0
clear
  • 28*38cm Само Лепило Печат OPP вреќа,100pcs/многу висока транспарентен божиќ кукла пакување торбичка-подарок dustproof вреќа леплива лента печат
  • -20%
  • -20%
28*38cm Само Лепило Печат OPP вреќа,100pcs/многу висока транспарентен божиќ кукла пакување торбичка-подарок dustproof вреќа леплива лента печат

28*38cm Само Лепило Печат OPP вреќа,100pcs/многу висока транспарентен божиќ кукла пакување торбичка-подарок

DEN 187.20
DEN 161.00

Количината на стоката
Тековен

28*38cm Само Лепило Печат OPP вреќа,100pcs/многу висока транспарентен божиќ кукла пакување торбичка-подарок dustproof вреќа леплива лента печат Само Лепило Печат OPP вреќа-голема јасно накит/храна пакување Торба торбичка име : Транспарентна Самоуправа лепило печат OPP вреќа Големина : 28cm*38cm(ширина*должина) Пакување : 100pcs/многу Боја : Сите транспарентен Дебелина : една страна 0.025 мм, двојно страна од 0,05 мм Употреба : пакет накит, храна, облека, ткаенини, облека, Т-маица, овошје и др.
Контакт со нас на :
Ако имате дополнителни прашања ве молиме не двоумете се да contactus.
Ние ќе ви одговори на вашата порака, како е можно поскоро.
Ви благодариме!
Посакуваме да имате пријатен шопинг!
=
Drear Пријател,
Добредојдовте на нашата продавница!! Се надевам дека ќе имаат среќен шопинг тука.,Ние ќе ви испратиме голем бесплатен дар само слика од Екранот слика ќе го споделите !!
Додадете нашата продавница :
таму ќе биде e-mail за да ве информираме за сите нови пристигнување или попуст.
Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

Детални карактеристики

Бренд Име:
ЈАС'MFINE
Производот:
Бонбони Кутија Додатоци
Шема:
Рамно Тип
Класификација:
Vaccum Компресирани Торба
Материјал:
ДОМАШНО МИЛЕНИЧЕ+PE
Употреба:
Дребулии
Применливи Простор:
дневна соба
Дебелина:
9 жица
Форма:
Торба За Компресија Тип
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
opp
Обликот:
Плоштад
Тип:
Складирање Кеси

Слични производи

Димензија : 10cm*15cm, 3.9"х5.9" Водоотпорен, застане со прозорецот, повторно се запечатува, може да се користат

100 Компјутери Чипка Cookie Бонбони Печење Пластична Амбалажа и Кеси, OPP самолепливи Торба за Накит Додатоци

100pcs / многу6*8cm Мини Големина Патент Врвот Печат Kraft Хартиена Кеса со Фолија Обложени Внатрешна Прав Леќа

100 Компјутери Бела Стендап Kraft Хартија Храна Подарок Перница Со Матирано Прозорец, Патент Затворање Шоп

Случаен пакет на стил!Нов Стил Висок Квалитет Мини Подарок Пакување / Подарок Пошта / S achet Plastique BonbonМодел

50pcs / многу13*21cm,15см*23cm,18*29cm 270mic Сјајни Црни Aluminizing Кеси Застане Zip Заклучување на Храна во Прав Кенди Парти

Материјал : Висок квалитет ЈП Совршен пакување торба за сок, млеко, пиење, желе, оцет, соја сос, вино, масл

Надвор Димензија : 15cm*20cm Внатре Димензија : 14cm*18.5 cm Водоотпорен, Повторно запечатува, може да се користат

Димензија : 5*11+2.3 см, 1.96"x4.33"+0.9" Совршен за храна, ореви, бонбони, снек пакет Материјал : Kraft Хартија во Боја :

SpecificatioГолемина : 13cm*15cm (5.1"*5.9") Материјал : Kraft Хартија во Боја : Кафена Greaseproof, водоотпорен, нестап Најдобро

Спецификација Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за храна, к

Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за изработка на накит, рак

Совршен за изработка на накит, ракотворби, костим дизајн, Електронски производи & додатоци итн Материја

Specificatio Големина на : 10*10*10.5 см, 3.93"x3.93"x4.13" Употреба : Партија свадба подарок кутија, рачно изработени DIY сап

Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за изработка на накит, рак

Спецификација Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за Козмети

СпецификацијаГОЛЕМИНА : 14 * 16 CMПакување : 50 компјутериСликиБило каков проблем,ве молиме слободно да конт

СпецификацијаБесплатен Превозот Транспарентна Пластика Мал плоштад Кутии за Пакување Складирање Кути

Големина : 11*9cm, 4.3"*3.5" Употреба : се користи широко во областа на вино, храна, спортски стока, дезинфицираа

100 Pcs Јасно самолепливи Облека Пластична Амбалажа Кеса, Дебели ЈП Торба за Облека Панталони Фармерки, 28x42

СпецификацијаГолемина : За 9cm 12cm xМерка Конверзија : 1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mmМатеријал : високо квалитетен м

Топло Совет : Еден инч е еднаков на околу 2.54 сантиметриДимензии : 12cm*24cm (4.7"*9.4") Материјал : Висок јасност П

Please wait...