0
clear
  • Мало Браун 20*21cm 50Pcs/Многу Пржена Храна Пакување Палачинка Леб Ужина Чип Пакетот Торба Природни Kraft Хартија Greaseproof Хартиена Кеса
  • -20%
  • -20%
Мало Браун 20*21cm 50Pcs/Многу Пржена Храна Пакување Палачинка Леб Ужина Чип Пакетот Торба Природни Kraft Хартија Greaseproof Хартиена Кеса

Мало Браун 20*21cm 50Pcs/Многу Пржена Храна Пакување Палачинка Леб Ужина Чип Пакетот Торба Природни Kraft Хартија

DEN 527.52
DEN 454.00

Количината на стоката
Тековен

Големина : 20cm*21cm (7.9"*8.3") Материјал : Kraft Хартија во Боја : Кафена Greaseproof, водоотпорен, не-стап Најдобро за пакување на храна, леб, десерт, сендвич, Хамбургер, грицки, бонбони, колачи, бисквит, ореви, чипс, итн.
Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

Детални карактеристики

Бренд Име:
ЈАС'MFINE
Производот:
Бонбони Кутија Додатоци
Шема:
Рамно Тип
Класификација:
Vaccum Компресирани Торба
Материјал:
Ткаенини
Употреба:
Дребулии
Применливи Простор:
дневна соба
Форма:
Торба За Компресија Тип
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
Kraft Хартија
Обликот:
Плоштад
Тип:
Складирање Кеси

Слични производи

Димензија : 10*15cm, 3.9"*5.9" Водоотпорен, топлина печат Совршен за храна кафе долгорочно чување Може да се кор

6*9cm,200 X Позлата алуминиумска фолија торба топлина запечатува Сребрена металик Aluminized пластични торбичк

100 Pcs Јасно самолепливи Облека Пластична Амбалажа Кеса, Дебели ЈП Торба за Облека Панталони Фармерки, 28x42

SpecificatioГолемина : 13cm*15cm (5.1"*5.9") Материјал : Kraft Хартија во Боја : Кафена Greaseproof, водоотпорен, нестап Најдобро

100 Компјутери Бела Стендап Kraft Хартија Храна Подарок Перница Со Матирано Прозорец, Патент Затворање Шоп

100pcs / многу подебели име картичка џеб, 12*17cm паричникот / ткаенина ЈП ziplock торбаобновливи патент заклучува

Случаен пакет на стил!Нов Стил Мини Подарок Пакување Кеси / Подарок Пошта / Накит Пакување КесиДимензија

Големина : 11*9cm, 4.3"*3.5" Употреба : се користи широко во областа на вино, храна, спортски стока, дезинфицираа

пакување коверти , поли меур mailers зелена , plalstic поштенски пликови Карактеристики розова поштенска торба

Спецификација Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за Козмети

СпецификацијаГОЛЕМИНА : 14 * 16 CMПакување : 50 компјутериСликиБило каков проблем,ве молиме слободно да конт

Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за изработка на накит, рак

100 Компјутери Бонбони Бои Шише Стил Колачиња, Бонбони Печење Пакување Кеси,самолепливи Рачно изработен

Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за изработка на накит, рак

Спецификација Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за изработ

Димензија : 11cm*16cm 13x18cm 14x19cm 15x22cm 17x24cm 18x26cm 20x30cm Водоотпорен, застане со прозорецот, повторно се запечатува,

СпецификацијаБесплатен Превозот Транспарентна Пластика Мал плоштад Кутии за Пакување Складирање Кути

Please wait...