0
clear
  • Трговија на големо 400Pcs/Многу 11.5*30cm Отвори Врвот Antistatic Складирање Кеси ESD Анти-статички Пакет Пошта Анти-Статички Оклопна Пластична Кеса
  • -20%
  • -20%
Трговија на големо 400Pcs/Многу 11.5*30cm Отвори Врвот Antistatic Складирање Кеси ESD Анти-статички Пакет Пошта Анти-Статички Оклопна Пластична Кеса

Трговија на големо 400Pcs/Многу 11.5*30cm Отвори Врвот Antistatic Складирање Кеси ESD Анти-статички Пакет Пошта

DEN 5439.84
DEN 4678.00

Количината на стоката
Тековен


Спецификација : Големина : 11.5 cm*30cm, 4.5"*11.8" Спречување на статички start-up и штит чувствителни електронски компоненти од оштетување на електрична води и области Дебелина : 0.075 MM Материјал : APET / CPP
Ако ви треба уште една големина, ве Молиме кликнете на линкот :
Слики Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

Детални карактеристики

Тип:
Складирање Кеси
Бренд Име:
ЈАС'MFINE
Обликот:
Плоштад
Материјал:
Пластични
Дебелина:
12 жица
Шема:
Рамно Тип
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
Складирање Кеси
Производот:
Бонбони Кутија Додатоци
Употреба:
Дребулии
Применливи Простор:
дневна соба
Класификација:
Vaccum Компресирани Торба

Слични производи

Спецификација Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за храна, к�

Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за изработка на накит, рак

Големина : 20cm*21cm (7.9"*8.3") Материјал : Kraft Хартија во Боја : Кафена Greaseproof, водоотпорен, нестап Најдобро за пак

Пластични Кеси Накит Ziplock Zip Архивиран Заклучување Reclosable Поли Јасно Пакување Кеси Количина : 100pcs(15pcs пове

Specificatio Димензија : 20cm*30cm, 7.9"x11.8" Водоотпорен, застане со алуминиумска фолија, повторно запечатува, може д�

Материјал : F масло Димензија : 10*10см, 3.93"x3.93" Главно се користи за пакување на бонбони, чоколади 10 Бои : Зел�

100pcs / многу6*8cm Мини Големина Патент Врвот Печат Kraft Хартиена Кеса со Фолија Обложени Внатрешна Прав Леќа�

Спецификација Надвор Димензија : 20cm*30cm, 7.9"*11.8" Внатре Димензија : 20cm*28cm, 7.9"*11" Водоотпорен, повторно запеча

СпецификацијаГОЛЕМИНА : 14 * 16 CMПакување : 50 компјутериСликиБило каков проблем,ве молиме слободно да конт

Совршен за изработка на накит, ракотворби, костим дизајн, Електронски производи & додатоци итн Материја�

Големина : 11*9cm, 4.3"*3.5" Употреба : се користи широко во областа на вино, храна, спортски стока, дезинфицираа�

Материјал : Висок квалитет ЈП Совршен пакување торба за сок, млеко, пиење, желе, оцет, соја сос, вино, масл�

Забелешка : Доколку купите 3 или многу повеќе, можете да добиете 10% попуст попуст, ви благодариме! Answer : _____

Димензија : 14cm*20cm, 5.5"x7.9" Водоотпорен, застане со прозорецот, повторно се запечатува, може да се користат о

50pcs / многу18*30cm,20*30cm 240mic Црни Сјајни Алуминиумска Фолија за Пакување Кеси Застане Патент Торбичка Чај во �

Димензија : 5*11+2.3 см, 1.96"x4.33"+0.9" Совршен за храна, ореви, бонбони, снек пакет Материјал : Kraft Хартија во Боја :

Случаен пакет на стил!Нов Стил Висок Квалитет Мини Подарок Пакување / Подарок Пошта / S achet Plastique BonbonМодел

Случаен пакет на стил!Нов Стил Висок Квалитет Мини Подарок Пакување / Подарок Пошта / S achet Plastique BonbonМодел

Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за изработка на накит, рак

Случаен пакет на стил!Нов Стил Мини Подарок Пакување Кеси / Подарок Пошта / Накит Пакување КесиДимензија

На opp поли торба е лесно затворени и рециклирање на Мало пакување со висат дупка Материјал : Висок квалит

Димензија : 14*20cm, 5.51"x7.87" Водоотпорен, застане, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Со

SpecificatioНадвор Димензија : 9cm*14cm, 3.5"х5.5" Внатре Димензија : 7.5 cm*10.5 см, 3"*4.1" Водоотпорен, zip брава со прозорецо�

СпецификацијаБесплатен Превозот Транспарентна Пластика Мал плоштад Кутии за Пакување Складирање Кути

Please wait...