0
clear
  • 100Pcs/Број 7*11cm Јасно Мека ПВЦ Resealable Ziplock Анти-оксидација Накит Пластична Кеса Партија Патент Анти-оцрни Ѓердан Торбичка
  • -20%
  • -20%
100Pcs/Број 7*11cm Јасно Мека ПВЦ Resealable Ziplock Анти-оксидација Накит Пластична Кеса Партија Патент Анти-оцрни Ѓердан Торбичка

100Pcs/Број 7*11cm Јасно Мека ПВЦ Resealable Ziplock Анти-оксидација Накит Пластична Кеса Партија Патент Анти-оцрни

DEN 714.72
DEN 615.00

Количината на стоката
Тековен


Спецификација
Големина : 7*11cm, 2.8"*4.3"
Употреба : Погоден за чување на накит, жад, мали копчето батеријата, бисери, жад и така натаму
Материјал : Високо квалитетни ПВЦ пластика
Боја : Транспарентна
Карактеристики : Водоотпорен, zip заклучување торба е лесно затворени и рециклирање , не е лесно да се скршени, moistureproof, спречување на оксидација
Ве молиме Имајте во предвид : Оваа торба НЕ вклучуваат било накит или намирници!! Сликата е само за
користење на пример, сите standared со вистински објект кој сте го добиле!! Слики
Drear Пријател,
Добредојдовте на нашата продавница!! Се надевам дека ќе имаат среќен шопинг тука.,Ние ќе ви испратиме голем бесплатен дар само слика од Екранот слика ќе го споделите !!
Додадете нашата продавница :
таму ќе биде e-mail за да ве информираме за сите нови пристигнување или попуст.
Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

Детални карактеристики

Бренд Име:
ЈАС'MFINE
Производот:
Бонбони Кутија Додатоци
Шема:
Рамно Тип
Класификација:
Vaccum Компресирани Торба
Материјал:
Пластични
Употреба:
Дребулии
Применливи Простор:
дневна соба
Дебелина:
13 жица
Форма:
Торба За Компресија Тип
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
Складирање Кеси
Обликот:
Плоштад
Тип:
Складирање Кеси

Слични производи

100 Pcs Јасно самолепливи Облека Пластична Амбалажа Кеса, Дебели ЈП Торба за Облека Панталони Фармерки, 28x42

Опис На ПроизводотОбјектот Количество 50 PCS / многуТочка Бр.Голем Шопинг ТорбаОбјектот МатеријалиПласт

6*9cm,200 X Позлата алуминиумска фолија торба топлина запечатува Сребрена металик Aluminized пластични торбичк

Материјал : Висок квалитет ЈП Совршен пакување торба за сок, млеко, пиење, желе, оцет, соја сос, вино, масл

Димензија : 10*15cm, 3.9"*5.9" Водоотпорен, топлина печат Совршен за храна кафе долгорочно чување Може да се кор

Надворешни Димензии : 12cm*22cm Внатре Димензија : 11cm*18cm Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користа

Спецификација Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за храна, к

Една страна јасно позлата алуминиум ziplock торбаСпецификација : Лесно да ја раскинамДебелина : 0.075 mm еден,

Случаен пакет на стил!Нов Стил Мини Подарок Пакување Кеси / Подарок Пошта / Накит Пакување КесиДимензија

Големина : 11*9cm, 4.3"*3.5" Употреба : се користи широко во областа на вино, храна, спортски стока, дезинфицираа

Поли Кеси 12*15 CM Транспарентен Opp Вреќа Пакување, Пластични Кеси Само Лепило Печат кесипакет на Кора Тоа и

100 Компјутери Чипка Cookie Бонбони Печење Пластична Амбалажа и Кеси, OPP самолепливи Торба за Накит Додатоци

Димензија : 11cm*16cm 13x18cm 14x19cm 15x22cm 17x24cm 18x26cm 20x30cm Водоотпорен, застане со прозорецот, повторно се запечатува,

Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за изработка на накит, рак

СпецификацијаБесплатен Превозот Транспарентна Пластика Мал плоштад Кутии за Пакување Складирање Кути

Please wait...