0
clear
  • 5*11cm, 200pcs/многу Чист алуминиум торба - бела и сребрена фолија течни торбичка, алуминиумска фолија рамен кеси топлина запечатува во прав пакет
  • -20%
  • -20%
5*11cm, 200pcs/многу Чист алуминиум торба - бела и сребрена фолија течни торбичка, алуминиумска фолија рамен кеси топлина запечатува во прав пакет

5*11cm, 200pcs/многу Чист алуминиум торба - бела и сребрена фолија течни торбичка, алуминиумска фолија рамен

DEN 154.56
DEN 133.00

Количината на стоката
Тековен


Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.5*11cm, 200pcs/многу Чист алуминиум торба - бела и сребрена фолија течни торбичка, алуминиумска фолија рамен кеси топлина запечатува во прав пакет
Опис : Чист алуминиум торба
Спецификација : 5 x11 (ширина x должина) со лесно да ја раскинам
Дебелина : 0.
Ако имате дополнителни прашања ве молиме не двоумете се да contactus.
Повеќето, чист алуминиум торба е повисока од цената на позлата алуминиум торба
Перформанси, чист алуминиум торба на влага, ладење ефект е подобро од алуминиум торба,чист алуминиум торба целосно избегнување на светлината, позлата aluminized торба е засенчување ефект.,Алуминиум торба погоден за чај, прав, електронски компоненти, итн.1 mm еден, двострано 0.
Разликата помеѓу чиста алуминиумска фолија и позлата алуминиумска фолија :
Материјал, чист алуминиум торба е чист алуминиум, висока чистота, позлата aluminized торба меша со композитни материјали.
Ние ќе ви одговори на вашата порака, како е можно поскоро.
Употреба, чист алуминиум торба е повеќе погодна за транспорт на воздух во вакуум состојба, погоден за готвена храна, месо, итн.,Ние ќе ви испратиме голем бесплатен дар само слика од Екранот слика ќе го споделите !!
Додадете нашата продавница :
таму ќе биде e-mail за да ве информираме за сите нови пристигнување или попуст.
Ви благодариме!
Посакуваме да имате пријатен шопинг!
Drear Пријател,
Добредојдовте на нашата продавница!! Се надевам дека ќе имаат среќен шопинг тука.2 мм
Материјал : Чиста алуминиумска фолија
Стил : Три работ запечатување
Боја : Сребрена бела
Број : 200pcs / пакет
Употреба : Козметика, лицето маска, медицински материјали, лекови, сите видови на решение, житарки, PC одбори, IC интегрирано коло,хард диск, електронски компоненти, заварување материјали, електроника, кола, итн
Карактеристики : Запечатена изведба е добро, moistureproof,antifouling ,заштита од зрачење , висок интензитет,thermostability,ниска температура отпор, елегантен изглед, благородна и практично, не-токсични невкусна (вакуум).

Детални карактеристики

Бренд Име:
ЈАС'MFINE
Производот:
Бонбони Кутија Додатоци
Шема:
Рамно Тип
Класификација:
Vaccum Компресирани Торба
Материјал:
Пластични
Употреба:
Дребулии
Применливи Простор:
дневна соба
Форма:
Торба За Компресија Тип
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
Складирање Кеси
Обликот:
Плоштад
Тип:
Складирање Кеси

Слични производи

Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за изработка на накит, рак

100pcs / многу подебели име картичка џеб, 12*17cm паричникот / ткаенина ЈП ziplock торбаобновливи патент заклучува

Specificatio Материјал : Висок квалитет ЈП Совршен пакување торба за сок, млеко, пиење, желе, оцет, соја сос, вин

Спецификација : Големина : 10cm*15cm Совршен за пакување 2.5" хард дискови Спречување на статички startup и штит ч�

Топло Совет : Еден инч е еднаков на околу 2.54 сантиметриДимензии : 12cm*24cm (4.7"*9.4") Материјал : Висок јасност П�

Specificatio Димензија : 20cm*30cm, 7.9"x11.8" Водоотпорен, застане со алуминиумска фолија, повторно запечатува, може д�

6*9cm,200 X Позлата алуминиумска фолија торба топлина запечатува Сребрена металик Aluminized пластични торбичк�

СпецификацијаГолемина : За 9cm 12cm xМерка Конверзија : 1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mmМатеријал : високо квалитетен м�

5*7cm, 200pieces / многу алуминиумска фолија торба топлина печат пакување храна торба / вакуум пластични торбич

Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за храна во прав, кафе, оре

Производот Употреба : секојдневниот живот, врз основа на својот добар бариера својства, топлина запечат

На opp поли торба е лесно затворени и рециклирање на Мало пакување со висат дупка Материјал : Висок квалит

Употреба : Етерично масло шише Пакување кутија, кармин парфем козметички лак шише подарок пакување кути

СпецификацијаСликиБило каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негатив�

Спецификација : Рамка : 10*15cm, 3.9"*5.9" Водоотпорен, топлина печат Совршен за храна кафе долгорочно чување Мо�

Please wait...