0
clear
  • 8*12cm Отвори Врвот Бела Алуминиумска Фолија Кафе Чај Снек Складирање Пакување Вакуум Пошта Топлина Запечатува Mylar Пластични Кеси Packag Торба
  • -20%
  • -20%
8*12cm Отвори Врвот Бела Алуминиумска Фолија Кафе Чај Снек Складирање Пакување Вакуум Пошта Топлина Запечатува Mylar Пластични Кеси Packag Торба

8*12cm Отвори Врвот Бела Алуминиумска Фолија Кафе Чај Снек Складирање Пакување Вакуум Пошта Топлина Запечатува

DEN 379.20
DEN 326.00

Количината на стоката
Тековен

Производот Употреба : секојдневниот живот, врз основа на својот добар бариера својства, топлина запечатување, засенчување, висока температура, ниска температура отпор, масло отпор, арома задржување, не-токсични и невкусна, мекост и други карактеристики, може да се користи како секој фолија торба видови на кола, електронски производи, прецизни машини делови, потрошувачки добра, храна, индустриски производи, како што се чанти. Павле Хонг, квалитет, вкус, боја на задржување.7" Водоотпорен, топлина печат. Може да се користи на топлина запечатување sealer да се печат торба Материјал : Алуминиумска Фолија Боја : Бела Карактеристики : алуминиумска фолија торба по хемиско соединение е направен во алуминиумска фолија торба според единствени својства на алуминиум и други висока бариера материјали. Совршен за храна / кафе / грав / бонбони & шеќер / чај / сушено јатчесто овошје & овошје / исушени цвеќиња / снек долгорочно чување. Алуминиум поради светлина и сјајна, силна назад, добро бариера, impermeable да гас и вода и пареа, температура адаптибилност, висока температура или ниска температура стабилна форма, засенчување и силна, зачувување на вкусот и одлични карактеристики, па фолија торба има добри влага бариера, бариера, темно, пропустливост и естетски префинета карактеристики, водената пареа пренос стапка на до , исто така запечатувајќи функција. Алуминиумска фолија кеси изглед нетранспарентно, сребрена-бела, анти-сјај.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!
. Алуминиумска фолија кеси се користи во пакување на храна, најчесто се користи за пакување на месни производи, исушени риби, водни производи, колбаси, патка, пилешко, печено свинско месо, замрзната храна, шунка, сланина производи, колбаси, варено месо, кисели краставички, грав паста, зачини, итн.
Спецификација Димензија : 8*12cm, 3.
Ако ви треба уште една големина, ве Молиме кликнете на линкот :
Слики
Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.

Детални карактеристики

Тип:
Складирање Кеси
Број На Модел На:
Складирање Кеси
Обликот:
Плоштад
Функција:
Еко-Пријателски
Применливи Простор:
дневна соба
Материјал:
Пластични
Дебелина:
13 жица
Производот:
Бонбони Кутија Додатоци
Шема:
Рамно Тип
Бренд Име:
ЈАС'MFINE
Форма:
Торба За Компресија Тип
Употреба:
Дребулии
Класификација:
Vaccum Компресирани Торба

Слични производи

Димензија : 10cm*15cm, 3.9"х5.9" Водоотпорен, застане со прозорецот, повторно се запечатува, може да се користат

100pcs / многу подебели име картичка џеб, 12*17cm паричникот / ткаенина ЈП ziplock торбаобновливи патент заклучува

СпецификацијаБесплатен Превозот Транспарентна Пластика Мал плоштад Кутии за Пакување Складирање Кути

Пластични Кеси Накит Ziplock Zip Архивиран Заклучување Reclosable Поли Јасно Пакување Кеси Количина : 100pcs(15pcs пове

Совршен за изработка на накит, ракотворби, костим дизајн, Електронски производи & додатоци итн Материја

Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за изработка на накит, рак

Забелешка : Доколку купите 3 или многу повеќе, можете да добиете 10% попуст попуст, ви благодариме! Answer : _____

Топло Совет : Еден инч е еднаков на околу 2.54 сантиметриДимензии : 12cm*24cm (4.7"*9.4") Материјал : Висок јасност П

Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за изработка на накит, рак

50pcs / многу18*30cm,20*30cm 240mic Црни Сјајни Алуминиумска Фолија за Пакување Кеси Застане Патент Торбичка Чај во

SpecificatioНадвор Димензија : 9cm*14cm, 3.5"х5.5" Внатре Димензија : 7.5 cm*10.5 см, 3"*4.1" Водоотпорен, zip брава со прозорецо

100pcs / многу6*8cm Мини Големина Патент Врвот Печат Kraft Хартиена Кеса со Фолија Обложени Внатрешна Прав Леќа

SpecificatioГолемина : 13cm*15cm (5.1"*5.9") Материјал : Kraft Хартија во Боја : Кафена Greaseproof, водоотпорен, нестап Најдобро

Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за изработка на накит, рак

Надвор Димензија : 15cm*20cm Внатре Димензија : 14cm*18.5 cm Водоотпорен, Повторно запечатува, може да се користат

Please wait...