0
clear
  • 5.8*5.8*3.2 100Pcs см/ Многу Браун Kraft Хартија Подарок за Складирање Пакување Кутија 2.28x2.28x1.25 Гроздобер Мали Занает Хартија, Пакување Пакување, Кутии
  • -20%
  • -20%
5.8*5.8*3.2 100Pcs см/ Многу Браун Kraft Хартија Подарок за Складирање Пакување Кутија 2.28x2.28x1.25 Гроздобер Мали Занает Хартија, Пакување Пакување, Кутии

5.8*5.8*3.2 100Pcs см/ Многу Браун Kraft Хартија Подарок за Складирање Пакување Кутија 2.28x2.28x1.25 Гроздобер

DEN 1727.52
DEN 1486.00

Количината на стоката
Тековен


Спецификација Употреба : Партија свадба подарок кутија, чоколадо кутија, кутија за накит, уметности & занаети кутија, складирање кутија Материјал : Висок квалитет на kraft paper Size : 5.8*5.8*3.2 см, 2.28"x2.28"x1.25" answer : ___________________________ Note : Ние испрати кутии од станот. Што треба да се свитка нив самите. Слики
Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

Детални карактеристики

Тип:
Чување На Кутии & Кантите
Стил:
Модерна
Обликот:
Плоштад
Техника:
Сјајни
Функција:
Виткање,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
5.8*5.8*3.2 cm 2.28x2.28x1.25 Гроздобер Занает Хартија, Пакување Пакување, Кутии
Употреба:
Дребулии
Производот:
накит кутија
Решетки Количина:
1
Капацитет:
5-8 парчиња на бонбони Алпите
Спецификација:
5.8*5.8*3.2cm
Материјал:
kraft хартија & пластика

Слични производи

100pcs / многу подебели име картичка џеб, 12*17cm паричникот / ткаенина ЈП ziplock торбаобновливи патент заклучува

Димензија : 14*20cm, 5.51"x7.87" Совршен за храна, кафе, шеќер, прав, Чај долгорочно чување Zip заклучување торба е л

Надвор Димензија : 15cm*20cm Внатре Димензија : 14cm*18.5 cm Водоотпорен, Повторно запечатува, може да се користат

На opp поли торба е лесно затворени и рециклирање на Мало пакување со висат дупка Материјал : Висок квалит

100 Компјутери Бела Стендап Kraft Хартија Храна Подарок Перница Со Матирано Прозорец, Патент Затворање Шоп

Една страна јасно позлата алуминиум ziplock торбаСпецификација : Лесно да ја раскинамДебелина : 0.075 mm еден,

Specificatio Материјал : Висок квалитет ЈП Совршен пакување торба за сок, млеко, пиење, желе, оцет, соја сос, вин

Ако знаете големината треба, ве Молиме кликнете на линкотНадворешни Димензии : 30cm*39cm Внатре Димензија : 2

50pcs / многу18*30cm,20*30cm 240mic Црни Сјајни Алуминиумска Фолија за Пакување Кеси Застане Патент Торбичка Чај во

SpecificatioНадвор Димензија : 9cm*14cm, 3.5"х5.5" Внатре Димензија : 7.5 cm*10.5 см, 3"*4.1" Водоотпорен, zip брава со прозорецо

6*9cm,200 X Позлата алуминиумска фолија торба топлина запечатува Сребрена металик Aluminized пластични торбичк

Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за изработка на накит, рак

СпецификацијаГОЛЕМИНА : 14 * 16 CMПакување : 50 компјутериСликиБило каков проблем,ве молиме слободно да конт

Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за изработка на накит, рак

СпецификацијаГолемина : За 9cm 12cm xМерка Конверзија : 1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mmМатеријал : високо квалитетен м

Случаен пакет на стил!Нов Стил Висок Квалитет Мини Подарок Пакување / Подарок Пошта / S achet Plastique BonbonМодел

Димензија : 14*20cm, 5.51"x7.87" Водоотпорен, застане, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Со

Име : Алуминиумска Фолија СтендАП Торба Материјали : Алуминиумска Фолија + ЈП Дебелина : 0.14 mm еден, двостр

Димензија : 10cm*15cm, 3.9"х5.9" Водоотпорен, застане со прозорецот, повторно се запечатува, може да се користат

Please wait...