0
clear
  • 50pcs/многу-18*30cm,20*30cm 240mic Црни Сјајни Алуминиумска Фолија за Пакување Кеси Застане Патент Торбичка Чај во Прав Храна Партија Подарок Торба
  • -20%
  • -20%
50pcs/многу-18*30cm,20*30cm 240mic Црни Сјајни Алуминиумска Фолија за Пакување Кеси Застане Патент Торбичка Чај во Прав Храна Партија Подарок Торба

50pcs/многу-18*30cm,20*30cm 240mic Црни Сјајни Алуминиумска Фолија за Пакување Кеси Застане Патент Торбичка

DEN 1464.00
DEN 1259.00

Количината на стоката
Тековен


50pcs/многу-18*30cm,20*30cm 240mic Црни Сјајни Алуминиумска Фолија за Пакување Кеси Застане Патент Торбичка Чај во Прав Храна Партија Подарок Торба
Стил : Застане Црна Алуминиумска Фолија Zip Заклучување Торба
Материјал : Алуминиум Фолија
Димензии : ширина*висина+дното 18*30cm+5cm 7.1"*11.7"+1.9" 20*30cm+5cm 7.8"*11.7"+1.9
Предности : Кислород Отпор, Вода Доказ, Масло Доказ, Висока Бариера
Употреба : Широко се користат во Закуски, Ореви, Овошје, Замрзната храна, Чај, Кафе (грав),
Прав Меша, Бонбони, Бања Соли, Пет третира
Карактеристики :
1). Со Ре' запечатува zip заклучување опции, лесно да се отвораат и затвораат
2). Екстракција е на мртов агол, заштита на запечатување сексот е многу силна, течење доказ за квалитет
3). Со Хуманизирано дизајн на солза рецки на страни, што го прави кинење на пошта удобен со двете двете страни
Drear Пријател,
Добредојдовте на нашата продавница!! Се надевам дека ќе имаат среќен шопинг тука.,Ние ќе ви испратиме голем бесплатен дар само слика од Екранот слика ќе го споделите !!
Додадете нашата продавница :
таму ќе биде e-mail за да ве информираме за сите нови пристигнување или попуст.
Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

Детални карактеристики

боја:
20x30cm 5cm, 18x30cm 5cm
Тип:
Складирање Кеси
Обликот:
Плоштад
Бренд Име:
ЈАС'MFINE
Применливи Простор:
дневна соба
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Дебелина:
9 жица
Број На Модел На:
Сјајни Алуминиумска Фолија За Пакување Кеси Застане Патент Торбичка Чај Во Прав С
Производот:
Бонбони Кутија Додатоци
Шема:
Рамно Тип
Форма:
Торба За Компресија Тип
Употреба:
Дребулии
Класификација:
Vaccum Компресирани Торба
Материјал:
алуминиумска фолија

Слични производи

Поли Кеси 12*15 CM Транспарентен Opp Вреќа Пакување, Пластични Кеси Само Лепило Печат кесипакет на Кора Тоа и

Спецификација Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за Козмети

Надвор Димензија : 15cm*20cm Внатре Димензија : 14cm*18.5 cm Водоотпорен, Повторно запечатува, може да се користат

Случаен пакет на стил!Нов Стил Висок Квалитет Мини Подарок Пакување / Подарок Пошта / S achet Plastique BonbonМодел

Материјал : F масло Димензија : 10*10см, 3.93"x3.93" Главно се користи за пакување на бонбони, чоколади 10 Бои : Зел

Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за храна во прав, кафе, оре

Спецификација Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново...

100pcs / многу подебели име картичка џеб, 12*17cm паричникот / ткаенина ЈП ziplock торбаобновливи патент заклучува

Забелешка : Доколку купите 3 или многу повеќе, можете да добиете 10% попуст попуст, ви благодариме! Answer : _____

Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за изработка на накит, рак

50pcs / многу13*21cm,15см*23cm,18*29cm 270mic Сјајни Црни Aluminizing Кеси Застане Zip Заклучување на Храна во Прав Кенди Парти

Спецификација Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за изработ

Спецификација Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за Козмети

СпецификацијаГолемина : 7*11cm, 2.8"*4.3"Употреба : Погоден за чување на накит, жад, мали копчето батеријата, би

100 Pcs Јасно самолепливи Облека Пластична Амбалажа Кеса, Дебели ЈП Торба за Облека Панталони Фармерки, 28x42

Големина : 17*25cm, 6.7"*9.8" Моден дизајн, мала тежина и голема капацитет, отпорни на вода материјал Патент отво

Случаен пакет на стил!Нов Стил Висок Квалитет Мини Подарок Пакување / Подарок Пошта / S achet Plastique BonbonМодел

Една страна јасно позлата алуминиум ziplock торбаСпецификација : Лесно да ја раскинамДебелина : 0.075 mm еден,

Димензија : 6*9cm, 2.4"*3.5" Водоотпорен, топлина печат Совршен за храна кафе долгорочно чување Може да се кори

СпецификацијаГОЛЕМИНА : 14 * 16 CMПакување : 50 компјутериСликиБило каков проблем,ве молиме слободно да конт

SpecificatioГолемина : 13cm*15cm (5.1"*5.9") Материјал : Kraft Хартија во Боја : Кафена Greaseproof, водоотпорен, нестап Најдобро

100 Компјутери Чипка Cookie Бонбони Печење Пластична Амбалажа и Кеси, OPP самолепливи Торба за Накит Додатоци

100 Компјутери Бела Стендап Kraft Хартија Храна Подарок Перница Со Матирано Прозорец, Патент Затворање Шоп

Please wait...