0
clear
  • 50pcs/Многу Argent Логистика Курир Торба Курир Плик Превозот Кеси Mail Торба Плик Само Лепило Печат Пластични Торбичка
  • -20%
  • -20%
50pcs/Многу Argent Логистика Курир Торба Курир Плик Превозот Кеси Mail Торба Плик Само Лепило Печат Пластични Торбичка

50pcs/Многу Argent Логистика Курир Торба Курир Плик Превозот Кеси Mail Торба Плик Само Лепило Печат Пластични

DEN 501.60
DEN 432.00

Количината на стоката
Тековен


Дополнителни Детали : 1,Авто-запечатување, кора и се држи, лепило чува содржината безбедна и подесувате доказ 2,Исклучително лесен материјал помага да ги зачувате на поштенски 3,Сива внатре држи содржината скриени од поглед 4,Висока јачина шевовите за максимална заштита 5,Чувствувате солза и пункција отпор 6,Површина лесно го прифаќа мастило, марки, и етикети
7,Одобрени за USPS, Fed Ex, UPS-от, и DHL
Drear Пријател,
Добредојдовте на нашата продавница!! Се надевам дека ќе имаат среќен шопинг тука.,Ние ќе ви испратиме голем бесплатен дар само слика од Екранот слика ќе го споделите !!
Додадете нашата продавница :
таму ќе биде e-mail за да ве информираме за сите нови пристигнување или попуст.
Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

Детални карактеристики

боја:
25X35CM, 40X55CM, 28X42CM, 50X60CM, 32X45CM, 45X60CM, 38X52CM, 35X45CM, 20x35CM
Тип:
Складирање Кеси
Обликот:
Плоштад
Производот:
Бонбони Кутија Додатоци
Шема:
Рамно Тип
Бренд Име:
ЈАС'MFINE
Форма:
Торба За Компресија Тип
Употреба:
Дребулии
Дебелина:
12 жица
Функција:
Еко-Пријателски
Применливи Простор:
дневна соба
Класификација:
Vaccum Компресирани Торба
Број На Модел На:
Argent Логистика Курир Торба Курир Плик Превозот Кеси Mail Торба E
Материјал:
Пластични
Дебелина:
12 жица

Слични производи

Димензија : 17cm*24cm, 6.7"x9.4" Водоотпорен, застане со прозорецот, повторно се запечатува, може да се користат о

Спецификација Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново...

Големина : 11*9cm, 4.3"*3.5" Употреба : се користи широко во областа на вино, храна, спортски стока, дезинфицираа

Димензија : 14*20cm, 5.51"x7.87" Водоотпорен, застане, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Со

Производот Употреба : секојдневниот живот, врз основа на својот добар бариера својства, топлина запечат

пакување коверти , поли меур mailers зелена , plalstic поштенски пликови Карактеристики розова поштенска торба

Димензија : 14*20cm, 5.51"x7.87" Совршен за храна, кафе, шеќер, прав, Чај долгорочно чување Zip заклучување торба е л

Спецификација : Големина : 11.5 cm*30cm, 4.5"*11.8" Спречување на статички startup и штит чувствителни електронски ком

Совршен за изработка на накит, ракотворби, костим дизајн, Електронски производи & додатоци итн Материја

Поли Кеси 12*15 CM Транспарентен Opp Вреќа Пакување, Пластични Кеси Само Лепило Печат кесипакет на Кора Тоа и

Димензија : 5*11+2.3 см, 1.96"x4.33"+0.9" Совршен за храна, ореви, бонбони, снек пакет Материјал : Kraft Хартија во Боја :

50pcs / многу18*30cm,20*30cm 240mic Црни Сјајни Алуминиумска Фолија за Пакување Кеси Застане Патент Торбичка Чај во

Димензија : 10cm*15cm, 3.9"х5.9" Водоотпорен, застане со прозорецот, повторно се запечатува, може да се користат

Материјал : F масло Димензија : 10*10см, 3.93"x3.93" Главно се користи за пакување на бонбони, чоколади 10 Бои : Зел

SpecificatioНадвор Димензија : 9cm*14cm, 3.5"х5.5" Внатре Димензија : 7.5 cm*10.5 см, 3"*4.1" Водоотпорен, zip брава со прозорецо

На opp поли торба е лесно затворени и рециклирање на Мало пакување со висат дупка Материјал : Висок квалит

Една страна јасно позлата алуминиум ziplock торбаСпецификација : Лесно да ја раскинамДебелина : 0.075 mm еден,

СпецификацијаБесплатен Превозот Транспарентна Пластика Мал плоштад Кутии за Пакување Складирање Кути

СпецификацијаГОЛЕМИНА : 14 * 16 CMПакување : 50 компјутериСликиБило каков проблем,ве молиме слободно да конт

Големина : 20cm*21cm (7.9"*8.3") Материјал : Kraft Хартија во Боја : Кафена Greaseproof, водоотпорен, нестап Најдобро за пак

Забелешка : Доколку купите 3 или многу повеќе, можете да добиете 10% попуст попуст, ви благодариме! Answer : _____

100pcs / многу подебели име картичка џеб, 12*17cm паричникот / ткаенина ЈП ziplock торбаобновливи патент заклучува

СпецификацијаГолемина : 7*11cm, 2.8"*4.3"Употреба : Погоден за чување на накит, жад, мали копчето батеријата, би

SpecificatioГолемина : 13cm*15cm (5.1"*5.9") Материјал : Kraft Хартија во Боја : Кафена Greaseproof, водоотпорен, нестап Најдобро

Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за изработка на накит, рак

Случаен пакет на стил!Нов Стил Висок Квалитет Мини Подарок Пакување / Подарок Пошта / S achet Plastique BonbonМодел

Please wait...