0
clear
  • 10*15cm Отвори Врвот Анти-Статички Оклопна Поли 2.5 Хард Дискови Складирање Пакување Торба ESD Анти-Статички Пакет Antistatic Пакет Торбичка
  • -20%
  • -20%
10*15cm Отвори Врвот Анти-Статички Оклопна Поли 2.5 Хард Дискови Складирање Пакување Торба ESD Анти-Статички Пакет Antistatic Пакет Торбичка

10*15cm Отвори Врвот Анти-Статички Оклопна Поли 2.5 Хард Дискови Складирање Пакување Торба ESD Анти-Статички

DEN 639.84
DEN 550.00

Количината на стоката
Тековен

Спецификација : Големина : 10cm*15cm Совршен за пакување 2.5" хард дискови. Спречување на статички start-up и штит чувствителни електронски компоненти од оштетување на електрична води и области Дебелина : 0.075 MM Материјал : APET / CPP
Ако ви треба уште една големина, ве Молиме кликнете на линкот :
Слики Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

Детални карактеристики

Тип:
Складирање Кеси
Бренд Име:
ЈАС'MFINE
Обликот:
Плоштад
Материјал:
Пластични
Шема:
Рамно Тип
Функција:
Еко-Пријателски
Форма:
Торба За Компресија Тип
Производот:
Бонбони Кутија Додатоци
Употреба:
Дребулии
Применливи Простор:
дневна соба
Број На Модел На:
пакување торба
Класификација:
Vaccum Компресирани Торба

Слични производи

Димензија : 10cm*15cm, 3.9"х5.9" Водоотпорен, застане со прозорецот, повторно се запечатува, може да се користат

100pcs / многу6*8cm Мини Големина Патент Врвот Печат Kraft Хартиена Кеса со Фолија Обложени Внатрешна Прав Леќа

100 Компјутери Бела Стендап Kraft Хартија Храна Подарок Перница Со Матирано Прозорец, Патент Затворање Шоп

50pcs / многу18*30cm,20*30cm 240mic Црни Сјајни Алуминиумска Фолија за Пакување Кеси Застане Патент Торбичка Чај во

Големина : 20cm*21cm (7.9"*8.3") Материјал : Kraft Хартија во Боја : Кафена Greaseproof, водоотпорен, нестап Најдобро за пак

Спецификација : На opp поли торба е лесно затворени и рециклирање на Мало пакување со висат дупка Материј

Димензија : 17cm*24cm, 6.7"x9.4" Водоотпорен, застане со прозорецот, повторно се запечатува, може да се користат о

Димензија : 14*20cm, 5.51"x7.87" Водоотпорен, застане, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Со

Specificatio Големина на : 10*10*10.5 см, 3.93"x3.93"x4.13" Употреба : Партија свадба подарок кутија, рачно изработени DIY сап

СпецификацијаГолемина : За 9cm 12cm xМерка Конверзија : 1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mmМатеријал : високо квалитетен м

Случаен пакет на стил!Нов Стил Мини Подарок Пакување Кеси / Подарок Пошта / Накит Пакување КесиДимензија

SpecificatioГолемина : 13cm*15cm (5.1"*5.9") Материјал : Kraft Хартија во Боја : Кафена Greaseproof, водоотпорен, нестап Најдобро

пакување коверти , поли меур mailers зелена , plalstic поштенски пликови Карактеристики розова поштенска торба

Совршен за изработка на накит, ракотворби, костим дизајн, Електронски производи & додатоци итн Материја

Забелешка : Доколку купите 3 или многу повеќе, можете да добиете 10% попуст попуст, ви благодариме! Answer : _____

Specificatio Димензија : 20cm*30cm, 7.9"x11.8" Водоотпорен, застане со алуминиумска фолија, повторно запечатува, може д

СпецификацијаГОЛЕМИНА : 14 * 16 CMПакување : 50 компјутериСликиБило каков проблем,ве молиме слободно да конт

Надворешни Димензии : 12cm*22cm Внатре Димензија : 11cm*18cm Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користа

28*38cm Само Лепило Печат OPP вреќа,100pcs / многу висока транспарентен божиќ кукла пакување торбичкаподарок dust

Пластични Кеси Накит Ziplock Zip Архивиран Заклучување Reclosable Поли Јасно Пакување Кеси Количина : 100pcs(15pcs пове

SpecificatioНадвор Димензија : 9cm*14cm, 3.5"х5.5" Внатре Димензија : 7.5 cm*10.5 см, 3"*4.1" Водоотпорен, zip брава со прозорецо

Спецификација Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново...

Надвор Димензија : 15cm*20cm Внатре Димензија : 14cm*18.5 cm Водоотпорен, Повторно запечатува, може да се користат

СпецификацијаГолемина : 7*11cm, 2.8"*4.3"Употреба : Погоден за чување на накит, жад, мали копчето батеријата, би

Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за изработка на накит, рак

Please wait...