0
clear
  • 8*12cm 100ml 100Pcs/ Многу Бели Празни Doypack Spout Пакет Торба за Пиење Складирање Застане Spout ЈП Пластични Торбичка Желе Сок Џеб
  • -20%
  • -20%
8*12cm 100ml 100Pcs/ Многу Бели Празни Doypack Spout Пакет Торба за Пиење Складирање Застане Spout ЈП Пластични Торбичка Желе Сок Џеб

8*12cm 100ml 100Pcs/ Многу Бели Празни Doypack Spout Пакет Торба за Пиење Складирање Застане Spout ЈП Пластични

DEN 1104.00
DEN 916.00

Количината на стоката
Тековен


Материјал : Висок квалитет ЈП Совршен пакување торба за сок, млеко, пиење, желе, оцет, соја сос, вино, масло, Перење детергент пакет. Големина : 8*12cm, 3.14"x4.72" Боја : Бела Слики на пијалаци течни spout торбичка :
Drear Пријател,
Добредојдовте на нашата продавница!! Се надевам дека ќе имаат среќен шопинг тука.,Ние ќе ви испратиме голем бесплатен дар само слика од Екранот слика ќе го споделите !!
Додадете нашата продавница :
таму ќе биде e-mail за да ве информираме за сите нови пристигнување или попуст.
Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

Детални карактеристики

Бренд Име:
ЈАС'MFINE
Производот:
Мајчино Млеко Складирање Торба
Шема:
Три-димензионални Тип
Класификација:
Vaccum Компресирани Торба
Материјал:
Пластични
Употреба:
Храна
Применливи Простор:
дневна соба
Форма:
Три-димензионални Тип
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
8*12cm, 3.14
Обликот:
Плоштад
Тип:
Складирање Кеси
јачина:
8*12cm, 3.14
Примена:
сок, млеко, пиење, желе, оцет, соја сос, вино, масло, Перење
Функција:
Со spout
Материјал:
Висок Квалитет јп

Слични производи

Спецификација : Рамка : 9*13cm, 3.5"*5.1" Водоотпорен, топлина печат Совршен за храна кафе долгорочно чување Мож

Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за храна во прав, кафе, оре

На opp поли торба е лесно затворени и рециклирање на Мало пакување со висат дупка Материјал : Висок квалит

200pcs / многу 10*15cm Зелена алуминиумска фолија рамен торба, обоени mylar позлата лицето маска водоотпорен скл

Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за храна, кафе, ореви, шеќе

Спецификација Употреба : Партија свадба подарок кутија, чоколадо кутија, кутија за накит, уметности & за

Проѕирен позлата алуминиум ziplock торбаСпецификација : Лесно да ја раскинамДебелина : 0.075 mm еден, двостран

28*38cm Само Лепило Печат OPP вреќа,100pcs / многу висока транспарентен божиќ кукла пакување торбичкаподарок dust

50pcs / многу18*30cm,20*30cm 240mic Црни Сјајни Алуминиумска Фолија за Пакување Кеси Застане Патент Торбичка Чај во

40*55cm,100pcs / Многу Голем Само Лепило Печат OPP вреќа Сите високо јасно Пластика торбичка, Лепак лента запеча

Specificatio Материјал : Висок квалитет на Kraft Хартија Совршен за леб, куки, чоколадо,торта, пекарница, ужинка,

Спецификација Димензија : 10cm*15cm, 3.9"х5.9" Водоотпорен, застане, повторно запечатува, може да се користат од

Име : Алуминиумска Фолија СтендАП Торба Материјали : Алуминиумска Фолија + ЈП Дебелина : 0.14 mm еден, двостр

Совршен за изработка на накит, ракотворби, костим дизајн, Електронски производи & додатоци итн Материја

СпецификацијаСликиБило каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негатив

СпецификацијаОпис : Чист алуминиум торбаСпецификација : 5 x 7cm(ширина x должина) со лесно да ја раскинамДе

Please wait...