0
clear
  • Мат Сина Застане Алуминиумска Фолија Вентил Патент Кеси Храна Чај Ореви долгорочно Чување Doypack Чиста Mylar Пакет Торба 100Pcs/Многу
  • -20%
  • -20%
Мат Сина Застане Алуминиумска Фолија Вентил Патент Кеси Храна Чај Ореви долгорочно Чување Doypack Чиста Mylar Пакет Торба 100Pcs/Многу

Мат Сина Застане Алуминиумска Фолија Вентил Патент Кеси Храна Чај Ореви долгорочно Чување Doypack Чиста Mylar

DEN 1440.00

Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

боја:
15x23cm, 10x15cm, 13x21cm, 18x29cm
Тип:
Складирање Кеси
Број На Модел На:
4 големини
Употреба:
Храна
Обликот:
Плоштад
Функција:
Еко-Пријателски
Применливи Простор:
дневна соба
Бренд Име:
PABCK
Материјал:
Пластични
Шема:
Рамно Тип
Форма:
Торба За Компресија Тип
Дебелина:
8 жица
Класификација:
Vaccum Компресирани Торба
Пластични Тип:
Чиста Алуминиумска Фолија
Производот:
Складирање Кеси
Спецификација:
4 sizes

Слични производи

50pcs / многу13*21cm,15см*23cm,18*29cm 270mic Сјајни Црни Aluminizing Кеси Застане Zip Заклучување на Храна во Прав Кенди Парти

СпецификацијаБесплатен Превозот Транспарентна Пластика Мал плоштад Кутии за Пакување Складирање Кути

Големина : 17*25cm, 6.7"*9.8" Моден дизајн, мала тежина и голема капацитет, отпорни на вода материјал...

Specificatio Димензија : 20cm*30cm, 7.9"x11.8" Водоотпорен, застане со алуминиумска фолија, повторно запечатува, може д

Спецификација : На opp поли торба е лесно затворени и рециклирање на Мало пакување со висат дупка Материј

Топло Совет : Еден инч е еднаков на околу 2.54 сантиметриДимензии : 12cm*24cm (4.7"*9.4") Материјал : Висок јасност П

Случаен пакет на стил!Нов Стил Висок Квалитет Мини Подарок Пакување / Подарок Пошта / S achet Plastique BonbonМодел

100pcs / многу6*8cm Мини Големина Патент Врвот Печат Kraft Хартиена Кеса со Фолија Обложени Внатрешна Прав Леќа

SpecificatioГолемина : 13cm*15cm (5.1"*5.9") Материјал : Kraft Хартија во Боја : Кафена Greaseproof, водоотпорен, нестап Најдобро

Надворешни Димензии : 12cm*22cm Внатре Димензија : 11cm*18cm Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користа

Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за изработка на накит, рак

СпецификацијаГолемина : За 9cm 12cm xМерка Конверзија : 1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mmМатеријал : високо квалитетен м

Димензија : 14*20cm, 5.51"x7.87" Водоотпорен, застане, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Со

пакување коверти , поли меур mailers зелена , plalstic поштенски пликови Карактеристики розова поштенска торба

Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за изработка на накит, рак

Димензија : 14*20cm, 5.51"x7.87" Совршен за храна, кафе, шеќер, прав, Чај долгорочно чување Zip заклучување торба е л

СпецификацијаГОЛЕМИНА : 14 * 16 CMПакување : 50 компјутериСликиБило каков проблем,ве молиме слободно да конт

СпецификацијаГолемина : 7*11cm, 2.8"*4.3"Употреба : Погоден за чување на накит, жад, мали копчето батеријата, би

Материјал : Висок квалитет ЈП Совршен пакување торба за сок, млеко, пиење, желе, оцет, соја сос, вино, масл

Димензија : 10*15cm, 3.9"*5.9" Водоотпорен, топлина печат Совршен за храна кафе долгорочно чување Може да се кор

Совршен за изработка на накит, ракотворби, костим дизајн, Електронски производи & додатоци итн Материја

Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за изработка на накит, рак

SpecificatioНадвор Димензија : 9cm*14cm, 3.5"х5.5" Внатре Димензија : 7.5 cm*10.5 см, 3"*4.1" Водоотпорен, zip брава со прозорецо

Поли Кеси 12*15 CM Транспарентен Opp Вреќа Пакување, Пластични Кеси Само Лепило Печат кесипакет на Кора Тоа и

Случаен пакет на стил!Нов Стил Висок Квалитет Мини Подарок Пакување / Подарок Пошта / S achet Plastique BonbonМодел

Спецификација Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за храна, к

6*9cm,200 X Позлата алуминиумска фолија торба топлина запечатува Сребрена металик Aluminized пластични торбичк

Please wait...