот. Вие треба да ги дува себе! Слики
Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

Детални карактеристики

Тип:
Складирање Кеси
Обликот:
Плоштад
Дебелина:
9 жица
Бренд Име:
ЈАС'MFINE
Производот:
Бонбони Кутија Додатоци
Шема:
Рамно Тип
Форма:
Торба За Компресија Тип
Употреба:
Дребулии
Број На Модел На:
Бела Мека Поли Мејлинг Џеб Изразат Курир Настан Пакет Mailers Торба
Функција:
Еко-Пријателски
Применливи Простор:
дневна соба
Класификација:
Vaccum Компресирани Торба
Материјал:
Пластични

Слични производи

Спецификација Надвор Димензија : 20cm*30cm, 7.9"*11.8" Внатре Димензија : 20cm*28cm, 7.9"*11" Водоотпорен, повторно запеча

40*55cm,100pcs / Многу Голем Само Лепило Печат OPP вреќа Сите високо јасно Пластика торбичка, Лепак лента запеча

Пластични Кеси Накит Ziplock Zip Архивиран Заклучување Reclosable Поли Јасно Пакување Кеси Количина : 100pcs(15pcs пове

3,СИТЕ Стоки се достапни откако ќе се плати За Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квал

200pcs / многу 10*15cm Зелена алуминиумска фолија рамен торба, обоени mylar позлата лицето маска водоотпорен скл

Спецификација Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за Козмети

Димензија : 17cm*24cm, 6.7"x9.4" Водоотпорен, застане со прозорецот, повторно се запечатува, може да се користат о

Спецификација Употреба : Партија свадба подарок кутија, чоколадо кутија, кутија за накит, уметности & за

Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за храна, кафе, ореви, шеќе

Спецификација : Рамка : 10*15cm, 3.9"*5.9" Водоотпорен, топлина печат Совршен за храна кафе долгорочно чување Мо

28*38cm Само Лепило Печат OPP вреќа,100pcs / многу висока транспарентен божиќ кукла пакување торбичкаподарок dust

100pcs / многу 20*30cm Бело, проѕирни BOPP бисер филм ziplock торбапред транспарентен usb флеш диск кристал торбичка с

Застане алуминиумска фолија ziplock торба со пред јаснаСпецификација : Лесно да се солза Солза рецкаДебел

Производот Употреба : секојдневниот живот, врз основа на својот добар бариера својства, топлина запечат

СпецификацијаСликиБило каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негатив

СпецификацијаГолемина : За 9cm 12cm xМерка Конверзија : 1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mmМатеријал : високо квалитетен м

Име : Алуминиумска Фолија СтендАП Торба Материјали : Алуминиумска Фолија + ЈП Дебелина : 0.14 mm еден, двостр

Please wait...