0
clear
  • 30*40cm Алуминиумска Фолија / Заоблачено Resealable Вентил Пластични Мало Ziplock Пакет за Складирање Кеси, Патент Zip Заклучување Торба Мало Пакет
  • -20%
  • -20%
30*40cm Алуминиумска Фолија / Заоблачено Resealable Вентил Пластични Мало Ziplock Пакет за Складирање Кеси, Патент Zip Заклучување Торба Мало Пакет

30*40cm Алуминиумска Фолија / Заоблачено Resealable Вентил Пластични Мало Ziplock Пакет за Складирање Кеси,

DEN 1535.52
DEN 1320.00

Количината на стоката
Тековен

Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново. Совршен за изработка на накит, ракотворби, костим дизајн, Електронски производи & додатоци итн На ziplock торба е лесно затворени и рециклирање Материјал : Висок квалитет транспарентен PP(Propene Полимер) Мерење : Надворешни Димензии : 30cm*40cm, Внатре Димензија : 28.5 cm*34.5 cm Боја : Пред е јасно, Назад е алуминиумска фолија
Ако ви треба уште една големина, ве Молиме кликнете на линкот :
Ако имате дополнителни прашања ве молиме не двоумете се да contactus.
Ние ќе ви одговори на вашата порака, како е можно поскоро.
Ви благодариме!
Посакуваме да имате пријатен шопинг
Слики од јасно пред alumimun фолија ziplock храна складирање торба торбичка : Апликации на јасни пред alumimun фолија ziplock храна складирање торба торбичка : Предности на јасни пред alumimun фолија ziplock храна складирање торба торбичка : Различни од јасно пред alumimun фолија ziplock храна складирање торба торбичка :
Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

Детални карактеристики

Тип:
Складирање Кеси
Обликот:
Плоштад
Производот:
Бонбони Кутија Додатоци
Шема:
Рамно Тип
Форма:
Торба За Компресија Тип
Употреба:
Дребулии
Број На Модел На:
30*40cm Алуминиумска Фолија / Заоблачено Resealable Вентил Пластична Кеса
Класификација:
Vaccum Компресирани Торба
Применливи Простор:
дневна соба
Дебелина:
8 жица
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Алуминиумска Фолија

Слични производи

Спецификација Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за Козмети

Случаен пакет на стил!Нов Стил Висок Квалитет Мини Подарок Пакување / Подарок Пошта / S achet Plastique BonbonМодел

Спецификација : На opp поли торба е лесно затворени и рециклирање на Мало пакување со висат дупка Материј

100 Компјутери Бела Стендап Kraft Хартија Храна Подарок Перница Со Матирано Прозорец, Патент Затворање Шоп

Големина : 20cm*21cm (7.9"*8.3") Материјал : Kraft Хартија во Боја : Кафена Greaseproof, водоотпорен, нестап Најдобро за пак

Димензија : 11cm*16cm 13x18cm 14x19cm 15x22cm 17x24cm 18x26cm 20x30cm Водоотпорен, застане со прозорецот, повторно се запечатува,

Поли Кеси 12*15 CM Транспарентен Opp Вреќа Пакување, Пластични Кеси Само Лепило Печат кесипакет на Кора Тоа и

Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за изработка на накит, рак

Случаен пакет на стил!Нов Стил Мини Подарок Пакување Кеси / Подарок Пошта / Накит Пакување КесиДимензија

Големина : 10*20cm, 3.9"*7.9" Употреба : се користи широко во областа на вино, храна, спортски стока, дезинфицираа

СпецификацијаБесплатен Превозот Транспарентна Пластика Мал плоштад Кутии за Пакување Складирање Кути

Надворешни Димензии : 12cm*22cm Внатре Димензија : 11cm*18cm Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користа

СпецификацијаЈас tem Количество 50 PCS / многу Точка Бр Kraft Меур Кеси 002 Објект Материјали Kraft Меур Главната Б

Материјал : F масло Димензија : 10*10см, 3.93"x3.93" Главно се користи за пакување на бонбони, чоколади 10 Бои : Зел

Димензија : 10cm*15cm, 3.9"х5.9" Водоотпорен, застане со прозорецот, повторно се запечатува, може да се користат

Опис На ПроизводотОбјектот Количество 50 PCS / многуТочка Бр.Голем Шопинг ТорбаОбјектот МатеријалиПласт

СпецификацијаГОЛЕМИНА : 14 * 16 CMПакување : 50 компјутериСликиБило каков проблем,ве молиме слободно да конт

100pcs / многу6*8cm Мини Големина Патент Врвот Печат Kraft Хартиена Кеса со Фолија Обложени Внатрешна Прав Леќа

Спецификација Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за храна, к

Димензија : 6*9cm, 2.4"*3.5" Водоотпорен, топлина печат Совршен за храна кафе долгорочно чување Може да се кори

6*9cm,200 X Позлата алуминиумска фолија торба топлина запечатува Сребрена металик Aluminized пластични торбичк

Една страна јасно позлата алуминиум ziplock торбаСпецификација : Лесно да ја раскинамДебелина : 0.075 mm еден,

50pcs / многу13*21cm,15см*23cm,18*29cm 270mic Сјајни Црни Aluminizing Кеси Застане Zip Заклучување на Храна во Прав Кенди Парти

Топло Совет : Еден инч е еднаков на околу 2.54 сантиметриДимензии : 12cm*24cm (4.7"*9.4") Материјал : Висок јасност П

Забелешка : Доколку купите 3 или многу повеќе, можете да добиете 10% попуст попуст, ви благодариме! Answer : _____

пакување коверти , поли меур mailers зелена , plalstic поштенски пликови Карактеристики розова поштенска торба

Големина : 11*9cm, 4.3"*3.5" Употреба : се користи широко во областа на вино, храна, спортски стока, дезинфицираа

Спецификација Димензија : 14cm*20cm, 5.5"x7.9" Водоотпорен, застане со мат прозорецот, повторно се запечатува, мо

Please wait...