0
clear
  • Нови Пластични Отвори Двоен Слој Бонбони Овошје Суво Овошје Диња Семе Носителот Складирање Кутија Јадење Фах Кутија Дома Декор мода Контејнери
  • -20%
  • -20%
Нови Пластични Отвори Двоен Слој Бонбони Овошје Суво Овошје Диња Семе Носителот Складирање Кутија Јадење Фах Кутија Дома Декор мода Контејнери

Нови Пластични Отвори Двоен Слој Бонбони Овошје Суво Овошје Диња Семе Носителот Складирање Кутија Јадење Фах

DEN 407.52
DEN 306.00

Количината на стоката
Тековен

3,СИТЕ Стоки се достапни откако ќе се плати. За Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите.ВОЗДУХОТ ПОШТА кога тоа е одложен во транспортот.Е во голема мера зависи од меѓународна шпедиција, искрено се надеваме дека може да се разбере и да се чека трпеливо, ако имате било какви одложи, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне ќе ги споделите со нас.5 см Од : Yiwu Кина ве молиме имајте во предвид : Поради страна мерење, големината може да имаат 1-3 cm на грешка Поради различни монитор, бојата може да има разлика трговија на Големо и пад на превозот и двата се добредојдени. 1, ако сте руски купувачот, ве молиме да го пополните Полно Име на Примачот право . 4,Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина.И ние не ќе ја прифати секоја наплата за цел, без име и презиме.На вашата цел, пред се кога ќе го поставите цел,ве Молиме потврдете испорака, адреса и име.
Нови Пластични Отвори Двоен Слој Бонбони Овошје Суво Овошје Диња Семе Носителот Складирање Кутија Јадење Фах Кутија Дома Декор мода Контејнери Материјал : ПП Боја : сина, зелена, розова, беж Големина на : 20 * 20 * 8. ususlly ние ќе им даде на вашиот следење на број во Рок од 24 часа и се испраќаат од вашиот пакет во Рок од 48 часа. За пад на превозот,ние би можеле да се испрати стоката да на вашите клиенти, ве Молиме проверете пакување и предмети внимателно по приемот. 2, Ако се Итна Купувачот треба објектот, Ако не можат да чекаат трпеливо за КИНА ПОСТ ВОЗДУХ MAIL пакет. По пакет за да испратите надвор, тоа не може да се контролира од нас. Pls изберете го Изразат начин, ако сте одбрале кина пост. инаку нема couriers ќе се вратат на вашиот пакет. Повратни информации е многу важно, Ние ве поттикнувам да контактирате со нас веднаш, пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

Детални карактеристики

Тип:
Чување На Кутии & Кантите
Број На Модел На:
a053
Обликот:
Полигон
Материјал:
Пластични
Производот:
Бонбони Кутија Додатоци
Употреба:
Храна
Функција:
Виткање,Порибено,Еко-Пријателски
Стил:
Модерна
Пластични Тип:
PP
Решетки Количина:
2
Бренд Име:
GQIYIBBEI
Спецификација:
20*20*8.5cm
Капацитет:
овошје јадење
Оптоварување:
0kg
Техника:
чистење
Храна Контејнер Функција:
Зачувани

Слични производи

Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за храна, кафе, ореви, шеќе

100pcs / многу 20*30cm Бело, проѕирни BOPP бисер филм ziplock торбапред транспарентен usb флеш диск кристал торбичка с

Спецификација Надвор Димензија : 20cm*30cm, 7.9"*11.8" Внатре Димензија : 20cm*28cm, 7.9"*11" Водоотпорен, повторно запеча

Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.5*11cm, 200pc

На opp поли торба е лесно затворени и рециклирање на Мало пакување со висат дупка Материјал : Висок квалит

Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за храна, кафе, ореви, шеќе

Спецификација : Рамка : 10*15cm, 3.9"*5.9" Водоотпорен, топлина печат Совршен за храна кафе долгорочно чување Мо

Дополнителни Детали : 1,Автозапечатување, кора и се држи, лепило чува содржината безбедна и подесувате д

Име : Алуминиумска Фолија СтендАП Торба Материјали : Алуминиумска Фолија + ЈП Дебелина : 0.14 mm еден, двостр

На opp поли торба е лесно затворени и рециклирање на Мало пакување со висат дупка Материјал : Висок квалит

Совршен за изработка на накит, ракотворби, костим дизајн, Електронски производи & додатоци итн Материја

Спецификација Употреба : Партија свадба подарок кутија, чоколадо кутија, кутија за накит, уметности & за

СпецификацијаСликиБило каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негатив

Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за изработка на накит, рак

Големина : 20cm*21cm (7.9"*8.3") Материјал : Kraft Хартија во Боја : Кафена Greaseproof, водоотпорен, нестап Најдобро за пак

Димензија : 14*20cm, 5.51"x7.87" Совршен за храна, кафе, шеќер, прав, Чај долгорочно чување Zip заклучување торба е л

50pcs / многу18*30cm,20*30cm 240mic Црни Сјајни Алуминиумска Фолија за Пакување Кеси Застане Патент Торбичка Чај во

5*7cm, 200pieces / многу алуминиумска фолија торба топлина печат пакување храна торба / вакуум пластични торбич

Проѕирен позлата алуминиум ziplock торбаСпецификација : Лесно да ја раскинамДебелина : 0.075 mm еден, двостран

40*55cm,100pcs / Многу Голем Само Лепило Печат OPP вреќа Сите високо јасно Пластика торбичка, Лепак лента запеча

200pcs / многу 10*15cm Зелена алуминиумска фолија рамен торба, обоени mylar позлата лицето маска водоотпорен скл

СпецификацијаОпис : Чист алуминиум торбаСпецификација : 5 x 7cm(ширина x должина) со лесно да ја раскинамДе

Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за храна во прав, кафе, оре

Производот Употреба : секојдневниот живот, врз основа на својот добар бариера својства, топлина запечат

СпецификацијаГОЛЕМИНА : 14 * 16 CMПакување : 50 компјутериСликиБило каков проблем,ве молиме слободно да конт

28*38cm Само Лепило Печат OPP вреќа,100pcs / многу висока транспарентен божиќ кукла пакување торбичкаподарок dust

Димензија : 5*11+2.3 см, 1.96"x4.33"+0.9" Совршен за храна, ореви, бонбони, снек пакет Материјал : Kraft Хартија во Боја :

Спецификација Димензија : 10cm*15cm, 3.9"х5.9" Водоотпорен, застане, повторно запечатува, може да се користат од

Ако знаете големината треба, ве Молиме кликнете на линкотНадворешни Димензии : 30cm*39cm Внатре Димензија : 2

Please wait...