0
clear
  • DHL 8.5*13cm 1000Pcs/Многу Електронска Компонента Додатоци Мат Јасно/Црна Пластика Zip Заклучување Само Запечатување Пакет Пакет Торба
  • -20%
  • -20%
DHL 8.5*13cm 1000Pcs/Многу Електронска Компонента Додатоци Мат Јасно/Црна Пластика Zip Заклучување Само Запечатување Пакет Пакет Торба

DHL 8.5*13cm 1000Pcs/Многу Електронска Компонента Додатоци Мат Јасно/Црна Пластика Zip Заклучување Само Запечатување

DEN 5279.52
DEN 4435.00

Количината на стоката
Тековен

Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново. Совршен за изработка на накит, ракотворби, костим дизајн, Електронски производи & додатоци итн На ziplock торба е лесно затворени и рециклирање Материјал : Висок квалитет транспарентен PP(Propene Полимер) Мерење : Надвор Димензија : 8.5*13cm(3.35"х5.12"), во Внатрешноста Димензија : 7.5*9cm(2.95"x3.54") Боја : Пред е јасно, Назад е мат црна
Ако имате дополнителни прашања ве молиме не двоумете се да contactus.
Ние ќе ви одговори на вашата порака, како е можно поскоро.
Ви благодариме!
Посакуваме да имате пријатен шопинг
Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

Детални карактеристики

Бренд Име:
ЈАС'MFINE
Производот:
Бонбони Кутија Додатоци
Шема:
Рамно Тип
Класификација:
Vaccum Компресирани Торба
Материјал:
Пластични
Употреба:
Дребулии
Применливи Простор:
дневна соба
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
пакување торба
Обликот:
Плоштад
Тип:
Складирање Кеси

Слични производи

Спецификација Надвор Димензија : 20cm*30cm, 7.9"*11.8" Внатре Димензија : 20cm*28cm, 7.9"*11" Водоотпорен, повторно запеча

Големина : 11*9cm, 4.3"*3.5" Употреба : се користи широко во областа на вино, храна, спортски стока, дезинфицираа

200pcs / многу 10*15cm Зелена алуминиумска фолија рамен торба, обоени mylar позлата лицето маска водоотпорен скл

28*38cm Само Лепило Печат OPP вреќа,100pcs / многу висока транспарентен божиќ кукла пакување торбичкаподарок dust

СпецификацијаСликиБило каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негатив

Specificatio Димензија : 20cm*30cm, 7.9"x11.8" Водоотпорен, застане со алуминиумска фолија, повторно запечатува, може д

Димензија : 14cm*20cm, 5.5"x7.9" Водоотпорен, застане со прозорецот, повторно се запечатува, може да се користат о

100pcs / многу подебели име картичка џеб, 12*17cm паричникот / ткаенина ЈП ziplock торбаобновливи патент заклучува

Specificatio Материјал : Висок квалитет ЈП Совршен пакување торба за сок, млеко, пиење, желе, оцет, соја сос, вин

Спецификација : Големина : 11.5 cm*30cm, 4.5"*11.8" Спречување на статички startup и штит чувствителни електронски ком

Совршен за изработка на накит, ракотворби, костим дизајн, Електронски производи & додатоци итн Материја

Забелешка : Доколку купите 3 или многу повеќе, можете да добиете 10% попуст попуст, ви благодариме! Answer : _____

СпецификацијаГолемина : 7*11cm, 2.8"*4.3"Употреба : Погоден за чување на накит, жад, мали копчето батеријата, би

Димензија : 17cm*24cm, 6.7"x9.4" Водоотпорен, застане со прозорецот, повторно се запечатува, може да се користат о

100pcs / многу6*8cm Мини Големина Патент Врвот Печат Kraft Хартиена Кеса со Фолија Обложени Внатрешна Прав Леќа

Specificatio Материјал : Висок квалитет на Kraft Хартија Совршен за леб, куки, чоколадо,торта, пекарница, ужинка,

Спецификација Употреба : Партија свадба подарок кутија, чоколадо кутија, кутија за накит, уметности & за

Спецификација : На opp поли торба е лесно затворени и рециклирање на Мало пакување со висат дупка Материј

На opp поли торба е лесно затворени и рециклирање на Мало пакување со висат дупка Материјал : Висок квалит

Случаен пакет на стил!Нов Стил Висок Квалитет Мини Подарок Пакување / Подарок Пошта / S achet Plastique BonbonМодел

Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.5*11cm, 200pc

Please wait...