0
clear
  • 80Pcs/ Број 12*20cm Златна Патент Алуминиумска Фолија Resealable Вентил Пакет Пошта Кафе во Прав Ореви Mylar Пакување Складирање Кеси
  • -20%
  • -20%
80Pcs/ Број 12*20cm Златна Патент Алуминиумска Фолија Resealable Вентил Пакет Пошта Кафе во Прав Ореви Mylar Пакување Складирање Кеси

80Pcs/ Број 12*20cm Златна Патент Алуминиумска Фолија Resealable Вентил Пакет Пошта Кафе во Прав Ореви Mylar

DEN 671.52
DEN 577.00

Количината на стоката
Тековен

Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново. Совршен за храна во прав, кафе, ореви, шеќер долгорочно чување. На ziplock торба е лесно затворени и рециклирање на Материјалот : Алуминиумска Фолија Надвор Димензија : 12*20cm, 4.72"x7.87", Внатре Димензија : 11*17cm, 4.33"x6.69" Боја : Златна
Ако ви треба уште една големина, ве Молиме кликнете на линкот :
10x15cm
14x20cm
18x26cm
22x32cm
12x20cm
16x24cm
20x30cm
Ако имате дополнителни прашања ве молиме не двоумете се да contactus.
Ние ќе ви одговори на вашата порака, како е можно поскоро.
Ви благодариме!
Посакуваме да имате пријатен шопинг
Слики од јасно пред alumimun фолија ziplock храна складирање торба торбичка :
Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

Детални карактеристики

Тип:
Складирање Кеси
Обликот:
Плоштад
Дебелина:
9 жица
Бренд Име:
ЈАС'MFINE
Производот:
Бонбони Кутија Додатоци
Број На Модел На:
12*20cm Златна Патент Алуминиумска Фолија Resealable Вентил Пакет Пошта
Шема:
Рамно Тип
Форма:
Торба За Компресија Тип
Употреба:
Дребулии
Функција:
Еко-Пријателски
Применливи Простор:
дневна соба
Класификација:
Vaccum Компресирани Торба
Материјал:
Алуминиумска Фолија

Слични производи

Топло Совет : Еден инч е еднаков на околу 2.54 сантиметриДимензии : 12cm*24cm (4.7"*9.4") Материјал : Висок јасност П

Спецификација : На opp поли торба е лесно затворени и рециклирање на Мало пакување со висат дупка Материј

SpecificatioНадвор Димензија : 9cm*14cm, 3.5"х5.5" Внатре Димензија : 7.5 cm*10.5 см, 3"*4.1" Водоотпорен, zip брава со прозорецо

50pcs / многу18*30cm,20*30cm 240mic Црни Сјајни Алуминиумска Фолија за Пакување Кеси Застане Патент Торбичка Чај во

Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за храна, кафе, ореви, шеќе

Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за изработка на накит, рак

Производот Употреба : секојдневниот живот, врз основа на својот добар бариера својства, топлина запечат

Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за изработка на накит, рак

200pcs / многу 10*15cm Зелена алуминиумска фолија рамен торба, обоени mylar позлата лицето маска водоотпорен скл

Димензија : 14*20cm, 5.51"x7.87" Совршен за храна, кафе, шеќер, прав, Чај долгорочно чување Zip заклучување торба е л

Големина : 11*9cm, 4.3"*3.5" Употреба : се користи широко во областа на вино, храна, спортски стока, дезинфицираа

Димензија : 5*11+2.3 см, 1.96"x4.33"+0.9" Совршен за храна, ореви, бонбони, снек пакет Материјал : Kraft Хартија во Боја :

Име : Алуминиумска Фолија СтендАП Торба Материјали : Алуминиумска Фолија + ЈП Дебелина : 0.14 mm еден, двостр

Една страна јасно позлата алуминиум ziplock торбаСпецификација : Лесно да ја раскинамДебелина : 0.075 mm еден,

пакување коверти , поли меур mailers зелена , plalstic поштенски пликови Карактеристики розова поштенска торба

100pcs / многу6*8cm Мини Големина Патент Врвот Печат Kraft Хартиена Кеса со Фолија Обложени Внатрешна Прав Леќа

Please wait...