0
clear
  • Трговија на големо 100 компјутери/многу 9x12cm бела drawable organza Божиќ свадба подарок перница накит пакување drawable organza кеси&торбичка
  • -20%
  • -20%
Трговија на големо 100 компјутери/многу 9x12cm бела drawable organza Божиќ свадба подарок перница накит пакување drawable organza кеси&торбичка

Трговија на големо 100 компјутери/многу 9x12cm бела drawable organza Божиќ свадба подарок перница накит пакување

DEN 239.52
DEN 206.00

Количината на стоката
Тековен


Спецификација
Големина : За 9cm 12cm x
Мерка Конверзија : 1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mm
Материјал : високо квалитетен материјал organza
Пакет : 95-100pcs
Објектот Useage
Одговара Накит Обетки Бонбони Свадба Подарок Пакување Екранот
Кога го користите колку што можете нежно повлечете панделки, убава и лесна за пристојност, за голем број на подароци, накит, жад, прстени, ѓердани, обетки, сушени цвеќиња, козметика, бамбус јаглен, и други подарок пакување. Исто така, може да се рециклира, може да се нарекува еколошки производи! Предиво ќеси кои припаѓаат рачно изработени пакување, конец, интерфејси и други прашања е неизбежна. Големината на грешка е околу 1 CM е нормалниот опсег. Слики
Drear Пријател,
Добредојдовте на нашата продавница!! Се надевам дека ќе имаат среќен шопинг тука.,Ние ќе ви испратиме голем бесплатен дар само слика од Екранот слика ќе го споделите !!
Додадете нашата продавница :
таму ќе биде e-mail за да ве информираме за сите нови пристигнување или попуст.
Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

Детални карактеристики

Бренд Име:
ЈАС'MFINE
Производот:
Бонбони Кутија Додатоци
Шема:
Рамно Тип
Класификација:
Vaccum Компресирани Торба
Форма:
Торба За Компресија Тип
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
Складирање и пакување
Обликот:
Плоштад
Тип:
Складирање Кеси

Слични производи

50pcs / многу18*30cm,20*30cm 240mic Црни Сјајни Алуминиумска Фолија за Пакување Кеси Застане Патент Торбичка Чај во

Случаен пакет на стил!Нов Стил Висок Квалитет Мини Подарок Пакување / Подарок Пошта / S achet Plastique BonbonМодел

Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Organza кесиГолемина : 9x12cmКоличина : 50 компјутери / многуЗа Боите : Ние им

100pcs / многу подебели име картичка џеб, 12*17cm паричникот / ткаенина ЈП ziplock торбаобновливи патент заклучува

СпецификацијаГОЛЕМИНА : 14 * 16 CMПакување : 50 компјутериСликиБило каков проблем,ве молиме слободно да конт

СпецификацијаГолемина : 7*11cm, 2.8"*4.3"Употреба : Погоден за чување на накит, жад, мали копчето батеријата, би

Материјал : Висок квалитет ЈП Совршен пакување торба за сок, млеко, пиење, желе, оцет, соја сос, вино, масл

Употреба : Етерично масло шише Пакување кутија, кармин парфем козметички лак шише подарок пакување кути

Надвор Димензија : 15cm*20cm Внатре Димензија : 14cm*18.5 cm Водоотпорен, Повторно запечатува, може да се користат

Specificatio Димензија : 20cm*30cm, 7.9"x11.8" Водоотпорен, застане со алуминиумска фолија, повторно запечатува, може д

50pcs / многу13*21cm,15см*23cm,18*29cm 270mic Сјајни Црни Aluminizing Кеси Застане Zip Заклучување на Храна во Прав Кенди Парти

Димензија : 10cm*15cm, 3.9"х5.9" Водоотпорен, застане со прозорецот, повторно се запечатува, може да се користат

Големина : 11*9cm, 4.3"*3.5" Употреба : се користи широко во областа на вино, храна, спортски стока, дезинфицираа

Забелешка : Доколку купите 3 или многу повеќе, можете да добиете 10% попуст попуст, ви благодариме! Answer : _____

Спецификација Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за храна, к

Спецификација Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за Козмети

Спецификација : На opp поли торба е лесно затворени и рециклирање на Мало пакување со висат дупка Материј

Поли Кеси 12*15 CM Транспарентен Opp Вреќа Пакување, Пластични Кеси Само Лепило Печат кесипакет на Кора Тоа и

Димензија : 11cm*16cm 13x18cm 14x19cm 15x22cm 17x24cm 18x26cm 20x30cm Водоотпорен, застане со прозорецот, повторно се запечатува,

100 Pcs Јасно самолепливи Облека Пластична Амбалажа Кеса, Дебели ЈП Торба за Облека Панталони Фармерки, 28x42

Големина : 10*20cm, 3.9"*7.9" Употреба : се користи широко во областа на вино, храна, спортски стока, дезинфицираа

Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за изработка на накит, рак

Големина : 17*25cm, 6.7"*9.8" Моден дизајн, мала тежина и голема капацитет, отпорни на вода материјал...

Случаен пакет на стил!Нов Стил Висок Квалитет Мини Подарок Пакување / Подарок Пошта / S achet Plastique BonbonМодел

Материјал : F масло Димензија : 10*10см, 3.93"x3.93" Главно се користи за пакување на бонбони, чоколади 10 Бои : Зел

Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за храна во прав, кафе, оре

Топло Совет : Еден инч е еднаков на околу 2.54 сантиметриДимензии : 12cm*24cm (4.7"*9.4") Материјал : Висок јасност П

Please wait...