0
clear
  • 9*14cm,100pcs Стојат проѕирен алуминиум ziplock торба - Пред јасна reclosable метални алуминиумски mylar пластични торбичка патент печат
  • -20%
  • -20%
9*14cm,100pcs Стојат проѕирен алуминиум ziplock торба - Пред јасна reclosable метални алуминиумски mylar пластични торбичка патент печат

9*14cm,100pcs Стојат проѕирен алуминиум ziplock торба - Пред јасна reclosable метални алуминиумски mylar пластични

DEN 148.80
DEN 128.00

Количината на стоката
Тековен


Застане алуминиумска фолија ziplock торба со пред јасна
Спецификација : Лесно да се солза - Солза рецка
Дебелина : 0.075 mm еден, двострано 0.15 mm
Материјал : А luminium фолија / комплексот cpp
Боја : Пред јасна , Назад сребрена.
Стил : патент врвот и само-станување, од една страна транспарентен екран
Број : 100 / многу (Не посебно )
Големина : 9x14+3cm(Ширина x Должина + Страна ширината на дното)
Карактеристики : Добро варењето, Храната одделение материјали.
Drear Пријател,
Добредојдовте на нашата продавница!! Се надевам дека ќе имаат среќен шопинг тука.,Ние ќе ви испратиме голем бесплатен дар само слика од Екранот слика ќе го споделите !!
Додадете нашата продавница :
таму ќе биде e-mail за да ве информираме за сите нови пристигнување или попуст.
Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

Детални карактеристики

Бренд Име:
ЈАС'MFINE
Производот:
Бонбони Кутија Додатоци
Шема:
Рамно Тип
Класификација:
Сет
Материјал:
Пластични
Употреба:
Дребулии
Применливи Простор:
дневна соба
Форма:
Торба За Компресија Тип
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
Складирање Кеси
Обликот:
Плоштад
Тип:
Складирање Кеси

Слични производи

Совршен за изработка на накит, ракотворби, костим дизајн, Електронски производи & додатоци итн Материја�

Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за храна, кафе, ореви, шеќе

Спецификација Димензија : 10cm*15cm, 3.9"х5.9" Водоотпорен, застане, повторно запечатува, може да се користат од�

Спецификација : Рамка : 10*15cm, 3.9"*5.9" Водоотпорен, топлина печат Совршен за храна кафе долгорочно чување Мо�

Димензија : 17cm*24cm, 6.7"x9.4" Водоотпорен, застане со прозорецот, повторно се запечатува, може да се користат о

Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за изработка на накит, рак

Димензија : 14cm*20cm, 5.5"x7.9" Водоотпорен, застане со прозорецот, повторно се запечатува, може да се користат о

Име : Алуминиумска Фолија СтендАП Торба Материјали : Алуминиумска Фолија + ЈП Дебелина : 0.14 mm еден, двостр

Проѕирен позлата алуминиум ziplock торбаСпецификација : Лесно да ја раскинамДебелина : 0.075 mm еден, двостран�

50pcs / многу18*30cm,20*30cm 240mic Црни Сјајни Алуминиумска Фолија за Пакување Кеси Застане Патент Торбичка Чај во �

200pcs / многу 10*15cm Зелена алуминиумска фолија рамен торба, обоени mylar позлата лицето маска водоотпорен скл�

Ако знаете големината треба, ве Молиме кликнете на линкотНадворешни Димензии : 30cm*39cm Внатре Димензија : 2

СпецификацијаГолемина : За 9cm 12cm xМерка Конверзија : 1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mmМатеријал : високо квалитетен м�

Specificatio Материјал : Висок квалитет на Kraft Хартија Совршен за леб, куки, чоколадо,торта, пекарница, ужинка, �

Спецификација : На opp поли торба е лесно затворени и рециклирање на Мало пакување со висат дупка Материј�

Случаен пакет на стил!Нов Стил Висок Квалитет Мини Подарок Пакување / Подарок Пошта / S achet Plastique BonbonМодел

Пластични Кеси Накит Ziplock Zip Архивиран Заклучување Reclosable Поли Јасно Пакување Кеси Количина : 100pcs(15pcs пове

Спецификација Надвор Димензија : 20cm*30cm, 7.9"*11.8" Внатре Димензија : 20cm*28cm, 7.9"*11" Водоотпорен, повторно запеча

100pcs / многу 20*30cm Бело, проѕирни BOPP бисер филм ziplock торбапред транспарентен usb флеш диск кристал торбичка с

На opp поли торба е лесно затворени и рециклирање на Мало пакување со висат дупка Материјал : Висок квалит

Големина : 20cm*21cm (7.9"*8.3") Материјал : Kraft Хартија во Боја : Кафена Greaseproof, водоотпорен, нестап Најдобро за пак

Спецификација Употреба : Партија свадба подарок кутија, чоколадо кутија, кутија за накит, уметности & за�

Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за изработка на накит, рак

Производот Употреба : секојдневниот живот, врз основа на својот добар бариера својства, топлина запечат

Please wait...