0
clear
  • 500pcs/многу 13*13.5 cm Само Лепило Печат OPP вреќа-високо ниво на транспарентност овошје/чување храна за пакување пластични торбичка со лепак лента
  • -20%
  • -20%
500pcs/многу 13*13.5 cm Само Лепило Печат OPP вреќа-високо ниво на транспарентност овошје/чување храна за пакување пластични торбичка со лепак лента

500pcs/многу 13*13.5 cm Само Лепило Печат OPP вреќа-високо ниво на транспарентност овошје/чување храна за пакување

DEN 204.48
DEN 176.00

Количината на стоката
Тековен

500pcs/многу 13*13.5 cm Само Лепило Печат OPP вреќа-високо ниво на транспарентност овошје/чување храна за пакување пластични торбичка со лепак лента
Само Лепило Печат OPP вреќа-голема јасно накит/храна пакување торбичка
Торба име : Транспарентна Самоуправа лепило печат OPP вреќа
Големина : 13cm*13.5 см(ширина*должина) Пакување : 500pcs/многу Боја : Сите транспарентен Дебелина : една страна 0.025 мм, двојно страна од 0,05 мм Употреба : пакет накит, храна, облека, ткаенини, облека, Т-маица, овошје и др.
Контакт со нас на :
Ако имате дополнителни прашања ве молиме не двоумете се да contactus.
Ние ќе ви одговори на вашата порака, како е можно поскоро.
Ви благодариме!
Посакуваме да имате пријатен шопинг!
=
Drear Пријател,
Добредојдовте на нашата продавница!! Се надевам дека ќе имаат среќен шопинг тука.,Ние ќе ви испратиме голем бесплатен дар само слика од Екранот слика ќе го споделите !!
Додадете нашата продавница :
таму ќе биде e-mail за да ве информираме за сите нови пристигнување или попуст.
Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

Детални карактеристики

Бренд Име:
ЈАС'MFINE
Производот:
Бонбони Кутија Додатоци
Шема:
Три-димензионални Тип
Класификација:
Vaccum Компресирани Торба
Форма:
Торба За Компресија Тип
Функција:
Еко-Пријателски,Виткање,Порибено
Број На Модел На:
Складирање и пакување
Обликот:
Плоштад
Тип:
Складирање Кеси

Слични производи

СпецификацијаСликиБило каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негатив

Пластични Кеси Накит Ziplock Zip Архивиран Заклучување Reclosable Поли Јасно Пакување Кеси Количина : 100pcs(15pcs пове

Димензија : 14*20cm, 5.51"x7.87" Совршен за храна, кафе, шеќер, прав, Чај долгорочно чување Zip заклучување торба е л

Проѕирен позлата алуминиум ziplock торбаСпецификација : Лесно да ја раскинамДебелина : 0.075 mm еден, двостран

Дополнителни Детали : 1,Автозапечатување, кора и се држи, лепило чува содржината безбедна и подесувате д

28*38cm Само Лепило Печат OPP вреќа,100pcs / многу висока транспарентен божиќ кукла пакување торбичкаподарок dust

Specificatio Димензија : 13cm*21cm, 5.1"x8.3" Водоотпорен, застане со алуминиумска фолија, повторно запечатува, може да

Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за изработка на накит, рак

Спецификација : Големина : 10cm*15cm Совршен за пакување 2.5" хард дискови Спречување на статички startup и штит ч

50pcs / многу18*30cm,20*30cm 240mic Црни Сјајни Алуминиумска Фолија за Пакување Кеси Застане Патент Торбичка Чај во

Застане алуминиумска фолија ziplock торба со пред јаснаСпецификација : Лесно да се солза Солза рецкаДебел

Производот Употреба : секојдневниот живот, врз основа на својот добар бариера својства, топлина запечат

Надвор Димензија : 22cm*32cm Внатре Димензија : 20cm*28cm Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат о

Совршен за изработка на накит, ракотворби, костим дизајн, Електронски производи & додатоци итн Материја

Димензија : 14cm*20cm, 5.5"x7.9" Водоотпорен, застане со прозорецот, повторно се запечатува, може да се користат о

Specificatio Материјал : Висок квалитет на Kraft Хартија Совршен за леб, куки, чоколадо,торта, пекарница, ужинка,

40*55cm,100pcs / Многу Голем Само Лепило Печат OPP вреќа Сите високо јасно Пластика торбичка, Лепак лента запеча

Материјал : Висок квалитет ЈП Совршен пакување торба за сок, млеко, пиење, желе, оцет, соја сос, вино, масл

Случаен пакет на стил!Нов Стил Висок Квалитет Мини Подарок Пакување / Подарок Пошта / S achet Plastique BonbonМодел

Надвор Димензија : 10.5*15cm, 4.13"х5.9" Внатре Димензија : 9.5*12cm, 3.74"x4.72" Водоотпорен, повторно запечатува, може да

Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за храна во прав, кафе, оре

Спецификација Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за Козмети

Specificatio Материјал : Висок квалитет ЈП Совршен пакување торба за сок, млеко, пиење, желе, оцет, соја сос, вин

Спецификација : Рамка : 10*15cm, 3.9"*5.9" Водоотпорен, топлина печат Совршен за храна кафе долгорочно чување Мо

СпецификацијаОпис : Чист алуминиум торбаСпецификација : 5 x 7cm(ширина x должина) со лесно да ја раскинамДе

Спецификација Димензија : 10cm*15cm, 3.9"х5.9" Водоотпорен, застане, повторно запечатува, може да се користат од

200pcs / многу 10*15cm Зелена алуминиумска фолија рамен торба, обоени mylar позлата лицето маска водоотпорен скл

Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за храна, кафе, ореви, шеќе

Димензија : 17cm*24cm, 6.7"x9.4" Водоотпорен, застане со прозорецот, повторно се запечатува, може да се користат о

Please wait...