0
clear
  • 100Pcs/ Многу 16*17cm Greaseproof Печење Kraft Хартија Пакет Торба Снек Сендвич Бисквит Масло-Доказ Занает Хартија Складирање Пакет Торбичка
  • -20%
  • -20%
100Pcs/ Многу 16*17cm Greaseproof Печење Kraft Хартија Пакет Торба Снек Сендвич Бисквит Масло-Доказ Занает Хартија Складирање Пакет Торбичка

100Pcs/ Многу 16*17cm Greaseproof Печење Kraft Хартија Пакет Торба Снек Сендвич Бисквит Масло-Доказ Занает

DEN 623.52
DEN 536.00

Количината на стоката
Тековен


Specificatio Материјал : Висок квалитет на Kraft Хартија Совршен за леб, куки, чоколадо,торта, пекарница, ужинка, бисквити масло доказ Големина : 16*17cm, 6.29"x6.69" Боја : Кафена Слика
Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

Детални карактеристики

Тип:
Складирање Кеси
Обликот:
Плоштад
Бренд Име:
ЈАС'MFINE
Производот:
Бонбони Кутија Додатоци
Шема:
Рамно Тип
Форма:
Торба За Компресија Тип
Употреба:
Дребулии
Дебелина:
7 жица
Функција:
Еко-Пријателски
Применливи Простор:
дневна соба
Класификација:
Vaccum Компресирани Торба
Број На Модел На:
16*17cm Greaseproof Печење Kraft Хартија Пакет Торба
Материјал:
Kraft Хартија

Слични производи

Случаен пакет на стил!Нов Стил Висок Квалитет Мини Подарок Пакување / Подарок Пошта / S achet Plastique BonbonМодел

100pcs / многу 20*30cm Бело, проѕирни BOPP бисер филм ziplock торбапред транспарентен usb флеш диск кристал торбичка с

6*9cm,200 X Позлата алуминиумска фолија торба топлина запечатува Сребрена металик Aluminized пластични торбичк

Топло Совет : Еден инч е еднаков на околу 2.54 сантиметриДимензии : 12cm*24cm (4.7"*9.4") Материјал : Висок јасност П

Производот Употреба : секојдневниот живот, врз основа на својот добар бариера својства, топлина запечат

50pcs / многу18*30cm,20*30cm 240mic Црни Сјајни Алуминиумска Фолија за Пакување Кеси Застане Патент Торбичка Чај во

Спецификација : На opp поли торба е лесно затворени и рециклирање на Мало пакување со висат дупка Материј

СпецификацијаГолемина : 7*11cm, 2.8"*4.3"Употреба : Погоден за чување на накит, жад, мали копчето батеријата, би

100 Компјутери Бела Стендап Kraft Хартија Храна Подарок Перница Со Матирано Прозорец, Патент Затворање Шоп

28*38cm Само Лепило Печат OPP вреќа,100pcs / многу висока транспарентен божиќ кукла пакување торбичкаподарок dust

Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за изработка на накит, рак

Спецификација Димензија : 10cm*15cm, 3.9"х5.9" Водоотпорен, застане, повторно запечатува, може да се користат од

200pcs / многу 10*15cm Зелена алуминиумска фолија рамен торба, обоени mylar позлата лицето маска водоотпорен скл

Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за храна во прав, кафе, оре

Димензија : 17cm*24cm, 6.7"x9.4" Водоотпорен, застане со прозорецот, повторно се запечатува, може да се користат о

100pcs / многу6*8cm Мини Големина Патент Врвот Печат Kraft Хартиена Кеса со Фолија Обложени Внатрешна Прав Леќа

Please wait...