0
clear
  • 18*26cm 1000ml 15Pcs/ Многу Бела Поли Doypack Spout Торба Пиење Млеко Застане Spout ЈП Пластични Складирање Торбичка Желе Вино Џеб
  • -20%
  • -20%
18*26cm 1000ml 15Pcs/ Многу Бела Поли Doypack Spout Торба Пиење Млеко Застане Spout ЈП Пластични Складирање Торбичка Желе Вино Џеб

18*26cm 1000ml 15Pcs/ Многу Бела Поли Doypack Spout Торба Пиење Млеко Застане Spout ЈП Пластични Складирање

DEN 911.52
DEN 766.00

Количината на стоката
Тековен


Specificatio Материјал : Висок квалитет ЈП Совршен пакување торба за сок, млеко, пиење, желе, оцет, соја сос, вино, масло, Перење детергент пакет. Големина : 18*26cm, 7.08"x10.23" Боја : Бела
Слики
Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

Детални карактеристики

Бренд Име:
ЈАС'MFINE
Производот:
Мајчино Млеко Складирање Торба
Шема:
Рамно Тип
Класификација:
Vaccum Компресирани Торба
Материјал:
Пластични
Употреба:
Пијалоци
Применливи Простор:
дневна соба
Форма:
Три-димензионални Тип
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
18*26cm 1000ml
Обликот:
Плоштад
Тип:
Складирање Кеси

Слични производи

SpecificatioНадвор Димензија : 9cm*14cm, 3.5"х5.5" Внатре Димензија : 7.5 cm*10.5 см, 3"*4.1" Водоотпорен, zip брава со прозорецо

50pcs / многу18*30cm,20*30cm 240mic Црни Сјајни Алуминиумска Фолија за Пакување Кеси Застане Патент Торбичка Чај во

100pcs / многу подебели име картичка џеб, 12*17cm паричникот / ткаенина ЈП ziplock торбаобновливи патент заклучува

Спецификација : Големина : 10cm*15cm Совршен за пакување 2.5" хард дискови Спречување на статички startup и штит ч

СпецификацијаГОЛЕМИНА : 14 * 16 CMПакување : 50 компјутериСликиБило каков проблем,ве молиме слободно да конт

Димензија : 14cm*20cm, 5.5"x7.9" Водоотпорен, застане со прозорецот, повторно се запечатува, може да се користат о

СпецификацијаГолемина : За 9cm 12cm xМерка Конверзија : 1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mmМатеријал : високо квалитетен м

Производот Употреба : секојдневниот живот, врз основа на својот добар бариера својства, топлина запечат

СпецификацијаГолемина : 7*11cm, 2.8"*4.3"Употреба : Погоден за чување на накит, жад, мали копчето батеријата, би

Употреба : Етерично масло шише Пакување кутија, кармин парфем козметички лак шише подарок пакување кути

Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за изработка на накит, рак

Specificatio Големина на : 10*10*10.5 см, 3.93"x3.93"x4.13" Употреба : Партија свадба подарок кутија, рачно изработени DIY сап

Димензија : 11cm*16cm 13x18cm 14x19cm 15x22cm 17x24cm 18x26cm 20x30cm Водоотпорен, застане со прозорецот, повторно се запечатува,

100pcs / многу6*8cm Мини Големина Патент Врвот Печат Kraft Хартиена Кеса со Фолија Обложени Внатрешна Прав Леќа

Големина : 11*9cm, 4.3"*3.5" Употреба : се користи широко во областа на вино, храна, спортски стока, дезинфицираа

Големина : 20cm*21cm (7.9"*8.3") Материјал : Kraft Хартија во Боја : Кафена Greaseproof, водоотпорен, нестап Најдобро за пак

Please wait...