0
clear
  • 10 Компјутери Бутик Алуминиумска Фолија Кеси Zifeng Dai Торба Подарок Сува Храна Овошје, Јатчесто Овошје Чај Пакување Пошта Патент Запечатување Кеси
  • -20%
  • -20%
10 Компјутери Бутик Алуминиумска Фолија Кеси Zifeng Dai Торба Подарок Сува Храна Овошје, Јатчесто Овошје Чај Пакување Пошта Патент Запечатување Кеси

10 Компјутери Бутик Алуминиумска Фолија Кеси Zifeng Dai Торба Подарок Сува Храна Овошје, Јатчесто Овошје Чај

DEN 68.64
DEN 59.00

Количината на стоката
Тековен


Име : Алуминиумска Фолија Стенд-АП Торба Материјали : Алуминиумска Фолија + ЈП Дебелина : 0.14 mm еден, двострано 0.28 mm Стил : Три работ запечатување & Патент Врвот Број : 10 / многу Карактеристики : Добро запечатување, добра транспарентност. Храна одделение материјали. Апликација за : кафе грав,чај,сува орев,ужинка,какао грав,храна,итн Различни пакет контрола
Направи вашата работа повеќе лесно.
Drear Пријател,
Добредојдовте на нашата продавница!! Се надевам дека ќе имаат среќен шопинг тука.,Ние ќе ви испратиме голем бесплатен дар само слика од Екранот слика ќе го споделите !!
Додадете нашата продавница :
таму ќе биде e-mail за да ве информираме за сите нови пристигнување или попуст.
Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

Детални карактеристики

боја:
8x11cm, 8x15cm, 10x15cm, 13x18cm, 15x22cm
Бренд Име:
ЈАС'MFINE
Производот:
Бонбони Кутија Додатоци
Шема:
Рамно Тип
Класификација:
Vaccum Компресирани Торба
Материјал:
Пластични
Употреба:
Дребулии
Применливи Простор:
дневна соба
Форма:
Торба За Компресија Тип
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
пакување торба
Обликот:
Плоштад
Тип:
Складирање Кеси

Слични производи

Една страна јасно позлата алуминиум ziplock торбаСпецификација : Лесно да ја раскинамДебелина : 0.075 mm еден, �

Димензија : 6*9cm, 2.4"*3.5" Водоотпорен, топлина печат Совршен за храна кафе долгорочно чување Може да се кори�

Употреба : Етерично масло шише Пакување кутија, кармин парфем козметички лак шише подарок пакување кути

СпецификацијаГОЛЕМИНА : 14 * 16 CMПакување : 50 компјутериСликиБило каков проблем,ве молиме слободно да конт

Големина : 10*20cm, 3.9"*7.9" Употреба : се користи широко во областа на вино, храна, спортски стока, дезинфицираа

Димензија : 10cm*15cm, 3.9"х5.9" Водоотпорен, застане со прозорецот, повторно се запечатува, може да се користат �

Спецификација Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за Козмети�

СпецификацијаГолемина : 7*11cm, 2.8"*4.3"Употреба : Погоден за чување на накит, жад, мали копчето батеријата, би�

Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за изработка на накит, рак

СпецификацијаБесплатен Превозот Транспарентна Пластика Мал плоштад Кутии за Пакување Складирање Кути

Спецификација : На opp поли торба е лесно затворени и рециклирање на Мало пакување со висат дупка Материј�

Димензија : 14*20cm, 5.51"x7.87" Водоотпорен, застане, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Со

Големина : 11*9cm, 4.3"*3.5" Употреба : се користи широко во областа на вино, храна, спортски стока, дезинфицираа�

Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за храна во прав, кафе, оре

Specificatio Димензија : 20cm*30cm, 7.9"x11.8" Водоотпорен, застане со алуминиумска фолија, повторно запечатува, може д�

100pcs / многу подебели име картичка џеб, 12*17cm паричникот / ткаенина ЈП ziplock торбаобновливи патент заклучува

SpecificatioГолемина : 13cm*15cm (5.1"*5.9") Материјал : Kraft Хартија во Боја : Кафена Greaseproof, водоотпорен, нестап Најдобро

Спецификација Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за храна, к�

Случаен пакет на стил!Нов Стил Висок Квалитет Мини Подарок Пакување / Подарок Пошта / S achet Plastique BonbonМодел

Надворешни Димензии : 12cm*22cm Внатре Димензија : 11cm*18cm Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користа

Големина : 20cm*21cm (7.9"*8.3") Материјал : Kraft Хартија во Боја : Кафена Greaseproof, водоотпорен, нестап Најдобро за пак

Please wait...