0
clear
  • 100 Компјутери/Многу Resealable Cellophane OPP Поли Кеси Само Адхезивна Пластична Кеса Само Лепило Печат Торба Јасно Resealable Cellophane
  • -20%
  • -20%
100 Компјутери/Многу Resealable Cellophane OPP Поли Кеси Само Адхезивна Пластична Кеса Само Лепило Печат Торба Јасно Resealable Cellophane

100 Компјутери/Многу Resealable Cellophane OPP Поли Кеси Само Адхезивна Пластична Кеса Само Лепило Печат Торба

DEN 97.92
DEN 84.00

Количината на стоката
Тековен


Пластични Кеси Накит Ziplock Zip Архивиран Заклучување Reclosable Поли Јасно Пакување Кеси Количина : 100pcs(1-5pcs повеќе или помалку,се пресметува од страна на машината) Дебелина : тенка дебелина : 0.06 mm(двојно страни) евтини квалитет на многу добар квалитет Апликација : храна,намирници,бонбони,чај и сл. Пакет : 100pcsxbag,не вклучувајќи ги производите во кеси. Пред да нарачате ,ве молиме потврдете големина што ви треба.Подолу се слики само за приказ на нормален употреба. Топло совети : големини од мерењата прирачник, и може да има грешки поради различните методи за тестирање. Слики и информации само за референца, бидејќи снимање светла и различни бои на екранот и други прашања може да предизвика слика на стоки и материјали имаат одредена боја, сите да преовладуваат во вид.
Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

Детални карактеристики

боја:
10X15CM, 8X15CM, 6x13CM
Тип:
Складирање Кеси
Обликот:
Плоштад
Производот:
Бонбони Кутија Додатоци
Број На Модел На:
Складирање и пакување
Шема:
Рамно Тип
Бренд Име:
ЈАС'MFINE
Форма:
Торба За Компресија Тип
Употреба:
Дребулии
Применливи Простор:
дневна соба
Функција:
Еко-Пријателски
Класификација:
Vaccum Компресирани Торба
Материјал:
Пластични

Слични производи

Specificatio Димензија : 20cm*30cm, 7.9"x11.8" Водоотпорен, застане со алуминиумска фолија, повторно запечатува, може д

Случаен пакет на стил!Нов Стил Висок Квалитет Мини Подарок Пакување / Подарок Пошта / S achet Plastique BonbonМодел

Спецификација Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново...

Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за изработка на накит, рак

Спецификација Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за храна, к

Спецификација : На opp поли торба е лесно затворени и рециклирање на Мало пакување со висат дупка Материј

28*38cm Само Лепило Печат OPP вреќа,100pcs / многу висока транспарентен божиќ кукла пакување торбичкаподарок dust

Топло Совет : Еден инч е еднаков на околу 2.54 сантиметриДимензии : 12cm*24cm (4.7"*9.4") Материјал : Висок јасност П

Случаен пакет на стил!Нов Стил Висок Квалитет Мини Подарок Пакување / Подарок Пошта / S achet Plastique BonbonМодел

Надвор Димензија : 15cm*20cm Внатре Димензија : 14cm*18.5 cm Водоотпорен, Повторно запечатува, може да се користат

Една страна јасно позлата алуминиум ziplock торбаСпецификација : Лесно да ја раскинамДебелина : 0.075 mm еден,

Димензија : 10*15cm, 3.9"*5.9" Водоотпорен, топлина печат Совршен за храна кафе долгорочно чување Може да се кор

Големина : 11*9cm, 4.3"*3.5" Употреба : се користи широко во областа на вино, храна, спортски стока, дезинфицираа

100 Компјутери Бела Стендап Kraft Хартија Храна Подарок Перница Со Матирано Прозорец, Патент Затворање Шоп

пакување коверти , поли меур mailers зелена , plalstic поштенски пликови Карактеристики розова поштенска торба

Употреба : Етерично масло шише Пакување кутија, кармин парфем козметички лак шише подарок пакување кути

СпецификацијаГолемина : За 9cm 12cm xМерка Конверзија : 1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mmМатеријал : високо квалитетен м

50pcs / многу13*21cm,15см*23cm,18*29cm 270mic Сјајни Црни Aluminizing Кеси Застане Zip Заклучување на Храна во Прав Кенди Парти

SpecificatioНадвор Димензија : 9cm*14cm, 3.5"х5.5" Внатре Димензија : 7.5 cm*10.5 см, 3"*4.1" Водоотпорен, zip брава со прозорецо

Материјал : F масло Димензија : 10*10см, 3.93"x3.93" Главно се користи за пакување на бонбони, чоколади 10 Бои : Зел

Надворешни Димензии : 12cm*22cm Внатре Димензија : 11cm*18cm Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користа

100pcs / многу подебели име картичка џеб, 12*17cm паричникот / ткаенина ЈП ziplock торбаобновливи патент заклучува

Please wait...