0
clear
  • 100 Компјутери 8*11cm (3.1*4.3) Вентил Патент Мали Kraft Хартија Алуминиумска Фолија Торба Кафе Чај во Прав Храна Складирање Zip Пакет за Заклучување Торбичка
  • -20%
  • -20%
100 Компјутери 8*11cm (3.1*4.3) Вентил Патент Мали Kraft Хартија Алуминиумска Фолија Торба Кафе Чај во Прав Храна Складирање Zip Пакет за Заклучување Торбичка

100 Компјутери 8*11cm (3.1*4.3) Вентил Патент Мали Kraft Хартија Алуминиумска Фолија Торба Кафе Чај во Прав

DEN 720.00
DEN 619.00

Количината на стоката
Тековен


Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново. Совршен за храна, кафе, ореви, шеќер, чај, накит одлуки, занаети, костим дизајн, Електронски производи & додатоци итн На ziplock торба е лесно затворени и рециклирање на Материјалот : Kraft Хартија и Алуминиумска Фолија Мерење : 8см*11cm, 3.1"*4.3" ,
Drear Пријател,
Добредојдовте на нашата продавница!! Се надевам дека ќе имаат среќен шопинг тука.,Ние ќе ви испратиме голем бесплатен дар само слика од Екранот слика ќе го споделите !!
Додадете нашата продавница :
таму ќе биде e-mail за да ве информираме за сите нови пристигнување или попуст.
Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

Детални карактеристики

Бренд Име:
ЈАС'MFINE
Производот:
Бонбони Кутија Додатоци
Шема:
Рамно Тип
Класификација:
Vaccum Компресирани Торба
Материјал:
Пластични
Употреба:
Дребулии
Применливи Простор:
дневна соба
Форма:
Торба За Компресија Тип
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
(Складирање Кеси)
Обликот:
Плоштад
Тип:
Складирање Кеси

Слични производи

Спецификација : Големина : 11.5 cm*30cm, 4.5"*11.8" Спречување на статички startup и штит чувствителни електронски ком

Големина : 11*9cm, 4.3"*3.5" Употреба : се користи широко во областа на вино, храна, спортски стока, дезинфицираа

На opp поли торба е лесно затворени и рециклирање на Мало пакување со висат дупка Материјал : Висок квалит

100pcs / многу 20*30cm Бело, проѕирни BOPP бисер филм ziplock торбапред транспарентен usb флеш диск кристал торбичка с

Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за изработка на накит, рак

Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.5*11cm, 200pc

Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за храна во прав, кафе, оре

50pcs / многу18*30cm,20*30cm 240mic Црни Сјајни Алуминиумска Фолија за Пакување Кеси Застане Патент Торбичка Чај во

На opp поли торба е лесно затворени и рециклирање на Мало пакување со висат дупка Материјал : Висок квалит

Спецификација Употреба : Партија свадба подарок кутија, чоколадо кутија, кутија за накит, уметности & за

Specificatio Материјал : Висок квалитет на Kraft Хартија Совршен за леб, куки, чоколадо,торта, пекарница, ужинка,

Димензија : 17cm*24cm, 6.7"x9.4" Водоотпорен, застане со прозорецот, повторно се запечатува, може да се користат о

Спецификација Надвор Димензија : 20cm*30cm, 7.9"*11.8" Внатре Димензија : 20cm*28cm, 7.9"*11" Водоотпорен, повторно запеча

Спецификација : На opp поли торба е лесно затворени и рециклирање на Мало пакување со висат дупка Материј

На opp поли торба е лесно затворени и рециклирање на Мало пакување со висат дупка Материјал : Висок квалит

28*38cm Само Лепило Печат OPP вреќа,100pcs / многу висока транспарентен божиќ кукла пакување торбичкаподарок dust

Димензија : 14*20cm, 5.51"x7.87" Совршен за храна, кафе, шеќер, прав, Чај долгорочно чување Zip заклучување торба е л

Случаен пакет на стил!Нов Стил Висок Квалитет Мини Подарок Пакување / Подарок Пошта / S achet Plastique BonbonМодел

100pcs / многу подебели име картичка џеб, 12*17cm паричникот / ткаенина ЈП ziplock торбаобновливи патент заклучува

Производот Употреба : секојдневниот живот, врз основа на својот добар бариера својства, топлина запечат

Проѕирен позлата алуминиум ziplock торбаСпецификација : Лесно да ја раскинамДебелина : 0.075 mm еден, двостран

Име : Алуминиумска Фолија СтендАП Торба Материјали : Алуминиумска Фолија + ЈП Дебелина : 0.14 mm еден, двостр

Дополнителни Детали : 1,Автозапечатување, кора и се држи, лепило чува содржината безбедна и подесувате д

Спецификација : Рамка : 10*15cm, 3.9"*5.9" Водоотпорен, топлина печат Совршен за храна кафе долгорочно чување Мо

СпецификацијаГОЛЕМИНА : 14 * 16 CMПакување : 50 компјутериСликиБило каков проблем,ве молиме слободно да конт

Пластични Кеси Накит Ziplock Zip Архивиран Заклучување Reclosable Поли Јасно Пакување Кеси Количина : 100pcs(15pcs пове

100pcs / многу6*8cm Мини Големина Патент Врвот Печат Kraft Хартиена Кеса со Фолија Обложени Внатрешна Прав Леќа

Please wait...