0
clear
  • Мало 200Pcs/Многу 10 Големини Само Лепило Печат Транспарентна Пластична Амбалажа и Кеси За Накит Намирници Поли Торба Пакет
  • -20%
  • -20%
Мало 200Pcs/Многу 10 Големини Само Лепило Печат Транспарентна Пластична Амбалажа и Кеси За Накит Намирници Поли Торба Пакет

Мало 200Pcs/Многу 10 Големини Само Лепило Печат Транспарентна Пластична Амбалажа и Кеси За Накит Намирници

DEN 383.52
DEN 330.00

Количината на стоката
Тековен

Совршен за изработка на накит, ракотворби, костим дизајн, Електронски производи & додатоци итн Материјал : P lastic Димензија : 10x15cm 10x20cm 12x17cm 14x20cm 16x24cm 20x30cm 24x34cm 28x40cm 30x42cm 35x44cm Само продажба на пакет торба, на други предмети што не се вклучени
Контакт со нас на :
Ако имате дополнителни прашања ве молиме не двоумете се да contactus.
Ние ќе ви одговори на вашата порака, како е можно поскоро.
Ви благодариме!
Посакуваме да имате пријатен шопинг!
Drear Пријател,
Добредојдовте на нашата продавница!! Се надевам дека ќе имаат среќен шопинг тука.,Ние ќе ви испратиме голем бесплатен дар само слика од Екранот слика ќе го споделите !!
Додадете нашата продавница :
таму ќе биде e-mail за да ве информираме за сите нови пристигнување или попуст.
Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

Детални карактеристики

боја:
14x20cm, 24x34cm, 10x20cm, 30x42cm, 35x44cm, 12x17cm, 28x40cm, 10x15cm, 16x24cm, 20x30cm
Тип:
Складирање Кеси
Обликот:
Плоштад
Бренд Име:
ЈАС'MFINE
Производот:
Бонбони Кутија Додатоци
Шема:
Рамно Тип
Форма:
Торба За Компресија Тип
Употреба:
Дребулии
Функција:
Еко-Пријателски
Дебелина:
8 жица
Применливи Простор:
дневна соба
Класификација:
Vaccum Компресирани Торба
Број На Модел На:
Само Лепило Печат Транспарентна Пластична Амбалажа И Кеси За Накит Groc
Материјал:
Пластични
одговараат за:
накит одлуки, занаети, костим дизајн, Електронски производи и пристап
Материјал:
Пластични

Слични производи

Спецификација Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново...

Материјал : Висок квалитет ЈП Совршен пакување торба за сок, млеко, пиење, желе, оцет, соја сос, вино, масл

Големина : 11*9cm, 4.3"*3.5" Употреба : се користи широко во областа на вино, храна, спортски стока, дезинфицираа

Спецификација Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за Козмети

Димензија : 11cm*16cm 13x18cm 14x19cm 15x22cm 17x24cm 18x26cm 20x30cm Водоотпорен, застане со прозорецот, повторно се запечатува,

Случаен пакет на стил!Нов Стил Висок Квалитет Мини Подарок Пакување / Подарок Пошта / S achet Plastique BonbonМодел

Случаен пакет на стил!Нов Стил Висок Квалитет Мини Подарок Пакување / Подарок Пошта / S achet Plastique BonbonМодел

Случаен пакет на стил!Нов Стил Мини Подарок Пакување Кеси / Подарок Пошта / Накит Пакување КесиДимензија

Една страна јасно позлата алуминиум ziplock торбаСпецификација : Лесно да ја раскинамДебелина : 0.075 mm еден,

Specificatio Големина на : 10*10*10.5 см, 3.93"x3.93"x4.13" Употреба : Партија свадба подарок кутија, рачно изработени DIY сап

Употреба : Етерично масло шише Пакување кутија, кармин парфем козметички лак шише подарок пакување кути

Надвор Димензија : 15cm*20cm Внатре Димензија : 14cm*18.5 cm Водоотпорен, Повторно запечатува, може да се користат

Димензија : 10cm*15cm, 3.9"х5.9" Водоотпорен, застане со прозорецот, повторно се запечатува, може да се користат

Димензија : 14*20cm, 5.51"x7.87" Водоотпорен, застане, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Со

Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за храна во прав, кафе, оре

Please wait...