0
clear
  • 9*13cm 200Pcs/Многу Вакуум Пошта Топлина Печат Кеси се Отвори Врвот Сребро Алуминиумска Фолија Јасно Торба за Пакување на Храна за Складирање Пакет Пакет Кеси
  • -20%
  • -20%
9*13cm 200Pcs/Многу Вакуум Пошта Топлина Печат Кеси се Отвори Врвот Сребро Алуминиумска Фолија Јасно Торба за Пакување на Храна за Складирање Пакет Пакет Кеси

9*13cm 200Pcs/Многу Вакуум Пошта Топлина Печат Кеси се Отвори Врвот Сребро Алуминиумска Фолија Јасно Торба

DEN 891.36
DEN 767.00

Количината на стоката
Тековен

Спецификација : Рамка : 9*13cm, 3.5"*5.1" Водоотпорен, топлина печат. Совршен за храна кафе долгорочно чување Може да се користи на топлина запечатување sealer да се печат торба Материјал : Алуминиумска Фолија Боја : Сребрена / Заоблачено
Ако ви треба уште една големина, ве Молиме кликнете на линкот :
Слики Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

Детални карактеристики

Бренд Име:
ЈАС'MFINE
Производот:
Бонбони Кутија Додатоци
Шема:
Рамно Тип
Класификација:
Vaccum Компресирани Торба
Употреба:
Дребулии
Применливи Простор:
дневна соба
Дебелина:
6 жица
Форма:
Торба За Компресија Тип
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
Складирање и пакување
Обликот:
Плоштад
Тип:
Складирање Кеси
Складирање и пакување:
Складирање и пакување

Слични производи

На opp поли торба е лесно затворени и рециклирање на Мало пакување со висат дупка Материјал : Висок квалит

Specificatio Димензија : 13cm*21cm, 5.1"x8.3" Водоотпорен, застане со алуминиумска фолија, повторно запечатува, може да

Спецификација : На opp поли торба е лесно затворени и рециклирање на Мало пакување со висат дупка Материј

Застане алуминиумска фолија ziplock торба со пред јаснаСпецификација : Лесно да се солза Солза рецкаДебел

100pcs / многу 20*30cm Бело, проѕирни BOPP бисер филм ziplock торбапред транспарентен usb флеш диск кристал торбичка с

Надвор Димензија : 10.5*15cm, 4.13"х5.9" Внатре Димензија : 9.5*12cm, 3.74"x4.72" Водоотпорен, повторно запечатува, може да

Совршен за изработка на накит, ракотворби, костим дизајн, Електронски производи & додатоци итн Материја

Големина : 11*9cm, 4.3"*3.5" Употреба : се користи широко во областа на вино, храна, спортски стока, дезинфицираа

Големина : 20cm*21cm (7.9"*8.3") Материјал : Kraft Хартија во Боја : Кафена Greaseproof, водоотпорен, нестап Најдобро за пак

СпецификацијаОпис : Чист алуминиум торбаСпецификација : 5 x 7cm(ширина x должина) со лесно да ја раскинамДе

На opp поли торба е лесно затворени и рециклирање на Мало пакување со висат дупка Материјал : Висок квалит

Димензија : 5*11+2.3 см, 1.96"x4.33"+0.9" Совршен за храна, ореви, бонбони, снек пакет Материјал : Kraft Хартија во Боја :

Димензија : 14cm*20cm, 5.5"x7.9" Водоотпорен, застане со прозорецот, повторно се запечатува, може да се користат о

СпецификацијаГОЛЕМИНА : 14 * 16 CMПакување : 50 компјутериСликиБило каков проблем,ве молиме слободно да конт

Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за храна во прав, кафе, оре

40*55cm,100pcs / Многу Голем Само Лепило Печат OPP вреќа Сите високо јасно Пластика торбичка, Лепак лента запеча

СпецификацијаГолемина : 7*11cm, 2.8"*4.3"Употреба : Погоден за чување на накит, жад, мали копчето батеријата, би

Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за изработка на накит, рак

СпецификацијаСликиБило каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негатив

50pcs / многу18*30cm,20*30cm 240mic Црни Сјајни Алуминиумска Фолија за Пакување Кеси Застане Патент Торбичка Чај во

Проѕирен позлата алуминиум ziplock торбаСпецификација : Лесно да ја раскинамДебелина : 0.075 mm еден, двостран

Спецификација : Големина : 11.5 cm*30cm, 4.5"*11.8" Спречување на статички startup и штит чувствителни електронски ком

Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за храна, кафе, ореви, шеќе

Specificatio Материјал : Висок квалитет ЈП Совршен пакување торба за сок, млеко, пиење, желе, оцет, соја сос, вин

Please wait...